Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Akrum']ślicznie cioci dziękuję :)
to ja dorzucę swoje 20 zł stałej deklaracji :)

[B]To już mamy w skarpecie stałych deklaracji:
[/B]tula - 20 zł
Akrum - 20 zł
yoko100 - 10 zł (przez pół roku)
Olena84 - 10 zł
Agata,Sonia - 30 zł
megi_winters - 35 zł
łagierek - 40 zł
[B] razem: [/B][B]165 zł

W skarpiecie deklaracji jednorazowych:
[/B]Enigma79 - 30 zł
MOKOJOKOTO - 10 zł
Bjuta - 100 zł
magda222 - 50 zł
AniaDance - 30 zł
[B][URL="http://www.dogomania.../members/102547-rencia42"][B]rencia42[/B][/URL] - coś
[/B]andegawenka - coś
bazarek od wilczek007 - 40 zł
bazarek od ick - 179 zł
łagierek - 50 zł
abra64 - coś
[B]razem: 489 zł + "coś"[/B] :loveu:

kto się dorzuci jeszcze?? halo, halo cioteczki, wujkowie, trzeba psiaka wyrwać z tej meliny...[/QUOTE]

póki co deklaracje wyglądają jak widać u góry.
powysyłałam właśnie pw do kolejnych ciotek, może ktoś coś dorzuci jeszcze.
ide na żebry dalej.
do reszty co deklarowała jednorazówki - wysyłam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']ślicznie cioci dziękuję :)
to ja dorzucę swoje 20 zł stałej deklaracji :)

[B]To już mamy w skarpecie stałych deklaracji:
[/B]tula - 20 zł
Akrum - 20 zł
yoko100 - 10 zł (przez pół roku)
Olena84 - 10 zł
Agata,Sonia - 30 zł
megi_winters - 35 zł
łagierek - 40 zł
martini77 - 10
[B] razem: [/B][B]175 zł

W skarpiecie deklaracji jednorazowych:
[/B]Enigma79 - 30 zł
MOKOJOKOTO - 10 zł
Bjuta - 100 zł
magda222 - 50 zł
AniaDance - 30 zł
[B][URL="http://www.dogomania.../members/102547-rencia42"][B]rencia42[/B][/URL] - coś
[/B]andegawenka - coś
bazarek od wilczek007 - 40 zł
bazarek od ick - 179 zł
łagierek - 50 zł
abra64 - coś
[B]razem: 489 zł + "coś"[/B] :loveu:

kto się dorzuci jeszcze?? halo, halo cioteczki, wujkowie, trzeba psiaka wyrwać z tej meliny...[/QUOTE]
na bieżąco uzupełniam deklaracje :)

Link to comment
Share on other sites

@Akrum - polubiłam Cię, serio:) konkret i stanowczość:)))
Podtrzymuję swoja wpłatę stałą - co miesiąc będę wpłacać 35 zl - wiem że nie jest to duzo i przepraszam ze nie więcej:( tak jak napisałaś każd asię opiekuje juz jakims pieskiem, ja mam jeszcze szczeniora na DT i staram sie wspomagac jakoś finansowo tez inne psiarki...ale podtrzymuję, wierzę, ze sie uda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi_winters']@Akrum - polubiłam Cię, serio:) konkret i stanowczość:)))[/QUOTE]
ojej... dziękuję Ci bardzo za komplement :) ja też Cię polubiłam :)
założyłaś może wątek szczeniakowi tutaj na dogo?
jeśli nie, to podeślij mi chociaż kilka jego fotek i opis na maila: [email][email protected][/email]
to porobię mu ogłoszenia.

[quote name='andegawenka']Bo Akrum nie da się nie lubić:smile:[/QUOTE]
hihi i kolejne miłe słowa - dziękuję :)
[quote name='ick']:loveu:Akrum jest O>K.:lol:Takich osób nam tutaj potrzeba.....
Ale on już ma imię......po co mu to zmieniać..dodatkowy stres?..:p[/QUOTE]
dziękuję Ci bardzo ick :)

Ale ja jestem taka, jak Wy :) dla mnie najważniejszy jest zwierzak i jego dobro :)

Co do imienia, to na pewno jakieś ma, bo albo menele na niego jakoś wołali, a Klaudus_ też na pewno go jakoś nazywa i on już się troszkę do tego imienia przyzwyczaił.
Na razie dlatego podałam, że bezimienny wpisywać w przelewie, bo przynajmniej na pierwszy raz wszyscy od razu wiedzieli o jakiego psiaka chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A moze cioteczka Akrum odda mu swoj nick jako imie;).[/QUOTE]

Weszłam na zaproszenie Akrum, Już od jakiegoś czasu podczytuję wątek, ale teraz nie mogę wpomóc finansowo. Co do imienia - może zorganizujcie bazarek z licytacją jego imienia? Trochę grosza wpadnie, zwycięzca, który da najwięcej będzie "chrzestnym". Będę zaglądać, ale rzadko mogę się wpisać, bo... jak w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

no to trochę pw znów dziś powysyłałam... proszę, kto może niech pomoże wysyłać pw, wiem, że pewnie będą się pokrywać wiadomości, ale jak to mówią, w grupie siła :)

Na koncie aktualnie mam wpłaty:
z bazarku od wilczek007 - 40 zł
megi_winters - 35 zł (deklaracja stała)
andegawenka - 50 zł (deklaracja jednorazowa)
MAGDA222 - 50 zł (deklaracja jednorazowa)

Ślicznie dziękuję za wpłaty [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/114xf0if.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Weszłam na zaproszenie Akrum, Już od jakiegoś czasu podczytuję wątek, ale teraz nie mogę wpomóc finansowo. Co do imienia - może zorganizujcie bazarek z licytacją jego imienia? Trochę grosza wpadnie, zwycięzca, który da najwięcej będzie "chrzestnym". Będę zaglądać, ale rzadko mogę się wpisać, bo... jak w podpisie.[/QUOTE]
mimo wszystko bardzo dziękuję za odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

@Akrum nie zrobiłam jeszcze wątku szczeniaczkowi jakos szukam po znajomych domku ale myślę, ze ejst to dobry pomysł - podeślę fotki tylko napiszę Ci co i jak, bo tutaj w razie znalezienia domku to chcemy żeby była podpisana umowa adopcyjna itd.
Dzsiaj prześlę Ci fotki Małego i spróbuję podesłać fotki na bazarek dla pieska z tego wątku, to o czym mówiłam jakiś czas temu , moze uda sie zebrać pieniążki to tzw. "skarpety" dla niego - mam nadzieję, że foty będą OK, bo będę to robić telefonem;) nie udało sie załatwić aparatu (nikt nie chce współpracować:() a ten mój odmawia posłuszeństwa.........

Link to comment
Share on other sites

megi_winters, oczywiście że musi być spisana umowa adopcyjna i przeprowadzona wizyta przedadopcyjna przed wydaniem psiaka do nowego domku. Oraz zobowiązanie do wykastrowania/wysterylizowania w momencie osiągnięcia odpowiedniego wieku do przeprowadzenia zabiegu.

zaraz prześlę Ci pw :)

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły kolejne wpłaty:
Bjuta - 100 zł (jednorazowa deklaracja)
martini77 - 20 zł za 2 miesiące (deklaracja stała po 10 zł/m-c)
Joanna W. - 25 zł (osoba z FB)

ślicznie dziękujemy [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/113.gif[/IMG]

oczywiście moja wpłata już też jest
Akrum - 20 zł (deklaracja stała)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...