Jump to content
Dogomania

INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU


barbara.h

Recommended Posts

ufff,dzisiaj Ramzes świrował przy zapuszczaniu kropelek,zeszło się prawie godzinę,mizianie,głaskanie i znów mizianie,prawie zasnął i się udało ,kurcze a tak fajnie leżał wcześniej mam nadzieję że, rano będzie sie lepiej zachowywał.

a te dziewczyny,które to zrobiły :angryy: to takie wyrośnięte już krowy,niestety pani K. nawet niewie czy to od nas z dzielnicy czy nie,ponieważ kiedy jej pies się wyrwał,to ona pobiegła za nim :shake:

oto jak to wygląda :-(

[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9169/tndscn2004px9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8796/tndscn2003yv7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani,Ramzes jużnie boi się na spacerkach!! ufff jak dobrze bo się martwiłam :shake:

a czy będzie widział to dopiero po zakończeniu leczenia,wyjęciu szwów i tych dreników,lekarz teraz nic nie może powiedzieć ale, trzeba być dobrej myśli
no lecimy z Inezką na szkolonko,jutro niedziela może więcej czasu troszkę będzie to zajrzę do wzs bo się stęskniłam!!!:p

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img53.imageshack.us/img53/8796/tndscn2003yv7.jpg[/img]
ło boziu co za bidactwo:-(
co za kretynki to zrobiły:angryy:
gdyby ktoś zrobił krzywdę mojemu psu to nie ręczyłabym za siebie:angryy: :mad:

pomiziaj Ramzeska odemnie

Link to comment
Share on other sites

pomiziam,pomiziam :lol:

myślałam że,jak już chodzę tam (jutro będzie tydzień) i męczę tę psinę tymi krpelkami to nie będzie mnie tak wylewnie witał,a tu nic mylnego!!! jak wchodzę to jego łapy mam na ramionach,mało mnie nie przewróci :cool3: i idzie na taki gruby koc gdzie zapuszczamy krople(bo na podłodze to mnie już kolana bolały) i poprostu czeka,troszeczkę przeszkadza tą przednią łapką..ha,ha jego musi być na wierzchu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][I]:shake:bosz Basiu dopiero dotarłam i doczytałam o Ramzesiku .....trzymam kciukasy za szybkie dojście do zdrowka , bo tylko tyle mogę :shake:
A te dzieczyniska -zwurodniałe to własnorecznie pasiorem bym potraktowała...mam alergię na samo słowo petarda a jeszcze w rękach rozwydrzobych małolatów to już mnie ponosi.....nawet swego czasu jednej mamie mojego wychowanka zrobiłam wykład na korytarzu przedszkola na temat jej zachowania bo dzień wcześniej Mamuśka strzelała petardami / takie tzw piccolo hukowe/z 4 letnim synkiem ona zapalała on rzucał a mój Harley panicznie bał sie petard . Eh ludzkości dokąd zmierzasz.....:shake:
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

jestem!! właśnie wróciłam od Ramzesa,zeszło mi z kilka minut :multi: położył się i tylko łapkę jak zwykle załozył mi na rękę i luzik!! no cudne psisko,zrobię fotkę to zobaczecie jak leży :lol: kocham to psisko,oczywiście moje bardziej :lol:


dziękuję! wszystkim tak ogólnie :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Basiu - ja tu bywam z przyczajki... :p
Ale wiem wszystko na bieżąco ...
Pozdrów mój Lublin :loveu:[/quote]

Pozdrowie,pozdrowie tylko nie wiem co? deptak? stare miasto? ;)

a może do siostry się wybierasz? to pamiętaj abyś dała znać:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...