Jump to content
Dogomania

Miała guza, spędziła 4 lata w schronie, wrociła z adopcji, a teraz MA DOM :))!


sosiczka

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepsze 2 tygodnie niż życie z guzem.
Dzięki za allegro.[/QUOTE]

Oczywiście, że lepsze 2 tygodnie i życie bez guza to nie podlega [COLOR=black][U][B]żadnej dyskusji[/B][/U][/COLOR] tylko żal serce ściska, jak myślę o przyszłość, która się nieuchronnie zbliża

Link to comment
Share on other sites

A ja już miałam pierwszy telefon.
Gaja miałaby zamiszkaćw centrum Bytomia, z 4 dzieciaczków. Państwo niedawno pożegnali się z 17 letnim rezydentem.
Gaja nie zostawałaby sama w domu.
Przeraża mnie tylko wiek dzieciaczków, 1,5 roku, 4 latka, 12 i 17 lat.
Wiem, że Gaja tych calkiem małych może nie strawić. Tzn. nie jest agresywna,ale dziecko 2 letnie od koleżanki chwytała za nogawki jak za długo się kręciło obok mnie.
Dzisiaj siedze w lecznicy - pisze oczywiscie stąd.
Przed chwila miałam telefon z domu, żeGaja ulokowała się w MOIM łożku, na MOJEJ poduszce i ani w głowie jej odinstalowanie się, bo wszak pani w domu nie ma i ona tęskni... :|


Jutro wizyta. A ostatnio słyszałam, żemam szczęsliwą ręke do ogłoszeń, ale żeby aż taką?;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A ja już miałam pierwszy telefon.
Gaja miałaby zamiszkaćw centrum Bytomia, z 4 dzieciaczków. Państwo niedawno pożegnali się z 17 letnim rezydentem.
Gaja nie zostawałaby sama w domu.
Przeraża mnie tylko wiek dzieciaczków, 1,5 roku, 4 latka, 12 i 17 lat.
Wiem, że Gaja tych calkiem małych może nie strawić. Tzn. nie jest agresywna,ale dziecko 2 letnie od koleżanki chwytała za nogawki jak za długo się kręciło obok mnie.
Dzisiaj siedze w lecznicy - pisze oczywiscie stąd.
Przed chwila miałam telefon z domu, żeGaja ulokowała się w MOIM łożku, na MOJEJ poduszce i ani w głowie jej odinstalowanie się, bo wszak pani w domu nie ma i ona tęskni... :|


Jutro wizyta. A ostatnio słyszałam, żemam szczęsliwą ręke do ogłoszeń, ale żeby aż taką?;P[/QUOTE]

Trzymamy kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy dla Jagi, Buby i Zefira sosnowieckiego schroniska:

[URL="http://www.dogomania.pl/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09?p=15336061#post15336061"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09"]link[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...