Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Rozliczenie z Izbicy na dzień 13.11.2020

Z poprzedniego rozliczenia  1720 zl na dzień 1.11.2020

plus  Ferdek do 5.11.2020  = 40 zł

plus Debora i Niko do 13.11.2020 =240 zł

Razem 2000 zł

Baltimoore wpłata 7.11.2020 300zł (białe kociaki zgodnie z obietnicą)

Pozostało do zapłaty 1700 zł

Plus dodatkowe szczepienie Debory- nie wiem jaki koszt.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Baltimoore napisał:

Rozliczenie z Izbicy na dzień 13.11.2020

Z poprzedniego rozliczenia  1720 zl na dzień 1.11.2020

plus  Ferdek do 5.11.2020  = 40 zł

plus Debora i Niko do 13.11.2020 =240 zł

Razem 2000 zł

Baltimoore wpłata 7.11.2020 300zł (białe kociaki zgodnie z obietnicą)

Pozostało do zapłaty 1700 zł

Bez bazarku się nie obejdzie. 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:)

To są kotki ze wsi,zabrane do domu przez kobietę,siedzą na strychu,a jej mąż sie piekli,żeby zabierać

Tyśka bardzo Cię proszę jesli możesz ogłoś te kotki na Lublin lub Warszawę

biały z rudym ogonkiem to 12tygodniowy maluszek,odpchlony,odrobaczoni i raz zaszczepiony

rudo biała pięknotka to też 12tygodniowy kocurek,odpcjhlony,odrobaczony i raz zaszczepiony

czarnulek najsłabszy z rodzeństwa też do adopcji

i mama młoda roczna trikolorka,miziaczek,odpchlona ,odrobaczona i wysterylizowana

Isabel ..ten biały z rudym ogonkiem to Maczek:)

Ogloszę, nie wiem czy dzisiaj mi się uda, ale postaram się. Jaki numer telefonu podac?

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tyśka) napisał:

Troche szkoda, że nie w dwupaku, ale nie można mieć wszystkiego... powodzenia, chłopaku :) 

A co z Deborą? Udalo się znaleźć dla niej transport?

Jedzie na dokocenie, wiec też dobrze :))

Z Deborą sprawa się komplikuje. Transport do Warszawy to jedno, coś znalazłam na bla bla na niedzielę, nawet do Strykowa, ale pani niedziela nie pasuje.

I trochę się martwię czy dla kotki FIV+ trasa Izbica-Warszawa- Gdańsk-Koszalin to nie za daleko. A przez Łódż pani nie chce jechać, choć to bliżej i krótszy czas podróży.

Link to comment
Share on other sites

Po wielu odmowach na blabla :(( przy okazji szukania transportów dla 3 kotów

Bingo

Fredek z DT od Sue jedzie jutro do DS do Warszawy, na dokocenie do swojego brata :))

Zgadałam się z panem przy okazji wspierania go w sprawach biegunkowych u Czarnego.

Czarny i Fredek to bracia Kulki z DT u Madie- niestety Madie też walczy z biegunką u kici. :((

 

Koszt transportu 40 zł. Do Zamościa zawiezie Ferdka Kasia prowadząca pozaforumowy BDT

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Na szybko ogłosiłam kocurka Maczka, zarówno na fb, jak i na olx na Warszawę. Nie wiedziałam tylko czyj numer podać do kontaktu.

https://m.olx.pl/oferta/pilne-puchata-kocia-chmurka-do-adopcji-kocurek-CID103-IDHlFPB.html

Dziękuję za ogłoszenie:)

Wcześniej było mnóstwo pytań...ale do adopcji nie doszło:(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isabel napisał:

Dzisiaj późnym wieczorem miałam zapytanie (sms) o Merlina/Fredka. Pani szuka kotka o takim właśnie umaszczeniu. Oczywiście Fredek już znalazł dom, ale Bezik jest podobny, tylko że on chyba jeszcze nie ma ogłoszenia.

Teraz to pytają,jak pojechał do domu,wcześniej zero zapytań

ja jeszcze nie zdążyłam go ogłosić

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze wkleję to co napisała Jaaga na wątku zamojskich zwierzaków

czasami telefony,pytania o zwierzaka jest tak bardzo w................,że nerwy nam puszczają

dlatego też podaję namiary na Isabel...ja juz po tylu latach wypaliłam się,i mogę odpowiedzieć niegrzecznie,chociaż nie chciałabym

Witam czy kotek jest do oddania czy z ajcesoriami w sesie kuweta
 
Czy Pani w ogóle przeczytała treść ogłoszenia: "Osoby zainteresowane adopcją kotki proszone sa o kontakt telefoniczny: 609160440 . Proszę nie pisać wiadomości, bo ogłoszenie jest dane grzecznościowo". Od siebie, jako osoby dającej ogłoszenia dodam, że kot jest zaszczepiony (koszt ok 45 zł) wysterylizowany ( koszt ok 250 zł), odrobaczony (loszt ok 15 zł) Ma testy w kierunku chorób wirusowych ( koszt ok 100-150 zł) a Pani pyta o kuwete za 15 zł? naprawdę uważa Pani, ze jest odpowiednią osoba do adopcji jakiegokolwiek kota? Fundacja ratuje życie zwierząt, zapewnia im profilaktykę, zapewnia dom tymczawsowy, szuka domu stałego, ogłasza, a nie wyposaża domy zainteresowane adopcją. Jesli chce Pani wyprawkę do kota, to polecam zakup z hodowli za kilka tysięcy. Choc kuwetę i wtedy bedzie Pani musiała zakupic sama. Polecam przemyslec motywację chęci adopcji kota, bo to zobowiązanie i koszty na kolejnych kilkanaście lat.
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Baltimoore napisał:

Po wielu odmowach na blabla :(( przy okazji szukania transportów dla 3 kotów

Bingo

Fredek z DT od Sue jedzie jutro do DS do Warszawy, na dokocenie do swojego brata :))

Zgadałam się z panem przy okazji wspierania go w sprawach biegunkowych u Czarnego.

Czarny i Fredek to bracia Kulki z DT u Madie- niestety Madie też walczy z biegunką u kici. :((

 

Koszt transportu 40 zł. Do Zamościa zawiezie Ferdka Kasia prowadząca pozaforumowy BDT

Bardzo się cieszę, że brat Kulki jedzie "do siebie". U Kitki wszystko dobrze, u Kulki właściwie poza jelitami także. Ma antybiotyk który jest dość mocny i walczymy z biegunką, ale dziś jakby lepiej. Trzymajcie kciuki!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...