Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Oczywiście. Przecież widać, że koty nie wychodzą na drugą stronę (choć tyle ciekawych rzeczy jest z tamtej strony), wracają jedynie do domu.

Ja tam siatki nie widziałam,dlatego zadalam pytanie?

Ale jeżeli jest to brawo dla DS.♡

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, buuenos napisał:

65?Mam nadzieje,ze 6 albo 5.Dora damy rade:-)

Niestety 65:(  jesteśmy z ala123 załamane,bo ona dowiezie kolejne,w Krasnobrodzie w potrzebie kotka z małymi kociętami:(

oczywiście nie wszystkie 65  są z ulic Szczebrzeszyna

"moich"  jest 9

ale musimy pomoc wetce w adopcjach,ludzie przynoszxą do niej koty z ulicy,a ona zabierze,nigdy nie odmówi pomocy

jeśli n ie ruszy coś z adopcjami nie pomoże kolejnym

tworzę zbiórke na pomagam.pl  dla wetki,bo sama karma i żwirek to ogromne koszty:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, UlaFeta napisał:

Ja tam siatki nie widziałam,dlatego zadalam pytanie?

Ale jeżeli jest to brawo dla DS.♡

Bo to nie jest typowa siatka. Jakiś wynalazek mieli zamontować. Ale jeszcze tego nie widziałam. Ale koty maja tylko jeden kierunek marszu - dom.

Byłam ostatnio dość dawno, jeszcze przed ich sterylizacją. Pewni wybiorę się , bo mama dla ich pani kwiaty do wsadzenia to zobaczę na własne oczy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2019 o 18:40, DORA1020 napisał:

jola&tina---93zł

terra---10zł

buuenos---210zł

bardzo dziekuję:):):)

Dług w chwili obecnej wynosi 22zł

Bardzo dziekuje za ta pomoc:)

Dochodzą kolejne 2 faktury na kwotę 239zł

Mam wpłatę 50zł /z dopiskiem"na karmę"/ od Anny G...-R ....bardzo dziękuję:) niestety nie wiem od kogo,bo nick nie był podany,więc nawet nie wiem czy z dogo Pani Ania

Zostaje dług w tej chwili 167zł /do tego dojdzie mój ostatni bazarek,nie zdążyłam jeszcze podliczyc/ więc dług zmniejszy się

Z konta Tyczuni [*]:(  jest jeszcze 120zł ,pieniążki te handzia wpłaci na konto wetki na sterylizacje koteczki rudo-białej

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2019 o 09:20, terra napisał:

Zrobiłam ogłoszenie jednej koteczce na Krk i wyróżniłam:

https://www.olx.pl/oferta/ayra-cudownej-urody-koteczka-szuka-domu-CID103-IDAR1dR.html

 

 

 

Dziękuję terra za ogłoszenie:)

o dziwo w okresie bezadopcyjnym miałam jeden fajny telefon w spr. tej małej trisi

niestety  w domu jest trójka dzieci,a te kociaki są troche wycofane

potrzebuja troszeczkę czasu i cierpliwości,a tutaj dzieciaki napewno chciałyby pobawic się z maluszkiem,a ta koteczka napewno  byłaby przerażona taką sytuacja

szkoda.....

Link to comment
Share on other sites

O rany, wielka szkoda - 65 to kosmiczna liczba! :( W głowie mi się nie mieści... Mój brat będzie szukal dla siebie kociaka jakoś we wrześniu. Kupili mieszkanie we Wrocławiu i już szykują kotkowi wyprawkę. Co prawda pierwsze kroki skierują do schroniska wrocławskiego, ale już wiedzą, że będzie adopcyjniak (długo zachęcać nie musiałam :) ) . Jak w schronisku nie znajdą koteczka (bo marzy im się czarna, malutka kotka), to będę ich namawiała, aby przygarnęli szczebrzeszyniaka. Niestety, to tyle z namawiania do adopcji -  nie umiem ludzi namawiać na adopcje kotków, w momencie kiedy jest tyle ogłoszeń prywatnych. :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję terra za ogłoszenie:)

o dziwo w okresie bezadopcyjnym miałam jeden fajny telefon w spr. tej małej trisi

niestety  w domu jest trójka dzieci,a te kociaki są troche wycofane

potrzebuja troszeczkę czasu i cierpliwości,a tutaj dzieciaki napewno chciałyby pobawic się z maluszkiem,a ta koteczka napewno  byłaby przerażona taką sytuacja

szkoda.....

szkoda, że się malutkiej nie udało

 

DORA1020, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, (link w podpisie) wpłaty 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

O rany, wielka szkoda - 65 to kosmiczna liczba! :( W głowie mi się nie mieści... Mój brat będzie szukal dla siebie kociaka jakoś we wrześniu. Kupili mieszkanie we Wrocławiu i już szykują kotkowi wyprawkę. Co prawda pierwsze kroki skierują do schroniska wrocławskiego, ale już wiedzą, że będzie adopcyjniak (długo zachęcać nie musiałam :) ) . Jak w schronisku nie znajdą koteczka (bo marzy im się czarna, malutka kotka), to będę ich namawiała, aby przygarnęli szczebrzeszyniaka. Niestety, to tyle z namawiania do adopcji -  nie umiem ludzi namawiać na adopcje kotków, w momencie kiedy jest tyle ogłoszeń prywatnych. :(

Niestety będzie więcej,bo ala123 ma łapać jakąś dzikuske z dziećmi:(

Tyśka jest do adopcji malutka szylkrecia,prawie czarna:( najbardziej charakterna koteczka z tej piątki

21.jpg.90d66755b2bdaf73fd35a92dba8cf82d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2019 o 08:18, DORA1020 napisał:

Dochodzą kolejne 2 faktury na kwotę 239zł

Mam wpłatę 50zł /z dopiskiem"na karmę"/ od Anny G...-R ....bardzo dziękuję:) niestety nie wiem od kogo,bo nick nie był podany,więc nawet nie wiem czy z dogo Pani Ania

Zostaje dług w tej chwili 167zł /do tego dojdzie mój ostatni bazarek,nie zdążyłam jeszcze podliczyc/ więc dług zmniejszy się

Z konta Tyczuni [*]:(  jest jeszcze 120zł ,pieniążki te handzia wpłaci na konto wetki na sterylizacje koteczki rudo-białej

Z mojego bazarku z 12 lipca jest 65zł

Zostaje dług 102zł

Zapraszam na kolejny bazarek,dla szczebrzeszyniaków na karmę

i bardzo dziękuję yossarianie za wysłanie karmy dla kotków/ w tym troche suchej,niestety nie miałam juz ani ziarenka,bardzo się ucieszyłam/:)

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, Dora - że do września (bo wtedy będą szukać, są w fazie przeprowadzki) wszystkie maluchy znajdą swoje domki. Mocno trzymam za to kciuki, maluchy są cudne, wyjątkowo urokliwe.

Niestety:(....do września tylko miesiąc,a ani jedno maleństwo nie znalazlo domu:(

owszem dzwonią ludzie nieodpowiedzialni,przeważnie kotek lub szczeniaczek jako zabawka dla dzieci

ostatnio pani zadała mi pytanie czy szczeniaczek nie pogryzie jej dzieci

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...