Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Tyska wyslalam Ci mailem zdjecia kotkow do adopcji.Az czterech.Te,ktore sa u Krystyny Pomaranskiej.
Prosze oglos je na OLX.Dasz rade?

 

Na Warszawę je ogłoszę jak pozostałe adopcyjne kotki Krystyny, którym szukam domów. Tyska moze oglosic na Lublin (z kontaktem na Krystynę?).  Dora, Krystyna mówiła, ze przyślesz mi zdjęcia, to poprosze. Mail: [email protected]

O ile wiem, 3 male są w trakcie oswajania, w tym jeden (kocurek) jeszcze dzikus, wiec na tym etapie wymagałby super odpowiedzialnego domu.

Link to comment
Share on other sites

 

Napisał do mnie Pan z Warszawy, że chciałby przygarnąć Bryska na stałe.
Zmarła mu po 15 latach sunia. Zapytałam, gdzie by mieszkał brysek, że jest mieszkaniowy, że musielibysmy organizować transport..
Sprawdzić dom.
 
Nie wiem co z tej rozmowy wyniknie.. ale zawsze miło, że ktoś czyta ogłoszenia.

 Tak...milo... :)
w koncu jakas reakcja.
Adoptuj,jesli pan bedzie na tak,to moze wizyte zrobi dogomaniaczka... :)????
Link to comment
Share on other sites

Agnieszka z Psa na Zakręcie jest cudowna, kocham Ją za to, co robimy :)

Co do kociaków - mam jeden, ale dla kocurka.

Ty$ka,masz jeszcze ten dom dla kocurka? Bo o dom chyba chodzi,tak? Mam do oddania tego młodzieńca znalezionego we wrześniu na cmentarzu; był ledwie żywy z wycieńczenia,a teraz wygląda tak:

 

P1011368_zps17747b9f.jpg

Link to comment
Share on other sites

kupię choć najtańszą w sklepie internetowym i podeślę na Twój adres...

 

edit: zakupiona, paczkę przywiezie kurier, ale chyba dopiero w pn uszykują przesyłkę, podałam w razie czego Twój nr tel.,

niestety to kres moich możliwości pomocy w tym miesiącu..

Link to comment
Share on other sites

kupię choć najtańszą w sklepie internetowym i podeślę na Twój adres...

 

edit: zakupiona, paczkę przywiezie kurier, ale chyba dopiero w pn uszykują przesyłkę, podałam w razie czego Twój nr tel.,

niestety to kres moich możliwości pomocy w tym miesiącu..

Bardzo dziekuje... :) to bedzie sucha..tak?

Link to comment
Share on other sites

komu można wysłać zdjecia i opisy do bazarku? najlepiej na mejla bo dogomania nie za bardzo mi działa
nie moge pisać postów- nie wyświetlają się , tylko jak dam cytat:(
ja fanty porozsyłam ale nie mam możliwości ani czasu na prowadzenie bazarku
dużo nie ma ale są nowe zasłony ikea, ciuszki i kilka książek więc kilka złotych do przodu by było

Link to comment
Share on other sites

masza możesz podesłać na mój mail [email protected], z tym że bazarek musiałby się skończyć 25.01 bo później wyjeżdżam do 6.02., no i na Twojej głowie zostałoby rozliczenie (pw do kupujących plus oszacowanie kosztów przesyłek i ich wysyłka), w czasie bazarku prowadziłabym w tabelce rozpiskę jakie pozycje są licytowanie i przez kogo

Link to comment
Share on other sites

 

masza możesz podesłać na mój mail [email protected], z tym że bazarek musiałby się skończyć 25.01 bo później wyjeżdżam do 6.02., no i na Twojej głowie zostałoby rozliczenie (pw do kupujących plus oszacowanie kosztów przesyłek i ich wysyłka), w czasie bazarku prowadziłabym w tabelce rozpiskę jakie pozycje są licytowanie i przez kogo

 

dzięki sharka, to jutro wyślę
tak, ja powysyłam i pw i fanty i kasę do Dory potem
Link to comment
Share on other sites

mam gości ale w pt/sb wyśle zdjęcia i opisy bo na razie mam urwanie łba
poszukam jeszcze fantów na drugi bazarek- niemowlęce ciuchy i akcesoria

 

Jeśli wyślesz w weekend to zdążę uruchomić bazarek ale nie dam rady go pilnować (wyjeżdżam), a bazar trzeba w trakcie uaktualniać. W tej sytuacji zrobię bazarek po powrocie, tuż po 6.02 - nie musisz się więc aż tak bardzo spieszyć z wysyłką zdjęć

Link to comment
Share on other sites

kupię choć najtańszą w sklepie internetowym i podeślę na Twój adres...

 

edit: zakupiona, paczkę przywiezie kurier, ale chyba dopiero w pn uszykują przesyłkę, podałam w razie czego Twój nr tel.,

niestety to kres moich możliwości pomocy w tym miesiącu..

 

paczka będzie dostarczona 21.01 między 10.30 a chyba 13.30, wysłałam informację na mail babakawa, w razie czego mają nt tel do Ciebie Dora

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...