Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Z ogłoszenia Toli znalazł się fajny dom dla naszego kotka. Za ok. 2 dni moge podmienić kota w ogłoszeniu, bo już nie mamy do adopcji innego,  a mam wyrózniony olx do 07.01. Wstawcie tekst, kontakt, zdjecia i miasto, na jakie zmienić, to pojutrze zaktualizuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2023 o 10:35, Murka napisał:

Rudzielca nazwałam Bursztynek, bo ten rudy kolor jest taki nietypowy, jasny, jak bursztyn 🙂

Dzisiaj byłam z nim w lecznicy, testy ujemne, został zaszczepiony, ma ok. 2-3 lata. Kastracja już po świętach.

Zrobię mu lada dzień zdjęcia i mam nadzieję, że szybko dom znajdzie, bo jest cudny.

Dziekuję Murko💚

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2023 o 11:13, Jaaga napisał:

Z ogłoszenia Toli znalazł się fajny dom dla naszego kotka. Za ok. 2 dni moge podmienić kota w ogłoszeniu, bo już nie mamy do adopcji innego,  a mam wyrózniony olx do 07.01. Wstawcie tekst, kontakt, zdjecia i miasto, na jakie zmienić, to pojutrze zaktualizuję.

Dziekujemy🌼Teksty  piszę niespecjalne,ale napiszę tak jak umiem.

Może Bianka i Jasiek coś by w końcu znalazły.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2023 o 13:26, DORA1020 napisał:

Dziekujemy🌼Teksty  piszę niespecjalne,ale napiszę tak jak umiem.

Może Bianka i Jasiek coś by w końcu znalazły.

To wrzuć jutro. Nasz kocio pojechał, tylko wolę poczekać dla pewności do jutra. Coś u kotów z adopcjami ruszyło. Nasz 8 miesięczny już był.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2023 o 18:57, Jaaga napisał:

To wrzuć jutro. Nasz kocio pojechał, tylko wolę poczekać dla pewności do jutra. Coś u kotów z adopcjami ruszyło. Nasz 8 miesięczny już był.

Wrzucę dzisiaj....jutro dokończę,dziekuje sue za napisanie tekstu🌹

--------------------------------------------------------------------------

Bianka i Jasiek to dwójka kocich przyjaciół. Poznały się w biedzie tak jak poznają się prawdziwi przyjaciele. Bianka  żyła na działce, spała w jakiejś szopie, a stołowała się pod śmietnikiem. Na ten właśnie śmietnik któregoś dnia wyrzucono Jasia. Samotność i ciężki los zbliżyły do siebie kotki. Razem było im dużo raźniej mierzyć się z kolejnymi problemami takimi jak głód czy choroba. 
 
Parka przyjaciół została zauważona przez mieszkającą niedaleko osobę, wrażliwą na krzywdę zwierząt. Koty udało się zabezpieczyć i są teraz w płatnym domu tymczasowym. Szukają czegoś na stałe. 
 
Bianka jest bardziej wycofana - dłużej żyła na wolności i nauczyła się uciekać od człowieka. To nieśmiała, ale urocza koteczka, zaczyna już mruczeć i nie obawia się ręki, ale nie jest nakolankowa i może nigdy aż tak nie zaufa. Ale kto wie? 
 
Jasiek  z kolei wykazuje dużo więcej odwagi i chętnie towarzyszy człowiekowi. Bianka potrzebuje towarzystwa Jasia - dzięki temu łatwiej się otwiera. Dlatego potrzebny koniecznie taki domek, który pokocha oba te kotki i zapewni im dużo miłości.
Biancia  może mieć ok. 5 lat, Jasiek  jest trochę młodszy. Mają za sobą zabieg kastracji, są zaszczepione, odrobaczone, ogólnie zdrowe. 
 
Warunki adopcji: dom niewychodzący, zabezpieczone okna, balkon, bez małych dzieci. Umowa adopcyjn
 

biankajasiek.jpg

biankajasiek2.jpg

biankajasiek3.jpg

biankjas.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2023 o 21:04, DORA1020 napisał:

Proszę może na łódz

Jeszcze poproszę kontakt, bo mam nowy telefon I nie mam Cię zapisanej, jeśli ma być na Ciebie.

Mam nadzieję, że Wam też ruszą adopcje, bo przecież na dniach pojechał zamojski Kminek od Murki, zamojska Lentilka od nas i teraz Landrynek. Przedtem był u nas pół roku zastój. Musi cis drgnąć zanim pojawią się nowe mioty na przedwiośniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2023 o 21:22, Jaaga napisał:

Jeszcze poproszę kontakt, bo mam nowy telefon I nie mam Cię zapisanej, jeśli ma być na Ciebie.

Mam nadzieję, że Wam też ruszą adopcje, bo przecież na dniach pojechał zamojski Kminek od Murki, zamojska Lentilka od nas i teraz Landrynek. Przedtem był u nas pół roku zastój. Musi cis drgnąć zanim pojawią się nowe mioty na przedwiośniu.

Może macie więcej szczęścia

telefon wolałabym do Isabel,ale nie wiem czy by się zgodziła podać,więc podam swój

664 500 434

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2023 o 20:32, DORA1020 napisał:

Dzięki💜 Pewnie,że można. Ja mam kilka takich ogłoszeń.

Niestety, ogłoszenie zostało wstrzymane i do usunięcia a wyróżnienie przepadło. Teraz olx wszystko zaostrzyło w regulaminie.  Lepiej chyba będzie zostawiac nieaktualne i dzwoniącym po prostu mówić o innych kotach. Dostałam informację:

Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ:

• dokonano zmiany oferowanego przedmiotu na inny towar lub usługę,
• treść ogłoszenia uległa zmianie i obecnie nie jest związana z oferowanym wcześniej przedmiotem.

 

Co z płatnością za ogłoszenie?

W przypadku gdy przedmiot został sprzedany lub dokonałeś zmiany przedmiotu ogłoszenia na inny w trakcie emisji oferty, opłata pobrana za publikację ogłoszenia oraz związanych z nim usług odpłatnych nie będzie zwracana (zgodnie z punktem 8.15. Regulaminu).

 

Zrobić im nowe ogłoszenie bez wyróznienia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2023 o 08:43, DORA1020 napisał:

Mnie  od dawna nie usuwają,chociaż mam po dwa ogłoszenia z tymi samymi zdjęciami na różne miasta

Może dlatego,ze mam tych ogłoszeń dużo,aż 47  i większość z nich dzięki bakusiowej była wyróżniona.

Jakbyś wstawiła nowe, to pewnie usunęliby, teraz tak robią. To lepiej nie zmieniaj, tylko wyróżniajcie, jak dotąd. 

Link to comment
Share on other sites

A może zrobić jedno takie zbiorcze ogłoszenie z tytułem np.
"Piękne koty do adopcji! Duże, małe, kolorowe"
I tylko zdjęcia zmieniać.

Opis też ogólny, że zdrowe, że niektóre tak się zachowuję, inne inaczej, i że kontakt telefoniczny, i że każdy znajdzie kota dla siebie, i że bardziej konkretne informacje i zdjęcia każdy dostanie, o ile naprawdę kota chce.

Dużo roboty z tym będzie, ale może warto?

I wyróżniać.

Link to comment
Share on other sites

W każdym ogłoszeniu mozna umieścić tylko 8 zdjęć,a ja mam w każdym ogłoszeniu po 5-8 zdjęć,a ogłoszeń 47

i mam również zbiorcze,że szukam dla kotków dt , i w tym zbiorczym jest 8 zdjęć,które  wymieniam,jak kotki znajdą dom

ale ostatnio nie wymieniam,bo wszystkie od roku szukają domów

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się ostatnio wyróżnić kilka ogłoszeń. Dzięki wpłacie na konto  30zł od RUTA93. Bardzo dziekuję💜

Niestety tych ogłoszeń jest dużo,bo aż 47. Nie wszystkie są wyróżnione.

Zapytania o kotki są ,o Kofika i  Koksa ,ale nic z tego nie wynika:(

Zyjemy tylko nadzieją.

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się zrobić parę zdjęć Bursztynka, niestety tylko takie, bo bardzo się chciał przemieszczać i zwiedzać dom, a moje koty już go zlokalizowały. Trochę mu pozwalam pochodzić po suterenach kiedy sprzątam w klatce. Niestety niedługo, bo nie mam tam jeszcze drzwi i muszę mieć oczy dookoła głowy gdzie on jest i czy Felek nie nadciąga (mogłoby być spięcie).

Bursztynek jest dużym, spokojnym, miziastym kotkiem, jest gadatliwy. Ładnie załatwia sie do kuwety. Ma granice swojej cierpliwości i jeśli coś co mu się nie podoba trwa zbyt długo to da o tym znać (kłapnie zębami lub pacnie łapą - bardziej dla ostrzeżenia niż żeby zrobić krzywdę). Ma bardzo mięciutką sierść :) Przypomnę, że ma ok. 2-3 lata. Kastracja między świętami lub po Nowym Roku.

bursztyn.jpg

bursztyn1.jpg

bursztyn2.jpg

bursztyn3.jpg

bursztyn4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...