Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

dORAAA, padło pytanie.

A na miau nic z transportem nie pomogą?

Wpłaciłam 5 dyszek.

Pytanie padlo,juz przez dwie strony pisze jaki mam problem z transportem szczeniakow.

Nie wiem kiedy bedzie transport,jesli bede wiedziala,zaraz podziele sie dobra nowina.

Napisze tez na miau,ze szukam transportu,ale na odzew bym nie liczyla,niewiele jest osob na watku na miau,ktory zalozylam kotkom.

Poker dziekuje za 5 dyszek........:)

Link to comment
Share on other sites

Przelew na 400 zł na psiaki ze szczebrzeszyna poleciał przed chwila, pieniążki powinny być na koncie stowarzyszenia dziś wieczorem.

 

Dziekuje Ania B.....:)

z tych pieniazkow przeznacze 100zl  na dlug w lecznicy za pobyt kotkow ali123 i kudlatej

50zl na dlug za leczenie zwierzakow Krystyny Pomaranskiej

Link to comment
Share on other sites

Napisalam na fb prośbę o transport, to odpowiedziala Karolina, że jedzie w piątek z Lublina do Warszawy i  może je zabrac, tylko teraz potrzebny transport na trasie Szczebrzeszyn - Zamość Lublin w piątek

Dzieki Becia,moze transport bedzie w piatek,i kudlata zawiezie stadko do lublina,wszystko w trakcie zalatwiania......

Link to comment
Share on other sites

Niestety wszystko zaczyna sie od nowa???????????????

Na tymczas trafila sunia z 2 szczeniakami,sunia husky,z interwencji.Krystyna prosila o pomoc,bo nie miala rodzinki gdzie umiescic.

Ze to tylko na chwile,do czasu znalezienia innego miejsca dla nich.

 wczoraj  sunia zjadla kawalek batona z woreczkiem foliowym....:( ,bo Krystyna nie zdazyla jej dac tego batona

Nie mozna jej normalnie nakarmic ,bo rzuca sie na jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bylam na wizycie pa.dla Brysia.

Do adopcji nie doszlo, i z tej rodziny,gdzie koty maja pieklo na ziemi przywiozlam mala trikolorke.

Zaluje,ze nie zabralam wszystkich,bo teraz o nich mysle,jak bardzo sa glodne.

 

[attachment=18974:DSC02256.JPG]

 

to malutka tri,zjadla i caly czas spi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dora, dodaj proszę w rozliczeniu jeszcze kwotę 58 zl z bazarku październikowego ([background=#f7f7f7]W dniu 19.10.2015 zrobiłam przelew na konto Lecznicy Royal Vet w wysokości 300 zł, drugi przelew na kwotę 58 zł zrobiłam na konto DORA1020 26.10.2015 (na pokrycie kosztu transportu kotów). Rozliczenie na wątku bezdomniaków szczebrzeszyńskich znajduje się w poście nr 8.)[/background]
 
Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dora, dodaj proszę w rozliczeniu jeszcze kwotę 58 zl z bazarku październikowego (W dniu 19.10.2015 zrobiłam przelew na konto Lecznicy Royal Vet w wysokości 300 zł, drugi przelew na kwotę 58 zł zrobiłam na konto DORA1020 26.10.2015 (na pokrycie kosztu transportu kotów). Rozliczenie na wątku bezdomniaków szczebrzeszyńskich znajduje się w poście nr 8.)
 
Z góry dziękuję

Dzieki sharka za przypomnienie....:)

Juz uzupelniam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...