Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Czy ktos moze wstawic zdjecia kocurka do adopcji?

Jest w Chełmie,pilnie szuka domu.

Nie moge zrobic ogloszenia,bo zdjecia musza byc wstawione na watek,tylko z watku moge ściągnąc na olx

z maila nie moge

napisałam do Tyśki i terry,ale chyba są zajete.....wyśle jeszcze do sharki.....

Link to comment
Share on other sites

Czarna pojechała do nowego domku. Jest niesamowicie miziasta, pierwszy raz widziała ciocię i już wystawiała łepek do głaskania, mruczała itd. Dostała wyprawkę na drogę, dałam też transporter, bo ciocia nie miała swojego tylko taką torbę, która wydawała mi się średnio bezpieczna na podróż ;/ Nie mam teraz transportera. Zaglądalam tam w okolice delikatesów, ale kici nie widziałam. Tato mój któregoś dnia wracał i mówił że widział takiego kota pod szpitalem, ale nie musiał właściwie rozpoznać.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koszty nam niestety rosną .

Fundacja odmówiła pomocy w ratowaniu Czekoladowego i Rudego malucha. Będziemy jeszcze pisać do innych ale jest wysyp maluchów z czego większość znajdowanych wymaga leczenia.

Koszty leczenia tych naszych juz są bardzo duże,  z Rudym było krytycznie, obydwa dostały surowice przeciw pp. I bardzo dużo leków w zastrzykach.

Dziś stan się ustabilizował.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Madie napisał:

Tysiu, chętnie Ci podaruje mojego starego laptopa. Jest mi zupełnie zbędny odkąd mam 2 komputer firmowy. Ciężki ten sprzęt, i bateria trzyma słabo ale jest sprawny i już z windowsem  

Ojejku, byłabym Ci wdzięczna bardzo, o ile nie znajdzie się nikt w większej potrzebie... Mnie chodzi o to, aby komputer działał. Ostatnio kupuję same feralne komputery :( A dbam o nie jak mogę.

Link to comment
Share on other sites

Gaja. Gajce trudno zrobić zdjęcia (można to ująć w ogłoszeniu) bo jak tylko widzi człowieka od razu się łasi i skacze na kolana:

 

bb0c415e85549a5emed.jpg

13d787ca944d7f29med.jpg

c968f89aca2b0d01med.jpg

Gaja z Plamką 

1b6db6ee179259d3med.jpg

 

Kotka powinna iść do domu bez żadnych zwierząt(!), natomiast nawet najmniejsze dzieci są przy niej bezpieczne. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2018 o 20:27, Tyś(ka) napisał:

O matko, jakie śliczności biedne... to sunia? :( Dzikus czy da się pogłaskać?

Psiaczka dzisiaj przewieźliśmy do naszego weta. Jest malutki i przesłodki. Jutro go odbierzemy. Ma straszną bliznę na szyi - na bank wisiał na łańcuchu:(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Psiaczka dzisiaj przewieźliśmy do naszego weta. Jest malutki i przesłodki. Jutro go odbierzemy. Ma straszną bliznę na szyi - na bank wisiał na łańcuchu:(

Biedny psiak. Jak dobrze ze już u Was!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Madie napisał:

Nie ma sprawy. Przygotuję go i wyślę kurierem do końca tygodnia. Podaj swoje dane i telefon dla kuriera na PW ;)

Madie!! nadal nie wierzę i aż mi głupio. :)
DZIĘKUJĘ. Posyłam Ci adres.

2 godziny temu, Madie napisał:

A Pan wet ostatnio miał u siebie kociaki po Mamusi Devon Rexie. I wyglądały sylwetką i pyszczkiem identycznie jak Plamka. Może warto w tę stronę oderzyć w ogłoszeniach ;)

Faktycznie mordka devonowa :) Dobry pomysł z tymi ogłoszeniami.

1 godzinę temu, Murka napisał:

Psiaczka dzisiaj przewieźliśmy do naszego weta. Jest malutki i przesłodki. Jutro go odbierzemy. Ma straszną bliznę na szyi - na bank wisiał na łańcuchu:(

Ojejku, jak cudownie że już jest u Was.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Psiaczka dzisiaj przewieźliśmy do naszego weta. Jest malutki i przesłodki. Jutro go odbierzemy. Ma straszną bliznę na szyi - na bank wisiał na łańcuchu:(

Murka,bardzo Ci dziekuje,ze przyjęłaś ta bidę:)

Założe mu watek,tylko może jutro...jestem bardzo zmęczona i nie daje juz rady

No i jak to zawsze bywa kolejne bidy:(

wczoraj dowiedziałam się,ze na ulicy Nadrzecznej jest ok.10 małych kotków,którymi bawią sie dzieci:(

Rudzik i czrnulek maja sie dobrze,pani Beata uratowała je od pewnej śmierci,juz nie maja biegunki,dostały surowice na pp,niestety dostaja dużo leków i czeka je operacja na oczka:( Różne charaktery: rudzik spokojny,chociaż wszystkiego ciekawy,a czranulka wszędzie pełno,wszędzie zajrzy,potrafi juz nawet wdrapać sie na łóżko.Czrnulek zwany prze panią Beatę Astorem  ślicznie załatwia sie do kuwety,rudzik niestety gdzie popadnie i trzeba go nauczyć.

 

Gajusie ogłoszę,Plamke z Gaja juz oglosilem,razem,teraz koteczki ogłosze odzielnie

dobrze,ze sa u Madi,bezpieczne i szczęśliwe:) Dziekuje Madie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...