Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

1 godzinę temu, terra napisał:

mała kiciulka od Dory

mal3.thumb.jpg.c61c4959780f999bc7e01205b5872f74.jpgmal1.jpg.3dd3c58c3fefdf74570bb08b42295d96.jpgmal2.jpg.0283260f4836b23d080aa8a656ad1609.jpg

Dziekuje terra za wstawienie fotek:)

chyba ta bidulka trafi do lecznicy,wydaje mi się,ze te oczka trzeba leczyc,a nie tylko przemywać,tak jak to robie w tej chwili

strasznie mi szkoda biedaczynki,to bardzo mądry koteczek

dałam mu troszeczke jedzenia wz puszki dla maluszków,bo wydawało mi sie,ze jest ciągle głodny

to co zobaczyłam...nie mogłam uwierzyć

mały wczepił sie pazurkami w miseczkę,a jak chciałam przesunąć jedzonko,to mój palec prawie tez zostal skonsumowany:)

nie mozna było oderwac go od tego jedzonka:)

Dałam mu troszeczke,ale może juz jeść karmę mokrą dla malych kociakównie 

Link to comment
Share on other sites

Gajusia czuje się dobrze po sterylizacji, na kontroli była bardzo grzeczna, a mała Plamka została zaszczepiona po raz 2. Widać, że obie tęsknią za pozostałymi kociakami. Wypuściłabym je na salony, i pewnie to zrobię kontrolnie w weekend, ale mam obawy bo Gaja nie cierpi innych kotów. Nie wiem czy to kwestia obrony jej dzieci czy po prostu jest urodzoną jedynaczką. 

Puma i Wiosna też czują się dobrze, już na drugi dzień. się tuliły do Państwa i domagały uwagi. Na koszt nowych właścicieli na dniach będą się szczepić. 

Sterylizacja wraz z kaftanikiem i leki wyniosła 313 zł, a szczepienie Plamki 75 zł. Razem z poprzednimi rachunkami tymczasy są na minusie 870 zł 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Założyłam czekoladowemu maleństwu watek na miau, głównie z myślą szukania DT- nie wśród stałych forumowiczów, ale może akurat?

Tak do mnie przecież trafił Logiś z Bianką.

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=185806

Dla niego najlepiej byłoby być u kogoś pod opieką, a do weta dochodząco. Taki maluszek sam w lecznicy- serce się kraje.

 

 

Wyrzucony pod sklepem przytulasty kotek na razie będzie tylko dokarmiany. Nie ma gdzie go umieścić.

Link to comment
Share on other sites

Madie, może jakieś zdjęcia Gaji uda się zrobić, żeby ogłoszenie już wisiało.

Zdjęcia zawsze można dodać lub wymienić.

 

Dobrze, że kicie się zadomowiły, teraz dla pozostałych kochające domki potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Baltimooor, mam prośbę - pilotuj proszę na Miau zakup cykloferonu dla Czarnej Perełki. Jestem w Kontakcie z Hanulka, Ona czeka na podanie Jej dawki, jaka jest nam potrzebna. W sobotę raniutko wyjeżdżam na spływ kajakowy i nie będę miała laptopa przez tydzień, to po co czekać z zakupem leku. Ja pokryję koszty zakupu, tyle mogę zrobić dla koteczki....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

Baltimooor, mam prośbę - pilotuj proszę na Miau zakup cykloferonu dla Czarnej Perełki. Jestem w Kontakcie z Hanulka, Ona czeka na podanie Jej dawki, jaka jest nam potrzebna. W sobotę raniutko wyjeżdżam na spływ kajakowy i nie będę miała laptopa przez tydzień, to po co czekać z zakupem leku. Ja pokryję koszty zakupu, tyle mogę zrobić dla koteczki....

Ok

Podrzucisz proszę  link do tego wątku? 

Link to comment
Share on other sites

Hej,

zgarnęłam spod Delikatesów-Centrum czarnego kotka, kicia była tam wczoraj, ale nie łapałam od razu, dzisiaj również była, dosłownie rozłożona na ulicy ;/ To najprawdopodobniej kotka lub kocurek po sterylce, ale raczej młoda kotka. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sue napisał:

Hej,

zgarnęłam spod Delikatesów-Centrum czarnego kotka, kicia była tam wczoraj, ale nie łapałam od razu, dzisiaj również była, dosłownie rozłożona na ulicy ;/ To najprawdopodobniej kotka lub kocurek po sterylce, ale raczej młoda kotka. 

Szkoda kotki :/

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sue napisał:

Hej,

zgarnęłam spod Delikatesów-Centrum czarnego kotka, kicia była tam wczoraj, ale nie łapałam od razu, dzisiaj również była, dosłownie rozłożona na ulicy ;/ To najprawdopodobniej kotka lub kocurek po sterylce, ale raczej młoda kotka. 

I co z koteczką będzie? Możesz przetrzymać do czasu aż znajdzie domek?

Link to comment
Share on other sites

Myślę że tak, obecnie kicia zjadła, pozwiedzała i śpi. Jeśli dogada się z moją kotką i psicą, mogłaby nawet zostać - chyba że znajdzie się super domek, bo mój niestety jest wychodzący, choć w dość bezpiecznej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, sue napisał:

Myślę że tak, obecnie kicia zjadła, pozwiedzała i śpi. Jeśli dogada się z moją kotką i psicą, mogłaby nawet zostać - chyba że znajdzie się super domek, bo mój niestety jest wychodzący, choć w dość bezpiecznej okolicy.

Wspaniałe wieści <3 Ładne zdjęcia często "robią robotę". 
Trzymam kciuki, aby kicia się dogadała z Twoim zwierzyńcem :) Masz ogromne serce.

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś z Was pamięta przekochanego Rysia? Dostałam ten mail już jakiś czas temu od Dory, ale dopiero się do niego dokopałam :( Wstawiam tutaj, bo wątku (b)Rysia chyba nie znajdę... 

"Rysio ma się dobrze, jest zdrowy i zadowolony. Brak ogona w ogóle nie robi na nim wrażenia ;-). 

Jest małym przytulasem, cały czas chodzi za nami i prosi się o przytulanie i glaskanie! Na spacerach taki chojrak z niego, lubi wydzierać się na inne psy, ale staramy sie go socjalizowac. :-)
W załączniku przesyłam kilka zdjęć. 
Pozdrawiam
Ola."
rys.jpg.3a39485bdc6c490da2611d4fa647bfb2.jpg
rys2.jpg.993b56714536607a78d3df7fa1fa06f7.jpg
rys3.jpg.0b833e6cd83e3bd2db15737386af6bdc.jpg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, sue napisał:

Myślę że tak, obecnie kicia zjadła, pozwiedzała i śpi. Jeśli dogada się z moją kotką i psicą, mogłaby nawet zostać - chyba że znajdzie się super domek, bo mój niestety jest wychodzący, choć w dość bezpiecznej okolicy.

To miała Kicia szczęście, że się na nią napatoczyłaś :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...