Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Bianeczki:)

To "moja" dzikuska:) Taki sam był Maciuś:)

Przez kilka lat nie podchodz do Bianki,a teraz dopomina sie głasków,przebiera łapkami,mruczy

czy juz zostanie na śmietniku? Czy czeka ja lepsze zycie? W ciepełku.........bo miseczka zawsze pełna,ciepełko tez jest .....w budce,ale myślę,że kicia chciałaby już więcej,ale o wejściu do łapaka nie ma mowy:(

bianka3.thumb.JPG.9da5f960310f62b709195124107b19cc.JPG

bianka2.thumb.JPG.353bf7e7a706cbd3c517a203ff349285.JPG

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Baltimoore napisał:

I jak z łapaniem Bianki na sterylkę? Jest już ta specjalna łapka?

Nie ma

Ponieważ nie ma w sklepie,pani powiedziała,że nie doszły w takiej ilości w jakiej zamawiali

a sprowadzają je z U.S.A   przez COVID  nie dotarły w zamawialej ilości

nowa dostawa będzie dopiero w lutym

i pani mnie zapisała,ma do mnie zadzwonić jak klatka juz będzxie w sklepie

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

Wyróżnię na 7 dni. Może wystarczy. Później zobaczymy. Na cały miesiąc byłby koszt około 100 zł. Jeszcze jest u Tyśki Fabio do wyróżnienia.

Super

na 7 dni wystarczy,pózniej okres świąteczny,więc i tak adopcje staną w miejscu,ruszy niestety dopiero po nowym roku

dzięki bakusiowa:)

Link to comment
Share on other sites

Kolejne zgłoszenie ze wsi:(

dwa malutkie 4-5 tygodniowe kotki szukają dt

dwa umarzły:( zostały dwa:(  i zimne ludzie serca:(

kilka kotków w sobotę jedzie do Murki

jeszcze nie wiem ile,bo z ludzmi ciężko sie dogadać

ale docelowo 4 trzymiesięczne kotki i ich mama

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2020 o 14:57, jola&tina napisał:

Przelałam dzisiaj na konto DORA1020 640 zł z bazarku dla kociaków.
DORA, proszę potwierdź tutaj, jak wpłyną na konto.

Brawo! Piekna suma. I wielkie podziekowania dla wszystkich tych osob,ktore organizuja,koordynuja i prowadza bazarki. 

I dla piszacych i wyrozniajacych ogloszenia.

I dla organizatorow transprtu,szukajacych domkow , dla przyjmujacych zwierzaki w potrzebie,dla wspierajacych slowem i czynem,DZIEKI:-) 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

Kolejne zgłoszenie ze wsi:(

dwa malutkie 4-5 tygodniowe kotki szukają dt

dwa umarzły:( zostały dwa:(  i zimne ludzie serca:(

kilka kotków w sobotę jedzie do Murki

jeszcze nie wiem ile,bo z ludzmi ciężko sie dogadać

ale docelowo 4 trzymiesięczne kotki i ich mama

 

Koszmar :(( Z tymi zamarzniętymi kociakami :((

Nie mają matki?

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Isabel napisał:

Tyśka, usuń proszę ogłoszenie trikolorki Trisi (tytuł ogłoszenia "Pędzlem pomalowana"). Kotka jedzie w sobotę do Warszawy, dom pewny w 100%.

Przepraszam za zwłokę.

Przy Kreciku i masie pracy aktualnie jestem na niedoczasie. Do niedawna czekałam na odpowiedź, na którego kotka podmienić, odpowiedź dostałam dzisiaj (albo wczoraj? Juz nie wiem kiedy dzien, a kiedy noc) i jutro podmienię. Od poniedziałku nic innego nie robię jak wiszęna telefonie i załatwiam różne psie i kocie sprawy praktycznie non stop (od 18 do teraz nie miałam przerwy w telefonach w tej sprawie). Dziś już nie wiem jak się nazywam, jutro podmienię wyróżnione ogloszenie Trisi na kotkę od pani Krysi. 

Jeszcze raz przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Udało mi się wstawić fotkę 3 kotków spod mojego budynku.Jest ich 7.

20201123_100206_compress12.jpg

I tutaj jeszcze dwa zdjęcia tych kociaków - skopiowałam z bazarku choinkowego na budki dla kotków.
Są śliczne, dziewczyny na bazarku nazwały je małymi tygryskami :)

Tutaj kociaki czekają rano na śniadanie. Jakie mądre, wiedzą gdzie czekać :)
kociaki.jpg

A tutaj już zajadają
5732732379202073417.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, jola&tina napisał:

I tutaj jeszcze dwa zdjęcia tych kociaków - skopiowałam z bazarku choinkowego na budki dla kotków.
Są śliczne, dziewczyny na bazarku nazwały je małymi tygryskami :)

Tutaj kociaki czekają rano na śniadanie. Jakie mądre, wiedzą gdzie czekać :)
kociaki.jpg

A tutaj już zajadają
5732732379202073417.jpg

Piekne,widac,ze dobrze odzywione.w domkach pokazalyby swoja nature, jak koty u Madie:-)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Przepraszam za zwłokę.

Przy Kreciku i masie pracy aktualnie jestem na niedoczasie. Do niedawna czekałam na odpowiedź, na którego kotka podmienić, odpowiedź dostałam dzisiaj (albo wczoraj? Juz nie wiem kiedy dzien, a kiedy noc) i jutro podmienię. Od poniedziałku nic innego nie robię jak wiszęna telefonie i załatwiam różne psie i kocie sprawy praktycznie non stop (od 18 do teraz nie miałam przerwy w telefonach w tej sprawie). Dziś już nie wiem jak się nazywam, jutro podmienię wyróżnione ogloszenie Trisi na kotkę od pani Krysi. 

Jeszcze raz przepraszam.

Wiem co to znaczy wisieć na telefonie, ja też tak mam, w niektóre dni mniej, w niektóre więcej, do tego dołącza jeszcze moja rodzina i osobiste koleżanki ;) O zdjęcie tego ogłoszenia proszę Cię dlatego, że nadal są chętni na tę ślicznotkę i za każdym razem odmawiam, tłumaczę, że już nieaktualne.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Isabel napisał:

Tyśka, usuń proszę ogłoszenie trikolorki Trisi (tytuł ogłoszenia "Pędzlem pomalowana"). Kotka jedzie w sobotę do Warszawy, dom pewny w 100%.

Ogłoszenie jest wyróżnione więc trzeba inne podłożyć. Trzeba dać Tyśce trochę czasu .

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Isabel napisał:

Wiem co to znaczy wisieć na telefonie, ja też tak mam, w niektóre dni mniej, w niektóre więcej, do tego dołącza jeszcze moja rodzina i osobiste koleżanki ;) O zdjęcie tego ogłoszenia proszę Cię dlatego, że nadal są chętni na tę ślicznotkę i za każdym razem odmawiam, tłumaczę, że już nieaktualne.

 

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Ogłoszenie jest wyróżnione więc trzeba inne podłożyć. Trzeba dać Tyśce trochę czasu .

Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za kłopot. Dzisiaj podmieniłam na kotkę Klarę od p. Krysi. Wczoraj wieczorem dostałam kolejną "porcję" podopiecznych p. Krysi.

https://www.olx.pl/oferta/pedzlem-pomalowana-cudowna-koteczka-CID103-IDHns39.html

Wyróżnienie jest do 18. grudnia.

I przy okazji: jedna koteczka od pani Krysi znalazła domek, cudowny! ale aż w Poznaniu. Potrzeba transportu dla kici na trasie Siedliska/Zamość/Zawada -> Poznań. Jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Tyśka) napisał:

 

Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za kłopot. Dzisiaj podmieniłam na kotkę Klarę od p. Krysi. Wczoraj wieczorem dostałam kolejną "porcję" podopiecznych p. Krysi.

https://www.olx.pl/oferta/pedzlem-pomalowana-cudowna-koteczka-CID103-IDHns39.html

Wyróżnienie jest do 18. grudnia.

I przy okazji: jedna koteczka od pani Krysi znalazła domek, cudowny! ale aż w Poznaniu. Potrzeba transportu dla kici na trasie Siedliska/Zamość/Zawada -> Poznań. Jakiś pomysł?

Dziękuję Ci Tyśka za ogłoszenia:)

Dużo tego jest,więc nie wyrabiasz:(

Ja też mam sporo ogłoszeń,ale w kilku ogłoszeniach jest numer telefonu Isabel

sama bym tego nie ogarnęła

jestem jej wdzięczna za ta pomoc,rozmowa z ludzmi jest czasami bardzo stresująca

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, buuenos napisał:

Brawo! Piekna suma. I wielkie podziekowania dla wszystkich tych osob,ktore organizuja,koordynuja i prowadza bazarki. 

I dla piszacych i wyrozniajacych ogloszenia.

I dla organizatorow transprtu,szukajacych domkow , dla przyjmujacych zwierzaki w potrzebie,dla wspierajacych slowem i czynem,DZIEKI:-) 

 

 

Tak buuenos,masz rację:)

To grupa osób pomagających:) bez Waszej pomocy byłoby niemożliwe pomóc tak wielu zwierzakom

ogłoszenia,wyróznienia,kontakty z ludzmi,organizowanie transportu,wizyty przedadopcyjne,bazarki,i wiele innej pomocy

gdyby nie Wasza pomoc juz dawno bym się załamała

a tak jestem /no niestety prawie/ zawsze pełna nadziei

bardzo dziekuję wszyskim:) za ta pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję Ci Tyśka za ogłoszenia:)

Dużo tego jest,więc nie wyrabiasz:(

Cieszę się, że ogłoszenia jakoś pomagają :)

Dzisiaj dorobiłam jeszcze dwa olx'y kotkom pani Krysi.

Balbince: https://www.olx.pl/oferta/spokojna-pogodna-kocia-dama-balbinka-CID103-IDHE186.html
I Stefankowi: https://www.olx.pl/oferta/skromny-6miesieczny-stefan-nie-wierzy-w-to-ze-znajdzie-dom-CID103-IDHE0wf.html

 

Jeśli ktoś mógłby wyróżnić to będę wdzięczna.


A jeśli są jeszcze jakieś kotki do ogłaszania (Aurora? Bianka?) to proszę otwarcie pisać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...