Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

[quote name='hop!']Zadałam tylko pytanie dotyczące kastracji - na wątku nie znalazłam informacji na ten temat.



Pies może być w stosunku do ludzi kochany, ale wzięty na ręce będzie czuć się niepewnie i niekomfortowo. Wiele psów tak ma.

W ogłoszeniu była informacja o problemie Iryska.



Mój syn czuł respekt i nigdy nie próbował brać psa na ręce.

Słuchajcie, na razie nie ma co debatować. Zobaczymy, czy pani w ogóle odpowie.[/QUOTE]

może jamora podpytać.....może pamięta iryska.....
co jak co, ale facet zna się na psach


[quote name='AnnaA']Dzisiaj od dwulatka, który był u mnie ,Irys zdecydowanie uciekał, nawet lekko powarkiwał. Irys nie lubi być na rękach, bardzo się wtedy spina. Natomiast bardzo lubi gdy się nim interesowac, lubi być głaskany.
Chętnie bawił się z Miką, która była jego wielkości.[/QUOTE]


[quote name='AnnaA']Irysek nie jest wykastrowany. Doskonale znajduje się w towarzystwie innych psów. Lubi się bawic i nie jest zupełnie agresywny. Nie wiem jaki jest jego stosunek do dzieci ale myśle, że z dziećmi też będzie OK. Widziałam zdjęcie Iryska z dzieckiem jeszcze u Jamora. Poza tym dzisiaj będzie u mnie dwulatek to sprawdzimy. Generalnie Irysek nie ma w sobie agresji do nikogo a bardzo lubi ludzi. Jest bardziej pro ludzki jak pro zwierzęcy.
Na spacerki chodzi zupełnie luzem i przychodzi bez problemu na zawołanie a raczej na zagwizdanie. Nie próbowałam zapinać Iryska na smycz ale moge to sprawdzić.
Gdyby mnie nie było na dogo to telefon do mnie 509-142-552.[/QUOTE]

co ze smyczą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Dzisiaj od dwulatka, który był u mnie ,Irys zdecydowanie uciekał, nawet lekko powarkiwał. Irys nie lubi być na rękach, bardzo się wtedy spina. Natomiast bardzo lubi gdy się nim interesowac, lubi być głaskany.
Chętnie bawił się z Miką, która była jego wielkości.[/QUOTE]

Czyli dom z małymi dziećmi odpada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']dzisiaj wpłaciłam na konto red swoją deklarację dla Iryska[/QUOTE]

Dzięki.

Dla przypomnienia...

[B]Deklaracje stałe:

[/B]10zł - ulka 1108
10zł - togaa
20zł - tula
10zł - caryca26
10zł -malicja
15zł - ewu
10zł - maja602
10zł - li1
50zł - punk
40zł - Becia2222
10zł - oktawia6
15zł - AMIGA
50zł - wellington
30zł - lilith27
10zł - lika1771
-----------------
[B]300zł[/B]

[B]Deklaracje jednorazowe:[/B]

50zł - moni12
100zł - Randa
50zł - Anula
35zł - Poker
100zł - AnnaA
50zł - Bogusik (przeznaczone na leczenie Iryska)
50zł - pikola
----------------
[B]435zł[/B]

[B]Bazarki:[/B]

MALWA - po 15 października
Ra_dunia - rzeczy na bazarek

[B]Zadeklarowane kwoty można wpłacać na konto red:

Numer konta: 53 1020 4317 0000 5502 0033 5281
Anna Wieruszewska, Radom

Z dopiskiem: DLA IRYSKA + nick[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Ja też....[/QUOTE]

[quote name='Ra_dunia']Linki do zdjęć rzeczy na bazarek przesłałam właśnie do Lilith27. Mam nadzieję, że choć grosik się uzbiera...[/QUOTE]

Dzięki.

Jak red wejdzie na dogo, będzie można ustalić sprawy dotyczące księgowości i zmiany prowadzącej wątek.

Mamy chętną na stanowisko księgowej...

[quote name='lika1771']Jezeli nikt sie nie zgłosi moge byc ksiegowa.[/QUOTE]

Jest też osoba chętna do prowadzenia wątku...

[quote name='lilith27']watek mogę przejąc ja no problem[/QUOTE]

Jeszcze trzeba ustalić termin przeprowadzki Iryska.

[quote name='AnnaA']Irysek znów nie chce jeść. On miewa takie okresy niejedzenia. Problem w tym, że nie mogę mu postawić miski żeby sobie zjadł kiedy będzie chciała bo moja Kora nie przepuści takiej okazji. Już mocno przytyła.[/QUOTE]

Trzeba powiedzieć o tym wetowi - może to nic takiego, a może jest związane z jakimś problemem zdrowotnym.

Link to comment
Share on other sites

przelałam swoją deklarację


[quote name='Ra_dunia']Linki do zdjęć rzeczy na bazarek przesłałam właśnie do Lilith27. Mam nadzieję, że choć grosik się uzbiera...[/QUOTE]

potwierdzam
i dodaje

[url]http://www.dogomania.pl/threads/215931-Irysek-ma-niedow%C5%82ad.Kurtka.-Bezr%C4%99kawnik.-Buty.-Na-jesienne-dni.-Do-17.10?p=17785647#post17785647[/url]

jakby ktoś chciał pobiegac po profilach i pozapraszać.....
no i koniecznie hopsac
bazarek trwa do 17.10


zapraszam jeszcze na mój bazar
zrobiony dla Lady, kt. brakuje 260 pln miesiecznych deklaracji
i dla której dorabia się własnie bazarkami
może ktoś coś znajdzie dla siebie
też trwa do 17.10
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215458-Megaaa-BAZAR!!REAKTYWACJA!!!!Totalnie-wszystko-dla-wszystkich!-do-17.10[/url]

Link to comment
Share on other sites

przeszukuję wątek hotelowy odnośnie iryska, żeby jakieś info wyciagnąć
proszę mieć na uwadze, że posty są z wiosny i lata
mogło się coś zmienić......

red się pojawi i doprecyzuje

cytuje:

[quote name='"jamor"'][quote name='"red"']Jamor, piszesz, że Irys nie nadaje się na spacery, z jakiego powodu?[/quote]
a z prostego powodu. bo go to boli[/quote]

[quote name='"jamor"']Lubi biegac, ale sam sobie dozuje tyle ile chce. Prowadzenie w miasto na smyczy nie byłoby dobrym rozwiazaniem dla jego dolegliwości, a do tego ktos mógłby na oskarzyc ze dalismy psu wódki bo mu dupa chodzi na boki[/quote]


[quote name='"jamor"']irys jadł ariona juniora lub gotowanego kurczaka. ogólnie nie był nachalny na zarcie. Raczej nie zalicza sie do psów ktore sie zbytnio stresują wiec to nie powinno miec wpływu na jego apetyt.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Jestem.....sprawdziłam dziś wpłaty na konto: na dzień dzisiejszy potwierdzam wpłatę: Karina R 20,- AMiga 15,- ulka108 10,-Togaa 10,- Randa 100,- lilith 30,- łącznie 185 zł.
Lika1771 chciałabym przelać te pieniądze na Twoje konto, jeśli możesz poprowadzić księgowość, będę wdzięczna:lol:. Jeśli podasz numer konta i namiary dla pozostałych osób, to umieszczę zmianę w 1 poście.
Lilith, nie wiem jak się załatwia przejęcie wątku - proszę o podpowiedź.
Dziękuję Lika 1771 i Lilith. Wydaje mi się, że Irys powinien dotrzeć do hotelu od listopada, ma zarezerwowane miejsce od listopada, chyba nie ma potrzeby go już zabierać, deklaracje objęłyby m-c listopad.Ale niech AnnaA wypowie się w tym temacie. W rozmowie p.Stella prosiła o zaliczkę na potwierdzenie rezerwacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Jestem.....sprawdziłam dziś wpłaty na konto: na dzień dzisiejszy potwierdzam wpłatę: Karina R 20,- AMiga 15,- ulka108 10,-Togaa 10,- Randa 100,- lilith 30,- łącznie 185 zł.[/QUOTE]

Wpłaty trzeba umieszczać w pierwszym poście.

[quote name='red']Wydaje mi się, że Irys powinien dotrzeć do hotelu od listopada, ma zarezerwowane miejsce od listopada, chyba nie ma potrzeby go już zabierać, deklaracje objęłyby m-c listopad.[/QUOTE]

Im szybciej dotrze do hotelu, tym prędzej będzie można go zdiagnozować. W tej chwili nie ma takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...