Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

[quote name='AnnaA']Z Radomia do hoteliku zawiezie Iryska Wiking. W niedzielę o 9-tej jestem z nim umówiena i przekażę mu Iryska i zadeklarowane 100 zł. Wikingowi będzie towarzyszyć DORKA, która zadeklarowała pomoc, może też Red będzie dysponowała czasem. Zawiozą Iryska na miejsce.
Do rozwiązania pozostaje problem umowy i przekazania pozostałej kwoty w zależnosci od okresu rozliczeniowego.[/QUOTE]

Może Ginn zgodzi się na dosłanie 200zł - tak byłoby najprościej.

Jeżeli chodzi o umowę - będzie D O R K A, to przecież może podpisać umowę.

[quote name='D O R K A']Co do podpisania umowy z Ginn, to mogłybyśmy się z nią umówić w Radomiu.[/QUOTE]

Nie stwarzajcie problemu, tu gdzie go nie ma. Przydałoby się trochę odpowiedzialności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']pisałam od razu jak tylko red się zgodziła
napisałam do Anashara, ale jak widać jeszcze nie przydzielił mi postu
zaraz napiszę drugie pw, żeby dał lilce drugi post[/QUOTE]

napisałam ponownie
dodałam tez prośbę o post dla liki

[quote name='hop!']
Ginn, czy może być tak, że dostaniesz stówę i Iryska, a 200zł doślemy?[/QUOTE]


[quote name='AnnaA'] (...) może też Red będzie dysponowała czasem.
Do rozwiązania pozostaje problem umowy i przekazania pozostałej kwoty w zależnosci od okresu rozliczeniowego.[/QUOTE]

red na koncie ma 185 złotych, jesli nie przekręcam kwoty

Link to comment
Share on other sites

Czy mam przelać te 185 zł, czy wypłacić i dać w hotelu np.Dorce jeśli ja nie pojadę? Ze schroniska zabierał Irysa Jamor osobiście. W schronisku mają 700 psów, wątpię czy tak skrupulatnie śledzą, gdzie ten Irys..... Umowę podpisze Dorka lub ja jeśli pojadę. Najlepiej za hotel wpłacać na konto, do Jamora tak przesyłałam.
Na moim koncie są wpłaty: Lilith-30,- Randa-100,-Togaa-10,- ulka1108-10,-Amiga-15,-Karina R. 20,-(Karina przysłała też 3.IX. 20 zł), łącznie więc jest nie 185 lecz 205 zł. Lika, czy wysłać je na konto czy musimy mieć tę gotówkę dla Gin?
Mam pytanie do Kariny R. bo nie mogę znaleźć, czy Twoje deklaracje są stałe , bo wpłynęło 20 zł 3 września i teraz 8 paźdz. a nigdzie nie wymieniłyśmy w deklaracjach Kariny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red'] W schronisku mają 700 psów, wątpię czy tak skrupulatnie śledzą, gdzie ten Irys..... [/QUOTE]

Istotnie mogą nie mieć czasu. Tym bardziej powinni mieć aktualne wiadomości. Wolontariusz czy jak tam zwał - kwestia nomenklatury nie ma największego znaczenia - ma na głowie 1 pieska a nie 700. A w razie kontroli jak się schronisko będzie rozliczać ze stanu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Umowę podpisze Dorka lub ja jeśli pojadę.[/QUOTE]

Czyli sprawa umowy załatwiona.

[quote name='red']Najlepiej za hotel wpłacać na konto[/QUOTE]

Ginn, czy byłaby możliwość przelewania kasy na konto? Tak byłoby łatwiej dla księgowej i taniej, bo przekaz pocztowy kosztuje 8-10zł.

[quote name='red']Na moim koncie są wpłaty: Lilith-30,- Randa-100,-Togaa-10,- ulka1108-10,-Amiga-15,-Karina R. 20,-(Karina przysłała też 3.IX. 20 zł), łącznie więc jest nie 185 lecz 205 zł.[/QUOTE]

Przekaż Ginn 200zł w gotówce - razem ze stówą od AnnaA będzie pełna kwota za miesiąc hotelowania. Tylko weźcie od Ginn potwierdzenie, że otrzymała 300zł za okres od... - do...

[quote name='red']Mam pytanie do Kariny R. bo nie mogę znaleźć, czy Twoje deklaracje są stałe , bo wpłynęło 20 zł 3 września i teraz 8 paźdz. a nigdzie nie wymieniłyśmy w deklaracjach Kariny.[/QUOTE]

Karina R nie napisała o swojej deklaracji na wątku - z tego, co pamiętam wysłałam do niej wiadomość z prośbą o pomoc dla Iryska. Bardzo proszę naszą księgową o wysłanie do Karina R wiadomości, wyjaśnienie sprawy i ewentualne podanie nowego konta do wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D O R K A']Ginn, czy możesz mi przesłać treść umowy, którą ja prawdopodobnie będę podpisywać z Tobą?
[email][email protected][/email][/QUOTE]

OK - zaraz Ci prześlę. Co do sposobu przekazywania pieniędzy to ja mieszkam od banku w odległości 20 km. Przy moich obrotach nie muszę mieć konta więc go nie zakładam. Więc przykro mi ale pozostają tylko przekazy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771'][B][COLOR=red]Stan konta Iryska miesiac pazdziernik [/COLOR][/B]
[COLOR=black]
Deklaracje stałe:
Becia2222-40zł
Tula-40zł opłata za pazdziernik i listopad
Caryca26-30zł opłata za pazdziernik,listopad,grudzien.
__________________________--
Deklaracje jednorazowe:
Anula-50zł
Bogusik-50zł
[/COLOR]

[B][COLOR=blue]Stan konta z dn.12.10.wynosi-210zł[/COLOR][/B][/QUOTE]

[SIZE=5]+[/SIZE]

[B]Wpłaty na konto red:[/B]

10zł - maja602
30zł - lilith27
10zł - togaa
10zł - ulka 1108
15zł - AMIGA

100zł - Randa (deklaracja jednorazowa)

40zł - Karina R (?)

Czyli łącznie [B]215zł[/B].

Zgadza się red?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']OK - zaraz Ci prześlę. Co do sposobu przekazywania pieniędzy to ja mieszkam od banku w odległości 20 km. Przy moich obrotach nie muszę mieć konta więc go nie zakładam. Więc przykro mi ale pozostają tylko przekazy.[/QUOTE]
Jaka decyzja,kochane cioteczki co do przekazywania pieniążków przelewem?Kurczę,spora opłata...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Witam! Moje bedą stałe po 20zł co miesiąc. Juz sobie zapisuję.
tylko prosze o nowe dane do przelewu, bo stare ponoć nieaktualne.[/QUOTE]Dane do przelewu są w 1 poście - już nowe. Dzięki w imieniu Iryska. Zaktualizowałam 1 post, stałych deklaracji będzie 320 zł:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!'][SIZE=5]+[/SIZE]

[B]Wpłaty na konto red:[/B]

10zł - maja602
30zł - lilith27
10zł - togaa
10zł - ulka 1108
15zł - AMIGA

100zł - Randa (deklaracja jednorazowa)

40zł - Karina R (?)

Czyli łącznie [B]215zł[/B].

Zgadza się red?[/QUOTE]Tak, zgadza się, z wpłatą maja602 jest 215 zł. 200 zł dam Dorce na opłatę hotelu i 15 przeleję na konto lika1771. Trochę się namieszało, ale teraz już nie powinno być wpłat na moje konto.

Link to comment
Share on other sites

A z Iryskiem mam nowy problem. Dzisiaj od rana Irysek zrobił sie bardzo niespokojny, ciągle się przemieszcza z miejsca na miejsce i niestety zostawia za sobą dość obfite krople moczu. Jets niespokojny, podchodzi do mnie tak jakby coś chciał. Chdzę z mopem i zcieram podłogę ale podejrzewam, że to albo pęcherz albo nerki. Może zawieżć go do Pankracego np.w piątek i zostawić na te dwa dni do niedzieli do zdiagnozowania?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...