Jump to content
Dogomania

Chłoniak.... :( Niestety przegraliśmy... Cacuś już śpi...[*]


Fifek_Miśki

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=#000000]Cacusiu życzymy Tobie i Twojej panci Zdrowych, Spokojnych i Szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy, przepraszamy również że tak dawno nas nie było ale ostatnio adoptowałam niesłyszącego kota z Częstochowy i miałam wiele do zrobienia z tego powodu.[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkgreen][B][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/9387/347wieczka1xa.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

[I][B]Fifek_Miśki[/B] doskonale wiem co czujesz.......[/I]
[I]ale pamiętaj,że on Żyje w Twoim serduszku i w Twoich myślach....[/I]
[I]W moim sercu tkwi Wielka nadzieja, że teraz Twój skarbeczek wraz z moim Daficzkiem nas słyszą i merdają ogonkami,kiedy mówimy do nich coś w swoich myślach.... Teraz nie czują już bólu i biegają sobie beztrosko po łąkach....[/I]
[I]Jak przyjdzie czas to znów będziemy razem ze swoimi małymi słoneczkami, ale teraz niech sobie spokojnie się pobawią...... [/I]

[I]Trzymaj się dzienie [B]Fifek_Miśki[/B]. Jestem z Tobą......[/I]


[B][SIZE=3]Te świece dla ciebie mały aniołeczku[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

Nasze kochane słońca wiedzą że o nich myślimy, tak samo my wiemy że przecież one też na pewno o nas pamiętają. Mam tylko nadzieję że pogodę mają ładniejszą. Ja też kładąc się codziennie spać zastanawiam się czy dzisiaj akurat Aresek mnie odwiedzi i nawet jeśli rano się budzę i czuję ogromną pustkę to i tak wiem że to że nie przyszedł nie oznacza że mnie nie kocha, wierzę że za Tęczowym Mostem mają tyle atrakcji i spraw do obgadania że nie zawsze jest czas by nas odwiedzić z drugiej strony nawet podczas dnia dają nam znać że o nas myślą zobacz ile w tym roku było tęcz??? Uszy do góry one na prawdę nas kochają

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie, ze to cos znaczy! daja nam znac, ze wszystko u nich ok! i merdaja ogonkami badz calymi pupami w przypadku braku ogonka:)
jutro mija miesiac od odejscia Fausta - wcale nie jest lepiej ze mna! tesknie i wyje, chociaz Faust sni mi sie codziennie i zawsze bardzo dobrze! chyba mnie uspokaja maly duszek bo widzi, ze pancia w ciaglej histerii. smutno bez tych naszych serduszek kochanych.

Link to comment
Share on other sites

Fifek_Miśki Twój malutki aniołeczek w tej tęczy próbuję Tobie powiedzieć,że bardzo Ciebie Kocha. Trzymaj się dzielnie i kiedy znów zobaczysz na niebie tęcę przekaż mu odemnie pozdrowienia....OK?

[B]Dla Ciebie skarbeczku....... :candle::candle::candle::candle: niech zawsze u Was, za Tęczowym Mostem, będzie jasno.....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#2f4f4f]<<<<<<<Pewien człowiek powiedział ze smutkiem:
- "Odchodzą od nas najbliższe maluti istotki.......nasi przyjaciele..... nasze Pieski.......... Czujemy potworny ból i pustkę......."[/COLOR]
[COLOR=darkslategray]w odpowiedzi ten człowiek usłyszał, od zupełnie obcej osoby[/COLOR]
[COLOR=darkslategray]- "Ale przecież oni żyją w naszych sercach i wspomniniach i dopóki my o nich pamiętamy będą Żyć i cieszyć się razem z nami">>>>>>>>[/COLOR]

[COLOR=#2f4f4f][B][COLOR=black]Pamiętamy o Tobie aniołeczku..........[/COLOR][/B] :candle:[/COLOR][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#000000] :candle: :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

To już rok.... równiusieńko rok temu odchodziło Twoje wątłe schorowane ciałko od nas..... tylko ciałko, bo dusza zawsze pozostała WIELKA....
Cholernie ciężki rok.... a mam wrażenie że może minął miesiąc jak Ciebie tu nie ma....

A ja wciąż mam wrażenie że stoisz za drzwiami i będziesz mnie pięknie witał przy popołudniowym powrocie do domu....
teraz wita mnie tylko pustka.... przeraźliwa.... do bólu....
czas leczy rany - ponoć, bo u mnie chyba czas stanął w miejscu.... a rany wciąż są świeże....

Kochanie wierze że jest Ci TAM dobrze... wierzę że czekasz TAM na mnie....
że jeszcze poczochram Twoją łepetynkę, i przytulę policzek do mokrego nosa...

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6390/dsc00209jv0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=517&i=dsc00209jv0.jpg"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6390/dsc00209jv0.fb71cb2b20.jpg[/IMG][/URL]



Szczęścia kochanie za TM ......

[*]
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

Rany będą krwawiły do końca życia.Nigdy już nic nie bedzie takie same a ta miłość jest jedyna i niepowtarzalna.Co roku, co każdą rocznicę i czy święto łzy będa płynąć same a serce mało nie rozerwie sie na kawałki....

[I]"Stoję przy Twoim łóżku, przyszedłem chociaż zerknąć [/I]
[I]widziałem jak płakałaś i ciężko Ci było zasnąć [/I]

[I]zapiszczałem cichutko gdy ocierałaś łzę z policzka [/I]
[I]"to ja" nie zostawiłem Cię, jestem tu i czuję się dobrze [/I]

[I]byłem przy Tobie gdy jadłaś śniadanie, gdy nalewałaś herbatę [/I]
[I]zamyślona sięgałaś dłonią w pustkę by mnie pogłaskać [/I]

[I]byłem przy Tobie gdy stałaś nad moim grobem i delikatnie go pielęgnowałaś [/I]
[I]chciałem Cię zapewnić, że ja tam nie leżę [/I]

[I]teraz jest możliwe żebym był stale blisko [/I]
[I]i mogę Cię zapewnić, że nigdzie nie odeszłem [/I]

[I]siedziałaś bardzo cicho i nagle uśmiechnęłaś się jakbyś wiedziała [/I]
[I]że tego cichego wieczoru jestem obok Ciebie [/I]

[I]dzień się skończył, uśmiech znikł, ziewasz [/I]
[I]dobranoc, zobaczymy się rano [/I]

[I]kiedy przyjdzie czas i przekroczysz tęczowy most, spotkamy się po drugiej stronie [/I]
[I]pobiegnę do Ciebie co sił w łapach i zawsze będziemy razem [/I]

[I]chciałbym Ci pokazać tyle rzeczy, jest tyle miejsc do zobaczenia [/I]
[I]bądź cierpliwa, dokończ swoją podróż, a potem wróć do mnie - do domu..."[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...