Jump to content
Dogomania

Chłoniak.... :( Niestety przegraliśmy... Cacuś już śpi...[*]


Fifek_Miśki

Recommended Posts

Bardzo mi przykro z powodu Cacusia. Choć Wam zazdroszczę, ze juz ne musicie podejmować takich decyzji, nie musicie patrzyć na psa z pytaniem: czy to już...
A my właśnie wysłaliśmy rozmaz z biopsji do zdjagnozowania... Choć i tak wiem. Węzły są jak banie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś mijają równe cztery tygodnie odkąd moje słoneczko odeszło. Wiem że jest mu już dobrze, kiedy spędzaliśmy wspólnie nasze ostatnie godziny cały czas nie mogłam się opanować przed przepraszaniem Go, za ból, cierpienie na jakie pozwoliłam przełużając mu życie chemioterapią, bo ostatnie dni wiem że były dla niego bolesne. Kiedy odchodził szeptałam mu do uszka że jak będzie już szczęśliwy za TM ma mi zaświecić jako słoneczko na niebie i przez równe 6 dni była piękna słoneczna pogoda i wierze że to od Niego to słoneczko, żebym już się nie martwiła, że jest szczęśliwy i czeka na mnie, wierzę że los nie raz mnie zetknie z moją małą rybką...

"To tylko pies, tak mówisz, tylko pies...
A ja ci powiem, że pies to czasem więcej jest niż człowiek.
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
My mamy dusze kieszonkowe...
Maleńka dusza, wielki człowiek.
Psia dusza się nie mieści w psie.
[B][COLOR="Red"]A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza"[/COLOR][/B]

Kasie bardzo mi przykro z powodu Twojego piesa, staraj się wykorzystać teraz najlepiej jak potrafisz czas ze swoim psem, bo później jest ogromny żal za stracony czas....

Link to comment
Share on other sites

Fifek...odkąd odeszła Lazy minęło 6 miesiecy. Ja nadal płaczę...teraz tez...Bo ona odeszła na białączkę. Też miała chemie i nawet nie wiesz ile czasu sie zastanawiałam czy ta chemia pomogła cyz zaszkodziła...
Jak Lazy odeszła to zaświeciło piękne słońce. Wierzę, ze uśmiechała sie do mnie. Wiem jak się czujesz...bardzo mi przykro. Łączę się z Tobą w bólu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...