Jump to content
Dogomania

Chłoniak.... :( Niestety przegraliśmy... Cacuś już śpi...[*]


Fifek_Miśki

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że sie nie odzywałam ale mam strasznie dużo nauki - SESJA. Już piszę co u Hipka, a więc narazie się jeszcze trzymamay :mad: , chciaż przyznam, że nie jest kolorowo. Na razie mogę powiedzieć, że wielki kryzys minął. Hippies czuje się w miarę lepiej, tylko mamy problemy z tramalem. Ludzki lekarz już nam nie chce przpisywać bo w jego oczach jesteśmy już chyba narkomanami :evil_lol: . A do Wrocławia do Weta narazie się nie wybieramy (za daleko). Ale tak serio to mam do was wielką prośbę jakby komuś zostały niepotrzebne to ja chętnie odkupię. Narazie dajemy mu co 6 godzin ale z tego powodu, że ich brakuje zobaczymy jak będzie reagował na dluższe przerwy, jeżeli nic się nie zmieni i niebędzie go boleć mocniej to chcemy mu zmniejszyc do co 7 lub 8 godzin, nie wiem jak to wyjdzie, ale trzymajcie kciki. Jak tylko zobaczymy że to nie zda sprawy to chyba zrobię napad na aptekę :cool3: . Chcieliśmy również podziękować wam za to, że jesteście razem z nami w tych trudnych chwilach. Dzięki za wczorajszą rozmowę Fifek_Miśki. Oby więcej ... ;)

Cacusiu, przepraszam, że dawno nie świeciłam Ci świeczuszki, ale wiedz, że pamiętamy o Tobie !!!

(*) (*) (*)

Link to comment
Share on other sites

Cacusiu jestem Ci bardzo wdzięczna, że trzymasz drzwi, którymi pieski wchodzą za TM i nie pozwalasz narazie aby Hippies do Was dołączył.

Powiem Ci tak w sekrecie, że Hipek nawet dobrze się czuje :lol: .

Dzieki Ci że trzymasz za nas łapki.

[*]
[*]
[*] - to dla Ciebie Słoneczko

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

wspominałaś wczesniej że chodziłas z psiuniem do tego doktora przy AR we Wrocku - masz może na niego jakies namiary? mampodobny problem z moim Tymim, tez wykryto ostatnio u niego chłoniaka, nie ma apetytu,jest ospały, obolały, nawet nie piszczy jak przychodze do domu.. źle z nim... błagam - powiedz gdzie go choć troche podleczą...
chodze narazie do Kanzawy - ale moze ten Hildrbrad jest lepszy? w końcu to specjalista od chłoniaków..
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@bezskrzydła odpisałam Ci już w drugim wątku, ale tu powtórze
Dr.Wojciech Hilderbrand
Akademia rolnicza
pl. Grunwaldzki 47
[SIZE=-1]071/3205356. 071/3205333 tu podałam również dwa dodatkowe nr.
pozdrawiam i życzę siły i wytrwałości, a także wiele zdrówka dla psinki!!
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...