Jump to content
Dogomania

Bingo/Tofiś ma wspaniały dom!


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Dopiero tu trafilam...jasna cholera mikropsiaki na lancuchach:-(:shake:...pogielo tych ludzi do reszty:angryy:[/QUOTE]
Widziałam gdzieś kiedyś na zdjęciu uwiązanego kota na łańcuszku więc nawet taki maluszek mnie nie zdziwił.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą i niestety bardzo smutna wiadomość:shake:
Wczoraj Bingo w czasie szalonej zabawy uszkodził tylną łapkę, nie wiem dokładnie co się stało, ale miał przeprowadzony zabieg i został w klinice, z tego co zrozumiałam jest to pęknięcie tylnej kości:placz: Jak tylko będę wiedziała więcej napiszę od razu.
I ta dobra... jest chętna Pani z lublina aby go adoptować, umówiłam się z nią na spotkanie w celu zapoznania z domownikami i kotami, troszkę się rozczarowała,że on nie zachowuje czystości, ale powiedziała,że popracuje nad tym a "w razie co można przecież wyrzucić dywany"
Adopcja w tej chwili schodzi i tak na drugi plan najważniejsze jest zdrowie maluszka, mam nadzieję,ze to już koniec jego zdrowotnych problemów.
Bico bardzo Ci dziękuję bo ta Pani wypatrzyła Binga dzięki Twojemu ogłoszeniu w Dzienniku Wschodnim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Łapka się pewnie szybko naprawi, a fajnie, że Bingo już się na tyle wyluzował, że szalone zabawy uskutecznia :)[/QUOTE]
Szalone to w sumie mało powiedziane, on biega jak wariat w koło kota i kóz, naprawi się mam nadzieję,że szybciutko,ale martwię się aby to nie była jakaś przypadłość, bo znam przypadki częstych uszkodzeń ciała(w prawdzie chodzi mi o dzikie zwierzęta), ale nie będę wymyślać, ma być zdrowy i już.

Link to comment
Share on other sites

Eeetam, będzie zdrowy, sam bym pewnie uszkodził sobie nogę, gdybym biegał jak wariat od kota do kóz, a co dopiero taki mały psiak :) Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia. I oczywiście, żeby pani z ogłoszenia (Bico, niech Ci Allah w wielbłądach wynagrodzi :modla::D) okazała się panią Bingo :)

Link to comment
Share on other sites

Wrażenie zrobiła na mnie bardzo pozytywne, ale zobaczymy czy się w sobie zakochają podczas pierwszego spotkania.
Sms od tej Pani:
Dobry wieczór! Chciałam zapytać czy ten śliczny piesek Bingo,o którym pisał wczoraj Dziennik Wschodni znalazł dom? Mam nadzieję,że TAK! Jeśli jednak NIE proszę dać mi znać.
Napisałam,że nadal jest do adopcji i wtedy Pani oddzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']
Bico bardzo Ci dziękuję bo ta Pani wypatrzyła Binga dzięki Twojemu ogłoszeniu w Dzienniku Wschodnim.[/QUOTE]

o kurcze!:crazyeye: A z Redakcji w ogóle nic mi nie odpisali, wiec myślałam, że na razie nie wydrukowali tego ogłoszenia, nawet nie jestem pewna czy nie wysłałam tam maila z małym "ochrzanikiem":oops::splat:a tu takie wiadomości!:multi::multi::multi:

Cieszę się, że mogłam pomóc i że jest jakiś odzew w sprawie adopcji Bingo:multi:

Oby tylko domek okazał się sensowny, a łapka szybko się zrosła...zmartwiła mnie wiadomość o kontuzji łapki:-( Szkoda, że może to opóźnić adopcję...:-(

A może przez ten czas zaniedbania i niedożywienia, teraz Bingo potrzebuje witamin i mikroelementów na wzmocnienie zdrowia i kości???

[quote name='MaDi']Wrażenie zrobiła na mnie bardzo pozytywne, ale zobaczymy czy się w sobie zakochają podczas pierwszego spotkania.
Sms od tej Pani:
Dobry wieczór! Chciałam zapytać czy ten śliczny piesek Bingo,o którym pisał wczoraj Dziennik Wschodni znalazł dom? Mam nadzieję,że TAK! Jeśli jednak NIE proszę dać mi znać.
Napisałam,że nadal jest do adopcji i wtedy Pani oddzwoniła.[/QUOTE]

[B]Ma może ktoś wczorajszy Dziennik Wschodni??? Bardzo bym chciała to ogłoszenie zobaczyć i dać jego fotkę tu na wątek.[/B]

Teraz będę umierać z niecierpliwości, jak tam wypadło spotkanie Bingo z Panią:cool3: Kiedy ono ma się odbyć? Czekamy na dobre wieści:happy1:

Link to comment
Share on other sites

napewno sié zakocha! on jest cudny!!!

[quote name='MaDi']Wrażenie zrobiła na mnie bardzo pozytywne, ale zobaczymy czy się w sobie zakochają podczas pierwszego spotkania.
Sms od tej Pani:
Dobry wieczór! Chciałam zapytać czy ten śliczny piesek Bingo,o którym pisał wczoraj Dziennik Wschodni znalazł dom? Mam nadzieję,że TAK! Jeśli jednak NIE proszę dać mi znać.
Napisałam,że nadal jest do adopcji i wtedy Pani oddzwoniła.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Chwilę mnie nie było a tu takie wiadomości :) bardzo się cieszę, ale nie zapeszajmy. Co do łapki to napewno szybko się zrośnie, na maluszkach szybciej się goi ;) wcale się nie dziwię że tak biega, musi chlopak nadrobić stracony czas na łańcuchu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']Pisała do mnei Pani z zapytaniem o Bingo: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Może jej ktoś odpisać?
Pytała w jakim jest wieku i czy nadal do adopcji.[/QUOTE]

Dzięki za info o zapytaniu:lol:

[B]MaDi[/B], jesteś najbardziej, że tak powiem, w temacie na bieżąco, odpiszesz?:cool3:

Będę dziś miała foto tego ogłoszenia z Dziennika Wschodniego, wrzucę na wątek:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie mi ale nie mam na nic czasu, byłam na chwilę u Binga i lekarze mnie wygonili bo tańczył na mój widok, a ma mieć mocno ograniczony ruch( ma zamontowany jakiś stabilizator na nóżce, niestety nie było jego lekarza prowadzącego) Spotkam się z Panią chętną na jego adopcję prawdopodobnie po weekendzie jak już zdobędę wszystkie informacje dotyczące jego rehabilitacji. Psiak jest jak najbardziej do adopcji ale ze względu na uraz musimy trochę poczekać, nie wiem jak długo, chyba,że opieki podejmie się doświadczony dom. Bico ja mało nie spadłam z krzesła z radości jak okazało się,że to telefon w sprawie maluszka i to z papierowego wydania Dziennika. Na pewno przydadzą się preparaty, zakupie mu jakieś w ciągu najbliższych dni( dostaje bardzo dobrą karmę weterynaryjną). Najchętniej zabrałabym go do siebie ale niestety nie mogę, mój mąż stwierdził jak popatrzył na sposób w jaki do niego przemawiam,że jest to wielce ryzykowne( ja tez obawiam się zbytniego przywiązania do psiny) zresztą moja bestia i tak by go zjadła. Można podawać mój tel do kontaktów i tak jest już w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']Pisała do mnei Pani z zapytaniem o Bingo: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Może jej ktoś odpisać?
Pytała w jakim jest wieku i czy nadal do adopcji.[/QUOTE]

[B]MaDi, a do tych ludzi maila pisałaś?[/B]

..i tak się jeszcze zastanawiam - razem z plasteliną sprawdzałyście w Lublinie dom dla Pixelka z Warszawy z DT od Bonsai, ale w końcu zdecydowano, że Pixel zamieszka gdzie indziej, ale może tym Państwu Bingo zaproponować?:roll:
Widzę, że na dogo jest wątek przez Bonsai założony, Państwo z Lublina chyba nadal szukają rudego psiaczka...

Nie mam tego ogłoszenia do wrzucenia na wątek...:placz: TZ zdobył Dziennik Wschodni ze środy, bo myślałam, że tam się ukazało, ale to było jednak chyba z poniedziałku lub wtorku, już mi się nie uda tych numerów dostać:niewiem: Może jeszcze pomęczę Redakcję o załącznik do maila w pdf, ale głupio mi tak ciągle im zawracać gitarę:oops:

No ale najważniejsze, że wiemy, że się ukazało, bo odzew był:multi:

A wieści ze spotkania z potencjalnym domkiem i wieści od lekarza opiekującego się Bingo już nie mogę się doczekać, oby było wszystko pomyślnie:happy1:

Link to comment
Share on other sites

Państwo od Pixela sprawili sobie bardzo problematycznego setera.
Mam odłożone przez ciocię wydanie Dziennika w którym pisali o Bingusiu, więc nie martwcie się kiedyś może uda mi się zamieścić to ogłoszenie na wątku. Wiem tylko tyle,że był bardzo ładnie opisany i dodali zdjęcie jego mordki.
Nie pisałam do tych państwa, jeżeli ktoś znajdzie chwilę może napisać aby do mnie np.zadzwonili po weekendzie.
Osoba z fundacji ma rozmawiać osobiście z wet. prowadzącym maluszka dzisiaj wieczorem, ja niestety jestem poza Lublinem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...