Jump to content
Dogomania

ZAFIR-ofiara WNYKÓW-URWANA ŁAPA,3 zmasakrowane - MA PRZEWSPANIAŁY zwierzolubny DOM :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dziękuję Wam za pojawienie się na wątku! Im więcej nas, tym więcej pomysłów i pomocy!

Do [B]pierwszego postu[/B] można dorzucić [B]bannerki Asior[/B], by więcej osób miało do nich dostęp (są na stronie [B]6[/B]).

Wpłaciłam przed chwilą pieniążki dla Zafirka :(

I czekamy na kolejne wieści...

Link to comment
Share on other sites

Makabra. Jak patrzę na to do czego zdolny jest człowiek, to wstydzę się, że też należę do tego gatunku.
Na szczęście są też ludzie, którzy ratują. Ukłony dla osób, które zjęły się Zafirkiem.
Ze swojej strony mogę zaofiarować pomoc finansową. Poproszę o nr konta na PW to wpłacę pieniążki na leczenie pieska.

Link to comment
Share on other sites

koszmar:(...choć w tym naszym cud woj.:angryy: to powinnysmy byc już przyzwyczajone do takich widoków...

popatrzcie na jego mordkę...choć tyle przeszedł, wycierpiał to...jego mordka się usmiecha!:loveu:
kochane psisko:loveu::loveu::loveu:

pomyślę nad jakaś skromna wpłatą:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602'] (...) Ze swojej strony mogę zaofiarować pomoc finansową. Poproszę o nr konta na PW to wpłacę pieniążki na leczenie pieska.[/QUOTE]

Dane do wpłaty są w pierwszym poście ;)

______________________

Oprócz bannerków [B]Asior[/B], do pierwszego postu można też wstawić bazarek [B]cropki[/B]:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190726-PSIA-SESJA-ZDJĘCIOWA-Trójmiasto-Olsztyn-do-19.08?p=15171410#post15171410[/URL]

Prosimy na niego zaglądać i podrzucać.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za Waszą obecność i ciepłe słowa. Asior, dzięki za banerki.

W tej chwili [B]priorytetem jest znalezienie DT[/B] dla psiaka, bo pod koniec tygodnia, jak wyjdzie od weta nie ma się gdzie podziać.


[quote name='Asior']

cha.. elizus.. jak będzie tekst to wstawię go na naszą stronę do apeli... może znajdzie się ktoś kto go przygarnie...[/QUOTE]

Asiorku, tekst jest na cegiełkach, wszystko co wiedziałam napisałam:

[url]http://allegro.pl/item1189065594_zafir_ofiara_wnykow_ucieta_lapa_3_zmasakrowane.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Makabra. Jak patrzę na to do czego zdolny jest człowiek, to wstydzę się, że też należę do tego gatunku.
Na szczęście są też ludzie, którzy ratują. Ukłony dla osób, które zjęły się Zafirkiem.
Ze swojej strony mogę zaofiarować pomoc finansową. Poproszę o nr konta na PW to wpłacę pieniążki na leczenie pieska.[/QUOTE]

Maju, konto jest w 1 poście

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...