Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Przeurocza jest ta sunia od Kima. Na spacerze troszkę wystraszona, ogonek cały czas podkulony. Była zbyt przejęta żeby coś wąchać, tylko szła sobie grzecznie. Ale na spacer aż się wyrywała ;)
Jakiś nowy, fajny, rudy piesek w sali Bartusia. Pewnie skądś przeniesiony, ale nie byłam z nim na spacerze i nie sprawdziłam numeru.
Biedny Monor taki grubasek, a na spacerze jak tylko poczuje jakieś jedzenie, chociażby suchą bułkę, to za żadne skarby nie da się odciągnąć. Dzisiaj bardzo marudził na spacerze.
Z kolei Maks chudy jak szczapa, ale energii ma mnóstwo. Podobnie jak Daisy, która przyniosła ze spaceru pamiątkę w postaci butelki po wodzie z jakimiś petami w środku ;) początkowo chciała nieść jakąś gałąź, od której udało mi się ją odciągnąć, więc na pocieszenie wzięła butelkę ;)


Cudna opowieść ze spacerów♥♡♥
Link to comment
Share on other sites

14cr9l2.jpg

Komu szczeniaczka, komu? Dwa już poszły.

Przyszła właścicielka suczki(tej beżowej) powiedziała, że jej nie wysterylizuje.Pół godziny tłumaczyłam, ile jest bezdomnych psów, że chorują na nowotwory itd. itp. Cóż, czeka ją wizyta poadopcyjna i jeżeli nie wywiąże się z umowy, odebranie psa.

Link to comment
Share on other sites

Mam po kilka fajnych zdjęć poniższych psów. Nie wiem, czy na paluchową stronę można dawać zdjęcia z podpisem autora, ale niektórym psom na pewno przydałaby się podmianka, Gabryś na przykład ma tylko jedno bardzo stare zdjęcie.

Gabryś
[attachment=7879:_MG_3551.jpg]

Lenka
[attachment=7891:_MG_3609.jpg]

Tristan
[attachment=7880:_MG_3727.jpg]

Poker
[attachment=7881:_MG_3700.jpg]

Robert
[attachment=7882:_MG_3906.jpg]

Lady
[attachment=7883:_MG_3864.jpg]

Miłek
[attachment=7884:_MG_4002.jpg]

Knopers
[attachment=7885:_MG_4075.jpg]

Majki
[attachment=7886:_MG_3822.jpg]

Ząbek
[attachment=7887:_MG_3970.jpg]

Zefir (? na stronie chyba Astor)
[attachment=7888:_MG_4233.jpg]

Kaskader (tak?)
[attachment=7889:_MG_4202.jpg]

Milek
[attachment=7890:130619195426.jpg]

Link to comment
Share on other sites

A ta wizyta Ząbka w kociarni już tak mnie ucieszyła. Już czekałam na informację, że Ząbek w domu. Na tym ostatnim zdjęciu z piatku, które Paula zamieściła, on ma takie oczy. Coś takiego jest w tych oczach łagodnego, wyrozumiałego. Jakby wdzięczność za chęć pomocy, za ten czekający dom, za okazaną dobroć, ale i też świadomość i pogodzenie się z tym, że już nie ma czasu na pomoc, na ten czekający dom, na nic.

Link to comment
Share on other sites

Ząbek wczoraj nie chciał w stać z posłania, lekarze zrobili mu dodatkowy rentgen, który wykazał, że serce jest mocno zepchnięte przez przeponę, może stad ten bardzo silny, suchy kaszel. Na tle jamy brzusznej i płuc widoczne były rozsiane ogniska (wielkości monety), prawdopodobnie nowotworowe. W nocy Ząbek zmarł. Nie zdążyłyśmy odwieźć go do lecznicy i czekającego na niego domu.

Link to comment
Share on other sites

Milek opuścił dziś schronisko, jest w lecznicy, gdzie postatrają się ustalić mu leczenie po pełnym zdiagnozowaniu. Razem z wodą w brzuchu Milek waży już prawie 16 kg. Wygląda jak suka w ogromnej ciąży. Dziś czuł się gorzej, częściej odpoczywał na siedząco, z trudem oddychał. Miejmy nadzieję, że choć na trochę mu pomożemy.

Link to comment
Share on other sites

To chyba ten większy Milek, bo mały z sali 11 był dziś w dobrej formie, zadowolony ze spaceru.
Asiuniab ten mały nie ma wątku, Knopers tez nie ma :-(
.Taki dzień- dobre i zle wiadomości.
Z dobrych -Bartuś wczoraj pojechał do domu,  dzis jamnik Fiołek i czarna sunia

Szagi sznaucer idzie na szybka kastrację, bo domek czeka:-) ktoś tu pisał, że już był na kastracji ale chyba nie.. w każdym razie taka otrzymałam dziś informacje.

Nowy staruszek w sali 3, z rej.10.

Link to comment
Share on other sites

Ps do Beaty: MIlek i Miłek to różne psy, może imiona można pomylić, szczególnie jak pisze się z telefonu. Ale pomylić Śmieszka z Pokerem na stronie psyzpalucha to już przesada. Dwa zdjęcia Śmieszka, jedno Pokera.  Ciekawe... Sami sprawdźcie:http://www.psyzpalucha.pl/index.php/katalog-psow-do-adopcji/w-nowym-domu?sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1123

Link to comment
Share on other sites

Ps do Beaty: MIlek i Miłek to różne psy, może imiona można pomylić, szczególnie jak pisze się z telefonu. Ale pomylić Śmieszka z Pokerem na stronie psyzpalucha to już przesada. Dwa zdjęcia Śmieszka, jedno Pokera.  Ciekawe... Sami sprawdźcie:http://www.psyzpalucha.pl/index.php/katalog-psow-do-adopcji/w-nowym-domu?sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1123

dziękuje za  uwage, zbrodnia to niesłychana.....

A propos

co u Śmieszka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...