Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

No i poprzednie informacje o Żwirka były niepełne, uzupełniam- dziewczyna przyjechała do innego psiaka; którego wypatrzyla na stronie, piesek miał być towarzyszem jej suni, okazał się za duży. Chodziła po schronie i szukała największej biedy i puch555 skierowała ja do geriatrii i Żwirek się spodobał:-)

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa dla Maksia -sznaucera i jego kumpla , starego, chorego owczara Don Diego z geriatrii!!!!!!  Ich wolontariuszka chce je wziąc do domu, ale, jak zazwyczaj, przeszkodą jest brak kasy, tym bardziej, że u niej jest już sporo dużych, starych psów z geriatrii i chyba 8 własnych., Kasa najbardziej potrzebna  chociaż na sam początek, na diagnozowanie leczenie, a potem na karmę i leczenie. Czy ktoś mógłby zrobić wydarzenie na fb i je prowadzić? niestety, z braku dostępu do komputera, oprócz godz pracy, nie mogę podjąc się prowadzenia wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa dla Maksia -sznaucera i jego kumpla , starego, chorego owczara Don Diego z geriatrii!!!!!!  Ich wolontariuszka chce je wziąc do domu, ale, jak zazwyczaj, przeszkodą jest brak kasy, tym bardziej, że u niej jest już sporo dużych, starych psów z geriatrii i chyba 8 własnych., Kasa najbardziej potrzebna  chociaż na sam początek, na diagnozowanie leczenie, a potem na karmę i leczenie. Czy ktoś mógłby zrobić wydarzenie na fb i je prowadzić? niestety, z braku dostępu do komputera, oprócz godz pracy, nie mogę podjąc się prowadzenia wydarzenia.

 

czy to chodzi o "mojego" Maksia , 998/05 z ogłoszeń ? :-o :Cool!:

jeśli chodzi o wydarzenie na FB to ja doooopa wołowa jestem z tego

ale mogę wesprzeć grosikiem ...

tak sobie dziś o nim myślałam ,że to już prawie 10 lat za kratami jest ... :-(

ale jak dziewczyna da radę takiej dużej liczbie zwierząt ?

Link to comment
Share on other sites

Figa, tak, to ten Max:-), da rade, musi ,największym problemem czasowym są spacery, bo Oprócz biegania po ogródku,każdego dnia psy wychodźa na spacery, oczywiście te psy, które dadzą radę

Dzieki za pierwsze pieniążki dla chłopaków, jak będę miała ich lepsze zdjęcia to założę im wątek.

Oni zawsze mieszkali razem w boksie; są bardzo E sobą związani.

Link to comment
Share on other sites

Majeczka była dzisiaj u dr Garncarza - diagnoza nucleoskleroza, czyli degeneracja tęczówki. Miała też badanie serduszka, i tutaj wszystko ok. Z wątrobą za to nie jest najlepiej, będzie jeszcze usg. Majunia dziarska dziewczyna, chciala pana doktora dziabnąć :)


Czy ta degeneracja oznacza; ze Maja nic nie widzi? Watroba:-(
Link to comment
Share on other sites


kto aktualizuje opisy na stronie? Przecież Gabryś jest przekochanym, bardzo kontaktowym psem, żadnego lęku nie zauważyłam, wychodzi z siebie ze szczęścia widząc człowieka. Ma ktoś więcej jego zdjęć? Jaka jest jego historia? Jak sobie radzi w boksie z innymi psami- nie jest zaczepny?
Z tym zdrowiem to też już przeszłość, łapki siadają i chyba słabiej widzi.
Za każdym razem na geriatrii kolejny pies łapie mnie za serce :-(

http://www.testowa.paluch.org.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/010800548
Link to comment
Share on other sites

Bylam dzisiaj na spacerze ze Śmieszkiem, Knopersem, Miłkiem, Pokerkiem i Dagiem. Byly tez inne wolontariuszki i wychodzily z psiakami. Nie wiem czemu sluza te spacerowniki, bo niektore psy w ogóle nie są oznaczone. Ja dzisiaj wyprowadzone pieski odznaczylam.

Sznupek mini ma kwarantannę do 5 grudnia. Zadredzony, baaardzo chudy, ma wyłysienia na grzbiecie :( zaraz wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Opisy na stronie robią wolontariusze ivti ci podpisani miga zmieniać swoje opisy.

Malawaszka; nie wiem ile, głównie chodzi o pierwszy dokładny przegląd psów u veta; potem o kontynuowanie leczenia; bo będzie na 100%.
Oczywiście bdt, choć Stefa coś wspominała, że będzie musiała wynająć sąsiada do spacerów z psami; 150zl/miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście wielu wolontariuszy interesuje się geriatrią i wyprowadza stąd psy. No i w ogóle, patrząc szerzej, bardzo dużo osób wyprowadza psy na paluchu. Ja przyjeżdżam w ciągu tygodnia, a przecież wiadomo, że w weekend jest jeszcze lepiej. Ostatnio jak byłam w czwartek, to niektóre staruszki po dwa razy wychodziły :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj było naprawdę sporo ludzi, nie tylko wyprowadzających, ale też adoptujących. Jak już wychodziłam z geriatrii to jakaś pani z mężem przywiozła mnóstwo kocyków, kołder, i widać było,że nie jest tam po raz pierwszy, bo do psiaków zwracała się po imieniu, a psy do niej lgnęły :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...