Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

[quote name='puch555']W niedzielę wyszły 10,11,12,13 i gabinet.[/QUOTE]

A widziałaś w niedzielę Teklę ? (to ta duża, czarna sunia z 12-tki, od kilku dni nie chodzi)

Na klatce sali 5 od strony wybiegu powiesiłam kartkę, na której można wpisywać daty spacerów - przydałoby się, ta sala wychodzi z co najmniej 3 grupami wolontariuszy, czasem kilkakrotnie w ciągu tygodnia, a czasem wcale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Asia a który to Profesor?
Chyba nie ma go w pierwszych postach?[/QUOTE]

Jeszcze nie zrobiłam mu zdjęć.
Zaczęłam się nim zajmować w październiku, bo zauważyłam, że od 6 lat nie był na spacerze (poprzedni opiekunowie mówili, żeby na niegu uważać - ale obecny opiekun 12-tki i ja nie mieliśmy z nim żadnych problemów, poza tym, że pies jest mocno wystraszony).
W środę został przeniesiony do geriatrium, przestał jeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']A widziałaś w niedzielę Teklę ? (to ta duża, czarna sunia z 12-tki, od kilku dni nie chodzi)

Na klatce sali 5 od strony wybiegu powiesiłam kartkę, na której można wpisywać daty spacerów - przydałoby się, ta sala wychodzi z co najmniej 3 grupami wolontariuszy, czasem kilkakrotnie w ciągu tygodnia, a czasem wcale.[/QUOTE]
Będziemy się wpisywać
Super, że wyjdą na spacer, bo bardzo sie martwiłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Jeszcze nie zrobiłam mu zdjęć.
Zaczęłam się nim zajmować w październiku, bo zauważyłam, że od 6 lat nie był na spacerze (poprzedni opiekunowie mówili, żeby na niegu uważać - ale obecny opiekun 12-tki i ja nie mieliśmy z nim żadnych problemów, poza tym, że pies jest mocno wystraszony).
W środę został przeniesiony do geriatrium, przestał jeść.[/QUOTE]

Pewnie polubią się z Justyną ;)
a jak on do innych psów?
może iść z innym obok siebie?
(czasami brałam na raz Pulpeta i Aresa bo trzeciej osoby nie było a teraz nie wiem jak robić).

To Gosia Ty będziesz z nim wychodzić czy my mamy się zająć? nie chce dublować psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Odpowiem za Dadę :) Myślę, że jeżeli tylko jest możliwość, najlepiej żeby daną salą w całości zajmowała się jedna osoba/ jedna grupa. Dzięki temu będzie choć odrobinę mniejszy bałagan ;)[/QUOTE]

Ok.
To ja zaklepuje salę 8 ;) [I](chyba nie pomyliłam nr....)[/I]

No i mam oczywiście jeszcze pytanie: ktos regularnie wychodzi z Tosią?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze z jeden raz dla pewności wzięłabym go osobno (bo czasem panikuje i próbuje wyszarpnąć się z obroży, przegryźć smycz - choć w czwartek spacerował już bardzo ładnie) i na spacerze sprawdziłabym, jak się zachowuje wobec innych psów.
Przebywał w domku, więc nie wiem, czy to dlatego, że inne psy go atakowały, czy też on potrafił coś zmalować.
Przechodząc przez geriatrium nie zwracał na psy uwagi - myślę, że można zabierać go na spacery z np. Tosią (gdy już jej się skończy cieczka, teraz Tosia przebywa w gabinecie i jest molestowana przez jakiegoś yorka ;)).
Don Huan został przeniesiony do sali 10, a jego miejsce w klatce zajął Kasztan. W weekend chyba jakiś zwierz się pałętał po korytarzyku sali 8.

Ja czasem biorę suczki z korytarza na spacery (ONki Tosia, Rea i Leda + Łoza i Hania) do pary z samcami z sali 2 - ale jeśli ktoś mógłby się zająć choć jedną z nich regularnie, byłoby super.

Reasumując:

ja i APSA zajmujemy się salą 1 i 2 + suczki z korytarza + Henio (ONek na wybiegu zewnętrznym)
Ania + spółka - sala 10, 11, 12, 13 i gabinet
Magdyska i Justyna - sala 8 (+ Tosia)
Beat2010 - sala 5
Dorota - Dandi

Brakuje nam stałego wolontariusza do sali 6 (ONek, Mat i niewidomy czarny), do kilku psiaków z korytarza (Padalec, Felmet, Maruś, Kłapouch itd.) i do niewidomego tricolora z sali 9 (był na 5-minutowym spacerze w czwartek).
Ewa wychodzi z salą 4, tak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Pewnie polubią się z Justyną ;)
...[/QUOTE]

No ciekawe... W weekend się przekonamy. Na razie też jestem za tym żeby wziąć tą jedną salę i muszę jeszcze ogarnąć które psiaki z korytarza wychodzą najrzadziej to w razie wolnego spaceru będę brała (z imion jeszcze dużej cz psów nie kojarzę)

Link to comment
Share on other sites

w takim razie ja zajmę się 6 - 3 szt (rozumiem, że nie były w ten weekend, postaram się jutro z nimi przeleciec), choc nie przepadam za wielkopsami to do slepotek mam słabosc. Co z Dzikusem 11/a i jego biednym sąsiadem Bureczkiem 11/b - czy udało się któregoś przeniesc? Gratuluje Apsie spaceru z białą dzikuską.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Przebywał w domku, więc nie wiem, czy to dlatego, że inne psy go atakowały, czy też on potrafił coś zmalować.[/QUOTE]
Czy dlatego, że miał opinię świra i nikt nawet nie sprawdzał, jak mu będzie w zwykłym boksie ;)


[quote name='Dada M'] Ewa wychodzi z salą 4, tak ?[/QUOTE]
Tak mówiła.

[quote name='Mapet']nie wiem jaki to pies - tricolor z 9 - ale zajrzę i do niego jutro.[/QUOTE]
Mały, zwykły:
[URL="http://s683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/?action=view&current=Zdjcie0007.jpg"][IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/th_Zdjcie0007.jpg[/IMG][/URL]
Drugi, duży i szary to Dandi, który wychodzi regularnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...