Jump to content
Dogomania

7 miesięcy-POŁAMANA MIEDNICA, eutanazja lub pomoc:( ZA TM zator :(


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jusstyna85 - ja jestem za.
Tu czas odgrywa sporą rolę, bo Amelka wciąż cierpi, a złamania bez pomocy i kontroli mogą się już zalewać tkanką chrzestną i coś może się źle zrastać.
A jeśli za kilka dni okaże się, że jedna operacja nie wystarczy?
Nie ma co przedłużać cierpienia i czekania, o kasę będziemy martwic na bieżąco.
Tymczasem podaj konto, bierz co jest i dawaj Amelkę albo do tej Pani albo do szpitalika.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki za sunie.Ona jest taka młodziutka wiec są ogromne szanse że wszystko pięknie się zrośnie

Zapraszamy na bazarki dla pogryzionego Misia z mojego podpisu

super smycze
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190853-***-3-m-SMYCZE-***-dla-pogryzionego-MI%C5%9AKA-do-20.08[/url]

coś dla dzieci i nie tylko
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190849-***LALKI-BARBUI-KONIKI-PONY-I-INNE-DUPERELE-na-***-dla-poranionego-Misia-do-20.08[/url]

Link to comment
Share on other sites

Obojętne gdzie suka trafi, ona musi jak najszybciej dostać odpowiednie leki i być porządnie zdiagnozowana! nie można czekać i się zastanawiać, bo przy urazach neurologicznych, bez podjętego leczenia, czas działa na niekorzyść bardzo dużą. Może stracić szanse na odzyskanie sprawności.

Link to comment
Share on other sites

a ja podam linka do aukcji, gdzie są tanie podkłady. Ta wielkość na jej malutką pupinkę starczy. Za 30 sztuk podkładów 17,70 zł.lub 16 z kawałkiem. To zdecydowanie taniej niż w aptece, dlatego już warto zamówić kilka opakowań.

[url]http://allegro.pl/item1177508571_30szt_chlonne_podklady_do_szpitala_hartmann_59gr.html[/url]

albo tu: [url]http://allegro.pl/item1183238657_30_szt_chlonne_podklady_do_przewijania_kurier.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Ja dzisiaj przeżyłam typową złośliwość rzeczy martwych...

jakiekolwiek wieści będą jutro,bo P.Iwona miała wieczorem wyłączoną komórke,a wcześniej to ja miałam problemy...

Wiem tylko tyle,że mała odzyskuje czucie...[/QUOTE]
Ja na Twoim miejscu bym się nie dziwiła przecież dzisiaj 13 i piątek ;-) a to, że mała odzyskuje czucie to bardzo dobra wiadomość :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Ja na Twoim miejscu bym się nie dziwiła przecież dzisiaj 13 i piątek ;-) a to, że mała odzyskuje czucie to bardzo dobra wiadomość :-)[/QUOTE]


No popatrz, nawet nie wiedziałam...cokolwiek dzisiaj wzięłam do ręki,to psuło sie...auto,komórka, stłuczony talerz i staż,którego tak bardzo nie chciałam...pierwszy raz udawałam głupią i tępą,a mimo tego dostałam go...

P.Iwona ma teraz wesoło w domu...jutro z rana zadzwonię i wszystkiego sie dowiem...

Zaraz powysyłam też konto

Bardzo potrzebne sa pieniążki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Konto otrzymałam - przelałam 50 zł.
Co do trzynastego - to trzeba uwierzyć, że to szczęśliwa liczba- wtedy jest dobrze :evil_lol:[/QUOTE]


dziękuje :)

teraz już będę przesądna :) sunia 13.08 w piątek opuściła schronisko,mam nadzieje że dla niej 13-stka będzie szczęśliwa

Link to comment
Share on other sites

Boru, nie wkleił się mój edit w poprzednim poście.
Okazało się, ze na nasze konto zdążyło wpłynąć 100zł na sunię. Konsultowałam się z naszą księgową i okazało się, że nie moge ot tak przelać tych pieniędzy na czyjeś konto bez potwierdzenia w formie faktury itp. Jedynym sposobem jest zakupienie jedzenia lub np. podkładów za tę sumę i wysłąnie ich do opiekunki suni. Proszę o decyzję, co mamy zakupić i gdzie wysłać i czy mamy w ogóle tak kombinować.

Link to comment
Share on other sites

ano racja Formica, nie wydostaniecie pieniedzy bez faktury.
Co jest małej potrzebne oprócz podkładów pewnie jakaś karma dla szczeniorów? trzeba zrobić zakupy? zy może rachunek za najbliższą konsultacje/leczenie wystawić na szarą przystań?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']Boru, nie wkleił się mój edit w poprzednim poście.
Okazało się, ze na nasze konto zdążyło wpłynąć 100zł na sunię. Konsultowałam się z naszą księgową i okazało się, że nie moge ot tak przelać tych pieniędzy na czyjeś konto bez potwierdzenia w formie faktury itp. Jedynym sposobem jest zakupienie jedzenia lub np. podkładów za tę sumę i wysłąnie ich do opiekunki suni. Proszę o decyzję, co mamy zakupić i gdzie wysłać i czy mamy w ogóle tak kombinować.[/QUOTE]

Może zostawić to na razie? Będzie na jedzenie i podkłady u Halbiny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...