Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za zaproszenie ale niestety nie mogę od siebie zadeklarować żadnej kwoty:-( Mam osiem własnych psów , klika deklaracji i od pewnego czasu sama zaczynam mieć problemy finansowe:-(
Z uwagi na niebezpieczeństwo jakie w każdej chwili zagraża Bimowi przelewam 200zł na opłacenie połowy miesiąca w hotelu u Ani.Pieniądze te pochodzą z konta Lunaka i mam nadzieję że wszyscy darczyńcy zgodzą się z moją decyzją.. Państwo którzy adoptowali Lunaka uznali ,że sami pokryją wszelkie koszty opieki nad Nim a zebrane pieniądze żeby przeznaczyć na pieski,których życie jest w bezpośrednim zagrożeniu.To wątek Lunaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/1337...kochany/page39[/url] .Niestety Lunak odszedł za T.M ale te krótkie 9,5 miesiąca które spędził w kochającym domu wynagrodziły mu ból i cierpienie,jakie towarzyszyły mu przez całe życie.Jeżeli to możliwe to postarajcie się aby Bim jak najszybciej opuścił schronisko,bo może już nie mieć trzeciej szansy...:shake:
Bardzo proszę o numer konta na PW to jutro zrobię przelew:smile:i życzę chłopakowi aby podobnie jak Lunak znalazł cudowny dom,gdzie pozna co to jest miłość i dobroć człowieka.Jest jeszcze młody więc całe życie przed nim ,zróbmy wszystko aby nikt mu go nie odebrał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala']Dziękuję za zaproszenie ale niestety nie mogę od siebie zadeklarować żadnej kwoty:-( Mam osiem własnych psów , klika deklaracji i od pewnego czasu sama zaczynam mieć problemy finansowe:-(
Z uwagi na niebezpieczeństwo jakie w każdej chwili zagraża Bimowi przelewam 200zł na opłacenie połowy miesiąca w hotelu u Ani.Pieniądze te pochodzą z konta Lunaka i mam nadzieję że wszyscy darczyńcy zgodzą się z moją decyzją.. Państwo którzy adoptowali Lunaka uznali ,że sami pokryją wszelkie koszty opieki nad Nim a zebrane pieniądze żeby przeznaczyć na pieski,których życie jest w bezpośrednim zagrożeniu.To wątek Lunaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/1337...kochany/page39[/url] .Niestety Lunak odszedł za T.M ale te krótkie 9,5 miesiąca które spędził w kochającym domu wynagrodziły mu ból i cierpienie,jakie towarzyszyły mu przez całe życie.Jeżeli to możliwe to postarajcie się aby Bim jak najszybciej opuścił schronisko,bo może już nie mieć trzeciej szansy...:shake:
Bardzo proszę o numer konta na PW to jutro zrobię przelew:smile:i życzę chłopakowi aby podobnie jak Lunak znalazł cudowny dom,gdzie pozna co to jest miłość i dobroć człowieka.Jest jeszcze młody więc całe życie przed nim ,zróbmy wszystko aby nikt mu go nie odebrał.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmurdz']deklaruje 15 pln miesiecznie, przeslijcie prosze numer konta na priva. pozdrawiam i buziak dla Bima[/QUOTE]

Bardzo dziękuję . :)

Więc w tej chwili sytuacja wygląda tak , Bim mógłby jechać w weekend ( kolejny) do hoteliku, mamy transport do Wa-wy , trzeba jeszcze poszukać od Wa-wy do Brodnicy . Ma na tą chwilę 195 zł deklaracji, brakuje 205 zł , na to żeby dozbierać mamy 10 dni. Bez deklaracji Bimek nie będzie mógł jechać po lepszą przyszłość .:-( Bardzo prosimy choć o 5 zł deklaracji, a jak ktoś nie ma 5 zł niech zadeklaruje choć 2 zł .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cioteczki ponawiam prośbę o fanty na bazarek, chętnie zrobię, sama mam tylko trochę książek ale książki nie najlepiej idą, jeśli coś macie prosze o info.
Tylko tak teraz moge pomóc:([/QUOTE]

Ja bym cośtam miała, parę rzeczy mi też zostało z ostatnich bazarków. Chciałam robić bazarek, ale w następny piątek wyjeżdżam i nie będę mogła wysyłać paczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolabiszop']Witam zjawiam sie na zaproszenie Kociabanda2.Przeczytam dokładnie wątek BIMA i dam odpowiedz jak moge pomoc.:))[/QUOTE]

Witaj u Bimka i dziękuję bardzo . :) Paulinken Tobie również dziękuję i fajnie że do nas zajrzałaś. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Ja bym cośtam miała, parę rzeczy mi też zostało z ostatnich bazarków. Chciałam robić bazarek, ale w następny piątek wyjeżdżam i nie będę mogła wysyłać paczek.[/QUOTE]
jeśli chcesz to możesz wysłać paczkę do mnie i ja będę wysyłać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Och, dziękuję Pani Wiolu, że odwiedziła Pani Bima :multi: (przy okazji proszę przekazać ode mnie całuski dla Stefanka i koteczków ;) )[/QUOTE]

Już jest wycalowany i wymiziany od was obojga a za chwilke od każdego zwierzaczka dodatkowo,a co tam milości nigdy nie za wiele:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']No w sumie też o tym myślałam. Tylko czy to ma sens? Taki długi termin. Bo wracam 4-5 września.[/QUOTE]
Myślę że ma, termin mogę zrobić np do 28.09.2010, zanim pospływa do ciebie kaska to akurat będzie początek września. Co myślicie Cioetczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...