Jump to content
Dogomania

Dwa owczarki -Apo ma dom, Saba miała dom i kochających ją ludzi-odeszła za TM [*]


mari23

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika083'][quote name='mari23']Pan już wziął sunię z Obornik.... też dobrze, bo cudowna i bojaźliwa była

a ktora to sunia ,znana tu na dogo?[/QUOTE]

nie, na stronie adopcyjnej hotelu jest jako sunia Jary - owczarek, bardzo spokojna i bojaźliwa, 8-letnia, jak ostatnio tam byłam - zrobiłam jej zdjęcia razem z Tiarą - obie przerażone skryły się w najdalszym zakamarku pod tarasem...tak się schowała, że prawie jej nie widać - to ta z tyłu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/317/d55fab6c415417e5med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/316/27de223e286fe777med.jpg[/IMG][/URL]
pan zadowolony - mówi, że super grzeczna i spokojna niunia - cieszę się, choć tych "naszych" dwojga strasznie mi żal...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie. Czy nie udaloby sie przez jakas organizacje znalesc im dom RAZEM, w Niemczech?

Piesek, ktorym bylam opiekunem wirtualnym znalazl wlasnie w Niemczech bardzo dobry dom. Widzialam zdjecia, widzialam, jak po miesiacu pyszczydlo kochane mu sie smialo. Lezal na woim panu szczesliwy, kochany! Poniewaz byl to staruszek byl pod kontrola lekarza.
Moze te jest jakies wyjscie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']podniosę na razie kurde myślę, ze one muszą iść do adopcji obojętnie czy razem czy osobno, bo nic im z tego jak będę siedzieć razem w schronie, kiedy człowieka do kochania potrzebują[/QUOTE]

i ja tak myślę...
od początku sierpnia bezskutecznie szukam im domu (nasza-klasa, allegro, plakaty i ogłoszenia) - spotkałam je jeszcze w hotelu - już tam były bardzo smutne....
i bardzo, bardzo Wam wszystkim za pomoc dziękuję !!!! gdybym już ośmiu nie miała, naprawdę bym je wzięła
dzwoniłam do demi - mówiła, że w schronie je rozdzielono, Apollo do psów, Saba do suczek - one nie są tam razem niestety:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']
dzwoniłam do demi - mówiła, że w schronie je rozdzielono, Apollo do psów, Saba do suczek - one nie są tam razem niestety:-([/QUOTE]

TO STRASZNE DRAŃSTWO,JAK TAK MOŻNA BYŁO...
WIELKĄ KRZYWDĘ IM ZROBIONO, POWINNY BYĆ RAZEM.
Przecież Saba wysterylizowana, wiec może być z psem.
U nas w schronie , jak przyjda psy od jednego włściciela, to robi sie wszystko, by były razem w boxie.
Czy nie można jakoś zainterweniować, by siedziały razem?

To juz kolejna niekorzystna rzecz, jaka słysze o schronie we WROCŁAWIU

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']TO STRASZNE DRAŃSTWO,JAK TAK MOŻNA BYŁO...
WIELKĄ KRZYWDĘ IM ZROBIONO, POWINNY BYĆ RAZEM.
Przecież Saba wysterylizowana, wiec może być z psem.
U nas w schronie , jak przyjda psy od jednego włściciela, to robi sie wszystko, by były razem w boxie.
Czy nie można jakoś zainterweniować, by siedziały razem?

To juz kolejna niekorzystna rzecz, jaka słysze o schronie we WROCŁAWIU[/QUOTE]

niestety i ja sporo złego słyszałam o NOWYM wrocławskim schronisku, mam nadzieje, że to tylko "przejściowe" po przeprowadzce, oby!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']i ja tak myślę...
od początku sierpnia bezskutecznie szukam im domu (nasza-klasa, allegro, plakaty i ogłoszenia) - spotkałam je jeszcze w hotelu - już tam były bardzo smutne....
i bardzo, bardzo Wam wszystkim za pomoc dziękuję !!!! gdybym już ośmiu nie miała, naprawdę bym je wzięła
dzwoniłam do demi - mówiła, że w schronie je rozdzielono, Apollo do psów, Saba do suczek - one nie są tam razem niestety:-([/QUOTE]
No to demi się pomyliła - psy są razem - nadal we dwójkę na jedynkach, tak jak poprzednio! Dziś to sprawdziłam.

Link to comment
Share on other sites

To nie ma co honoru zwracać, bo one na bank wiecznie tam siedzieć nie będą - trzeba je intensywnie ogłaszać i ogłaszać i ogłaszać. JA OGŁOSZEŃ NIE ROBIĘ, BO MNIE TO ZAJMUJE ZA DUŻO CZASU - nie mam cierpliwości i wprawy - wolę robotę w terenie. Zatem "maniakointernautokomputerowców" do ogłaszania trzeba zaprosić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Czyli jednak schronisko nie jest tak bezduszne,chwała Im za to!!!Razem mimo wszystko psiakom łatwiej znieść sytuację ale do adopcji niestety to nie zbliża.[/QUOTE]


ufff.... jak dobrze, że Demi się pomyliła.... a i mnie łatwiej zasnąć będzie...
ich allegro ma 215 wyświetleń (wyróżnione jest).... telefonów zero....
jak tylko się skończy - odnowię...
na naszej-klasie wciąż dodaję na dwóch profilach, znajomi wciąż polecają....skutek zerowy...
ech, ludzie serca gdzieś pogubili...

Link to comment
Share on other sites

Niestety musze Cie zmartwic,bo dopoki,beda tam pracowac te osoby co pracuja,CZYLI STARA EKIPA.to nigdy tam sie nie zmieni,a psi zywot nigdy tam sie nie polepszy,mimo warunkow jakie tam sa,mentalnosci tych ktorzy tam pracuja sie nie zmieni.NIESTETY[quote name='mari23']niestety i ja sporo złego słyszałam o NOWYM wrocławskim schronisku, mam nadzieje, że to tylko "przejściowe" po przeprowadzce, oby![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...