Jump to content
Dogomania

NIELEGALNA HODOWLA W KALISZU - Pomóżmy razem


matra

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapisuję.
Wykryto jeszcze dwie pseudohodowle tego faceta, gdzieś w okolicy Łodzi Kaliskiej i jedną również w pobliżu Kalisza. Tutaj niecałe 100 psów, w drugiej też koło 100, w trzeciej 200-250...
Niezasłużone piekło Bogu ducha winnych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']Figu, a jesteś w spanie dać dary :) ?
klatki do transportu też się przydadzą ;)
poszukam transportu ... mój wyjek jeździ w trasy po całejc Polsce i dziadek też, ale nie wiem, czy pomogą ... trudna sprawa.[/QUOTE]

mam kilka obroży, smyczy, wielki kaganiec (dużo za duży na bernardyna - przyda się?). Czekam też na trochę szmat różnych od koleżanki, więc będę dzielić. Nie obiecuję za dużo, bo pierwsza w kolejce była Pszczyna, ale coś na pewno przyniosę na miejsce zbiórki.
A klatki są duże, mogą być awaryjnie jako bytowe(nie wiem jak to nazwać?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muu']Zapisuję.
Wykryto jeszcze dwie pseudohodowle tego faceta, gdzieś w okolicy Łodzi Kaliskiej i jedną również w pobliżu Kalisza. Tutaj niecałe 100 psów, w drugiej też koło 100, w trzeciej 200-250...
Niezasłużone piekło Bogu ducha winnych zwierząt.[/QUOTE]

Ja się nie znam, ale to nie podpada czasem pod jakiś paragraf?

Link to comment
Share on other sites

Malwi nie moge wysłac do Ciebie PW nie mam pojęcie dlaczego ja powtierdzam jedną sunie labka możemy wziąść na tymczas mieszkany w łodzi mamy już jedną bide adopcyjną która jest z nami 3 lata więc dla jeszcze jednej miejsce w serduchu na tymczas a kto wie co dalej na pewno się znajdzie dajcie tylko znać !:) Milena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']Malwi nie moge wysłac do Ciebie PW nie mam pojęcie dlaczego ja powtierdzam jedną sunie labka możemy wziąść na tymczas mieszkany w łodzi mamy już jedną bide adopcyjną która jest z nami 3 lata więc dla jeszcze jednej miejsce w serduchu na tymczas a kto wie co dalej na pewno się znajdzie dajcie tylko znać !:) Milena[/QUOTE]
nie ja tu jestem osobą decydującą .... może mam zapchaną skrzynkę .... już ją odkopuję .... lecę z info dalej, dzięki ;D

[quote name='kamilawa']Malwi, prosze wyślij mi rozpiskę psów na maila: [email][email protected][/email][/QUOTE]
już wysyłam ...

[quote name='beataczl']o beagle sie nie martwcie , mam odp. z forum beagle, ze sytuacje opanowana i na beagle czeka hotel i opieka weta , beda zabrane :smile: :smile:[/QUOTE]
SUPER!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilę, ale powiem Wam, że ciężko mi ogarnąć ten watek.
Przede wszystkim ogromnie dziękujemy za pomoc, za rozpowszechnianie informacji o całej akcji.
Dziewczynom bazarkowym ogromne dzięki za prowadzenie ich! Ja bym się zgubiła zaraz na starcie.

Tak jak napisały dziewczyny, na niebieskim forum udało nam się w miarę ogarnąć temat i spisać co mamy na teraz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...