Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

dzięki [B]zebro[/B]!
wróciłam z beznecia...zaraz biorę się za ogarnianie, cos tam skapnelo na konto to dodam w rozliczenia

i apel pana Dudy - potrzebny ktos z kim mógłby się umówić na wizyte do Kajtuna - ktos kogo Kajtun nie zna ( najlepiej menszczyzna ;)) moze byc tez kilka osob.
fajno ze Kajtun ma widzów..u mnie tez troche wyswietlen przybyło, no ale nikt poki co nie dzwoni.

zdjęcia cacy, juz ściagam sobie do kajtunowego albumu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']pytanie czy Pan Duda w niedziele pracuje? zadzwonie dowiem się.

ciekawi mnie jak Kajtun ma się do obcinania pazurów?
Moja Emka mi wczoraj awanture urządziła i prawie pożarła cążki O_o[/QUOTE]

ooo a ja przeoczyłam, że to chodzi o spotkanie p Dudy z menszczyzną a nie Kajtuna z menszczynzą ;)
Spoko, jeśli nie bedzie mogł to popróbujemy sami :)

Zreszta w zasadzie, to Kajtun zaakceptował pana domu tylko potrzebował czasu, myśle że tak bedzie też z każdym innym ale odpowiednim facetem.

Link to comment
Share on other sites

a my byliśmy dzisiaj jednak. Z pozorantem ;)
Pozorant siedział przy stole i rzucał Kajtowi na podłoge chrupki to było ok. Szybszy ruch ręką i Kajtun zwiewał. Ale zaglądał na stól skąd Wojtek brał żarełko i zbliżył sie bardzo (jednak na kolana nie wszedł tak jak mi). Dziś Kajtun dla odmiany chciał zeżreć moje dziecię ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE]
Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']Najwięcej na własne oczy widzi pewnie Ziutka :rolleyes:
Ziuuutkoooo?[/QUOTE]
Jestem, jestem, kompa miałam w naprawie i samochód od 2 tygodni stoi bo się silnik całkiem zje...ał :angryy:
Od soboty będę miała auto cioci na 2 tygodnie bo wyjeżdża i może już coś się z moim wyjaśni to odwiedzę psiaczki...a Kajtun mnie kocha i tyle wam napisze :eviltong: :loveu:

Alice...doszła paczuszka :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...