Jump to content
Dogomania

Trini - cudowna bokserka z ogromnym guzem porzucona w 40 stopniowym upale.


Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane cioteczki emilka1415 :loveu::loveu::loveu:zbiera rzeczy na bazarek dla Zeuska, bardzo proszę pisać na PW do emilki1415 (jest już na wątku Zeuska), jak będą chętni, aby dać dary dla niego na bazarek, to jeszcze dzisiaj otwieramy! Im szybciej, tym lepiej! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] :multi::multi::multi:

Watek Zeuska jest w moim banerku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fikusna_joanna']Wyjeżdżam rano, Rufcio dobrze się ma, mamy go ciągać na spacerki, żeby łapką ruszał i ją rehabilitował :) a oprócz tego to straszny z niego przystojniak:)))[/QUOTE]

Dzięki za wieści. Proszę ucałować Rufuska w nochalek :). Rozumiem, że nowotwór wykluczony raz na zawsze???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Witaj Trini :)
Mam małe pytanko - czy pieniążki z bazarku wpłacić na konto podane w pierwszym poście ?[/QUOTE]
Tak Lveczko, :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: tak jak w pierwszym poście na Fundację SOS Bokserom.

Livko :calus::calus::calus:Kochana bardzo dziękujemy w imieniu Trini :Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Kapselku.... co Tobie????
Ja też dziś miałam. Ale mi przeszło. A było to tak:
[SIZE=2]Jest godzina 17.20. Wracam z pracy. Dzwoni mi w torebce telefon. Oczywiście trwa zanim go wygrzebuję, bo obie ręce zajęte siatkami z zakupami. Mamroczę pod nosem, że pewno Joli coś się przypomniało, bo przecież ostatni raz dzwoniła aż z godzinę temu . Ale nie. Wyświetla się obcy mi numer. Słyszę wesoły dziewczęcy głos: proszę Pani czy przyjmiecie mojego psa? Pytam skąd dzwoni i o co chodzi. Słyszę, że dzwoni z Nysy i chcą psa oddać do schroniska, bo rodzina wyjeżdża za granicę. Pytam skąd ma mój telefon. Dowiaduję się, że z INTERNETU. Mówię, że pomagamy psom, że jestem wolontariuszką Szansy-na pomoc goldenom. Pytam czy może chce zamiescić na naszej stronie ogłoszenie o oddaniu psa. W odpowiedzi słyszę, że oczekuje, abym pomogła załatwić przyjęcie Jej psa do schronu, bo ma kłopoty. Powiedziałam, że my wyciągamy psy ze schronu a nie je tam pakujemy... to się rozłączyła.... [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Kapselku,to minie! Po prostu-uczymy się na błędach i choć czasem serce boli,nauka nie idzie w las! Na szczęście-nie było tam jeszcze zbiórek pieniędzy,bo gdyby ktoś wpłacił...Strach pomyśleć![/QUOTE]
Na tym wątku tak, ale na bazarku dla Zeuska od początku proponowała moje konto do wpłat i tym samym ja zaufałam obcej dziewczynie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dowiem się dziewczynki Moje Kochane to zaraz napiszę. Mam doła, że ho, ho :shake:[/QUOTE]
[quote name='andegawenka']....też bym miała doła,,,dinozaury wymarły to może kretyni też...:angryy:[/QUOTE]
[quote name='Maruda666']Dinozaury wymarły ( a szkoda ;) ), kretyni niestety się mnożą :shake:[/QUOTE]
Kapselku Kochany ty doła nie miej bo nie masz powodu. Ja mam łeb stary i siwy i dalej ludziom za bardzo wierzę. A w końcu nic się nie stało na szczęście:)
Ninusiu Marudka ci już odpisała że niestety się mnożą, ale musimy z tym żyć i się nie dać :)
Idę spać kochane boksiowe cioteczki i życzę wam dobrych snów i samych porządnych ciotek na dogo:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...