Jump to content
Dogomania

PILNE! 9 ratlerków z meliny trafiło do schronu! RADOMSKO


malagos

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem, chociaż to dogo mi chodzi jak krew z nosa... Ja moge wziąć tylko jedną sunię, bo od jutra mam awaryjnie Kropkę z Klembowa, której wcześniej obiecałam DT, jesli nie znajdzie domu do mojego powrotu. Czy Pani A dzwoniła do Ciebie ostatnio, Malagos?

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie to, ze w sobotę wyjeżdżam i zawieszam dt do 1 sierpnia, wzięłabym te szczeniaki do kojca. Ale to prawie 4 tyg. od dziś, jak wrócę....
Dopisałam w tytule dt dla szczeniaków, tyle mi się zmieściło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos'][B]Tak Karolinko, 1 szczeniak do Ciebie, 1 szczeniak i sunia do mshume, dorosłe -ojciec i 2 matki do Marlenki.

Tak?[/B]
A reszta maluchów?
Proszę, kto je moze wziąć?
Poki jest lato, mogą być w kojcu i budce, byle blisko człowieka, wszystkiego się szybciutko nauczą....[/QUOTE]



Malagos ja moge wziąc 1 pieska , nie dam rady 3 szt naraz :) chyba źle się zrozumiałyśmy ...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią A, więcej wieści będzie wieczorem. Tak jak pisała Malagos, schronisko jest nastawione wrogo :( Jest tam tylko jedna sprzyjająca osoba i od niej Pani A postara się dowiedzieć jak psiaki, poprosi tez o zrobienie fotek. Sytuacja jest mocno nieciekawa: podobno kwarantanna trwa tam 28 dni.:crazyeye: Czy te psiaki to przeżyją :shake: Pani A bedzie probować negocjować z Urzędem Miasta wykup psiaków...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...