Jump to content
Dogomania

PILNE! 9 ratlerków z meliny trafiło do schronu! RADOMSKO


malagos

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem w takim razie kto jest autorem tej listy. Jeśli psy stoją na deszczu w rozwalonych budkach i na łańcuchach to nawet najlepsze chęci im nie pomogą. Uważam jednak, że zamiast narzekać trzeba działać, a dobre pomysły wprowadzać w czyn. Trzeba najpierw pomóc, a później krytykować. Nie będę się sprzeczać, mam swoje spostrzeżenia i doświadczenia na wspólnych interwencjach i mam prawo wyrazić własną opinię tak jak każdy kto miał okazję poznać pracę schronu. Ze swojej strony oczywiście zamierzam kontynuować współpracę ze schronem w Radomsku, w taki sposób, aby pomogło to zwierzakom, bo one są tu najważniejsze, a nie animozje.

Link to comment
Share on other sites

Ja kilka stron wcześniej zadałam pytania o opiekę nad psami ,ale odpowiedzi nie dostałam. Zdjęcia ratlerków: słownie jedno, za to masa zdjęć schronu, co mnie mniej interesuje. Czy będą jakieś konkretne informacje o poszczególnych psiakach, bo na to liczymy.
Jesli chodzi o nicnierobienie, to nie będę Ci udawadniać,że wielbłądem nie jestem. Kto mnie zna, wie co robię dla psów.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, chyba mój udział jest tu zbędny. Udowodniłam już że Toz ma wstęp do schroniska i można robić zdjęcia. To nie moja interwencja, nie wiem jak wyglądają psiaki oprócz tych dwóch, ponieważ wcześniej ich nie widziałam. Z tego co czytam w 1-szym poście to jest to sprawa Pani z Radomska, więc ja nie będę wchodzić w jej kompetencje i myślę, że sama dostarczy informacji na temat psiaków które odbierała. Dysponuje aparatem, więc o zdjęcia o jakie chodzi też można poprosić Ja chciałam pomóc, wyraziłam własne stanowisko, bo nazywanie takiego schroniska umieralnią i stawianie go w tym momencie na równi z Krzyczkami jest niebywale krzywdzące. Pytanie odnośnie szczepień proponuję zwrócić bezpośrednio do lekarza weterynarii schronu w Radomsku, myślę, że to jedyna osoba która może takich informacji udzielić.
Mshume błędnie wzięłaś to do siebie, nie o Ciebie mi chodziło w żadnym wypadku. Wiem ile robisz i bardzo Cię cenię.
Myślę, że skoro widziałaś juz schron w Radomsku i pracowników na interwencjach to masz prawo do własnego zdania. Ja tylko wyrażam swoje.
Mówiąc że liczą się czyny miałam na myśli to że można pomóc temu schronowi w różny sposób, a nie tylko czyhać na potknięcia czy błędy.

Malagos, dziękuję za zaproszenie, miło mi że o mnie pamiętałaś.
Nie można wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, mnie współpraca z tą Panią z Radomska już się nie ułoży. Jeśli natomiast o pomoc w wykoniu zdjęć poprosi mnie Pani V-ce Prezes RToz, którą bardzo szanuję to chętnie jej w tym pomogę i nigdy nie odmówię.

Jestem u siebie, służę radą i pomocą zawsze.
Pozdrawiam Was gorąco ;)

Link to comment
Share on other sites

no cóż, dzięki Temida za relację. Jestem za daleko, by podjechać do schroniska i monitorować na bieżąco sprawę ratlerkowatych psiaków, dla których założyłam wątek. Widać, że pozostały dwa z 9 i nie dzieje im się krzywda. Szczeniaki i reszta dorosłych znalazła domy. Mam nadzieję, że dobre.

Poproszę moda o zamknięcie wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']no cóż, dzięki Temida za relację. Jestem za daleko, by podjechać do schroniska i monitorować na bieżąco sprawę ratlerkowatych psiaków, dla których założyłam wątek. Widać, że pozostały dwa z 9 i nie dzieje im się krzywda. Szczeniaki i reszta dorosłych znalazła domy. Mam nadzieję, że dobre.

Poproszę moda o zamknięcie wątku.[/QUOTE]
[quote name='Temida']Sytuacja przedstawia się następująco. 3 szczeniaczki po emisji ostatniego programu o naszym schronie znalazło już domki.[B] Zostały więc te cztery dorosłe psinki.[/B][/QUOTE]

Małgosiu,oprócz 2 szczylków,na domki jeszcze czeka ta czwórka dorosłych...tak wywnioskowałam z postów Temidy

Link to comment
Share on other sites

Renatko, inaczej.

W schronisku zostały cztery dorosłe psiaki, 5 szczylków znalazło domki.
( Dwa były razem więc je znalazłam, reszta była w innych boksach, a że wcześniej psiaków nie widziałam nie mogłam powiedzieć że to te).
Postaram się dać im ogłoszenia. To małe psinki, więc powinny domki znaleźć.

Jeszcze raz dziękuję dziewczyny za współpracę.
Małgosiu jak będziesz w pobliżu kiedyś to zapraszam.

Pozdrowienia dla Wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

A rodzice tych szczylków tez mają juz domki?Tam w tej melinie były 3 dorosłe psiaki,chyba 2 sunie i pies-rodzice szczeniaków
Kurcze,juz doczytałam,że nie wiadomo,bo nie widziałaś tych dorosłych psiaków wcześniej i nie mogłaś zerknąć,czy to te,czy nie te...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze cztery dorosłe zostały, szczylki poszły natychmiast po programie w TV. Dorosłe wciąż szukają domków. Te dwa są bardzo ładne i malutkie więc będzie łatwiej.
O takie maluszki do mnie też sporo osób dzwoni, więc będę je mieć na czołowym miejscu.

Małgosiu ja zapraszam serdecznie, poznasz moje psiurki i zwiedzimy ten nasz schron. Rodzinka też się pewnie ucieszy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...