Jump to content
Dogomania

Samborek juz w swoim domku!


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piesek ma sie naprawdę dobrze - wybaczcie, ale nie moge na razie tam jechać. Dziewczyny są codziennie. Luiza mówiła mi, ze to naoprawdę super psiak. Ja zapewne w niedzielę będę, bo niestety dzisiaj jade przewozic rzeczy dla p[owodzian z miejsca na miejsce a jutro jadę do Sandomierza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']agusiazet śle błagalny apel, więc jestem :lol: Co bardziej potrzebne - jednorazowa wpłata czy stała deklaracja? Tylko nie mówcie, że jedno i drugie, bo to oczywista oczywistość, ale przekracza moje możliwości.

Pies przecudny! I taki dzielny! Wygląda na sporego. Ma już imię? Może Druciak? ;)[/QUOTE]

Nie dostałam odpowiedzi. Ale zakładam, że teraz bardziej potrzebne są stałe deklaracje, więc ode mnie 10zł/mies. Na razie więcej nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

O mammma mia pies juz tyle przeszedł z powodu powodzi. Musi mu się udać pokonać i te kłopoty. Niestety w tym momencie na prawdę nie mogę finansowo pomóc. Tyle już mam zobowiązań, a portfel emerycki { i to emerytki wcześniejszej }

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anawa']Dobra Dusza - agusiazet poprosiła mnie o pomoc. Wspomogę pieska 30 zł jednorazowo. Proszę o nr konta.[/QUOTE]

To ta dobra dusza to niby ja? Ha, dzięki, muszę to powiedzieć mężowi, bo on strasznie cierpi jak ja wchodzę na dogo, dobrze, że on pracuje, a ja nie, więc nie widzi, przynajmniej teraz!!!

Za wsparcie serdecznie dziękuję, dane do przelewu podam na PW.

I proszę zaglądnij jeszcze czasem, tak nawet dla hopnięcia wątku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Wysłałam 63 prośby do dogomaniaków o pomoc!!! Może dorzucą pieniążki na leczenie i hotelikowanie, może.... Jutro będę wysyłać dalej![/QUOTE]


jestem na wezwanie...ale marnie u mnie z kasą w tym m-cu:-( jeśli w lipcu będzie potrzebna to postaram się cos wpłacić...sorki:oops:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda mi strasznie tego psiaka.Tyle się biedny nacierpiał:-( Myślałam,że zabieg usunięcia tego druta to wet.zrobił pod narkozą,a tu tylko głupi jaś do zaropiałej rany:-( Oby chociaż znalazł kochających właścicieli,którzy wynagrodzą mu to wszytko co musiał przeżyć.Piękne,oryginalnie umaszczone psisko z niego:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...