Jump to content
Dogomania

Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na kolejny książkowy bazarek, tym razem dla pszczyńskich szczeniaczków [url]http://www.dogomania.pl/threads/188734-Bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowy-dla-pszczy%C5%84skich-szczeniak%C3%B3w-!!!-do-18.07.-godz.24?p=14997792#post14997792[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Malibo57 [/B]wszystko wyjaśni się jutro jak wejdzie tu [B]Klaudus__ [/B]... ona wie najwięcej w tej sprawie ;)
A ja rozmawiałam z anonimowym Dt i podobno [B]Klaudus__ [/B]o nim wie ... zobaczymy jutro (tzn. dzisiaj) jeżeli okaże się że podałam błędną informacje to to sprostuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]dinah[/B] tak ślicznie prosi o wsparcie dla tych "klusek", że trudno się oprzeć :D
poproszę o dane do przelewu

mam trochę rzeczy, które mogłabym przeznaczyć na bazarek..niekoniecznie dla tych małych bo zanim się ogarnę z tym to pewnie one już całkiem duże będą ale chętnie wyślę coś na przyszłość..bo jak znam życie potrzebujących psiaków nie zabraknie :)

Link to comment
Share on other sites

[I]Wasza pomoc jest niezbędna.
Ja sama nie wyrabiam finansowo,mam w lecznicy długi za odrobaczania i inne kontrole psiaków, a maluszki muszą zostać wyciągnięte za uiszczeniem opłaty...
Trzeba też je zaszczepić na wirusówki i ponownie odrobaczyć.
Nie pozwólmy,żeby krzywda się Im stała...
Dodam,że oprócz czterech maluszków z tego wątku jest jeszcze jedna maleńka sunia od zbieraczki...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję i poszukam czegoś ciekawego na bazarki:) Dziś postaram się wysłać na adres z pw. A maluchy śliczne - powinny szybko znależć domki. Do mnie przyszedł pod płot (albo ktoś mu pomógł) trochę większy, owczarkowaty szczeniak i po trzech dniach znalazł super domek - im też się to szybko uda:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...