Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

[quote name='an1a']Dzięki za pomoc ;) W takim razie kupię mu Acanę w przyszłym tygodniu, chcę go jeszcze potrzymać na rybach żeby brzuch mu się do końca zagoił.[/quote] Nie ma problemu ;)
Napisz mi proszę priva jakie ryby, w jakich proporcjach, czy gotujesz, czy surowe dajesz pieskowi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bura']A ja zainwestowałam z Acanę Light i na razie moja suka wcina ją jak żadną inną karmę, mimo iż to nie karma tłusta. Mam 3 kg opakowania i takie zamierzam kupować, żeby nie wietrzało. Zobaczymy czy zadziała. Przepisowa dawka na odchudzanie to 30 deko, dam jej 25.[/quote]

Moja ruda pożera własnie acane light od 2 tygodni :)
my mamy jej dawać 10 deko, ale odrobine mniej dostaje ;)
i jak narazie powoli efekty widac ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja Fobii kupilam najzwyklejsza Acane premium Adult, jest to jedyna jaka na razie jej tak posmakowala ze zjada bez marudzenia, namaczania itd.
Wczesniej probowalam rozne kupowac (male opakowania), zadna jej tak nie smakowala, na niektorych sie drapala, na innych w mieszkaniu smierdzialo ;)
Takze u nas nawet ta najprostsza Acana sprawdza sie super.
Kupki tylko dosc duze, ale konsystencji idealnej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Moja ruda pożera własnie acane light od 2 tygodni :)
my mamy jej dawać 10 deko, ale odrobine mniej dostaje ;)
i jak narazie powoli efekty widac ;)[/quote]
No to cieszę się, że widać efekty, my na razie mamy cieczkę więc jest szajba i pies nie je.

Link to comment
Share on other sites

czy ktos karmi acaną EXTREME ME 4950 ? przelecialam posty ale nie znalazlam :shake: ... jestesmy na niej od kilku dni i narazie super. grunt, ze dżimek je z apetytem bo ostatnio przy RC odgrywalismy teatrzyk :roll: zeby raczył skubnac choc troche ... a chudy jest, sportowiec :placz:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie...
Czy Acana byłaby dobra dla setera szkockiego który tylko by ją dojadał? Tzn. karma cały czas byłaby w misce aby mógł jeść kiedy chce, ale przeważnie dostawałby jedzenie gotowane;) Jeżeli pasuje to jaki rodzaj polecicie ( pies ma bardzo dużo ruchu, ok. dwóch godzin dziennie w polu spuszczony ze smyczy + duży dom i spory ogród) i w jakiej jest cenie?:lol: Z góry dzięki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&gordonisko']Mam pytanie...
Czy Acana byłaby dobra dla setera szkockiego który tylko by ją dojadał? Tzn. karma cały czas byłaby w misce aby mógł jeść kiedy chce, ale przeważnie dostawałby jedzenie gotowane;) Jeżeli pasuje to jaki rodzaj polecicie ( pies ma bardzo dużo ruchu, ok. dwóch godzin dziennie w polu spuszczony ze smyczy + duży dom i spory ogród) i w jakiej jest cenie?:lol: Z góry dzięki;)[/quote]

Polecałabym wtedy Acanę na łososiu i ziemniakach. Inne rodzaje mięs podaje się często jeśli się psu gotuje, np. kurczaka a ryba i krochmal dobrze wpłyną na sierść, a samodzielnie jest problem przygotować taki posiłek z ryby i pieczonych ziemniaków (tymbardziej, że to specjalny gatunek ziemniaka jest w Acanie). Jest umiarkowana kalorycznie więc jeśli psiak ma dużo ruchu i nie jest łakomy to będzie to idealna karma do podjadania. Cena: 169 zł za 15 kg tam gdzie ja kupuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Polecałabym wtedy Acanę na łososiu i ziemniakach. Inne rodzaje mięs podaje się często jeśli się psu gotuje, np. kurczaka a ryba i krochmal dobrze wpłyną na sierść, a samodzielnie jest problem przygotować taki posiłek z ryby i pieczonych ziemniaków (tymbardziej, że to specjalny gatunek ziemniaka jest w Acanie). Jest umiarkowana kalorycznie więc jeśli psiak ma dużo ruchu i nie jest łakomy to będzie to idealna karma do podjadania. Cena: 169 zł za 15 kg tam gdzie ja kupuję.[/quote]
Dzięki:lol: Spróbuję. Zobaczymy, czy Barduś przyjmie tą karme;)

Link to comment
Share on other sites

Znajoma chciała kupić Acanę Light! W dobrym! sklepie zoologicznym poinformowano ją że produkcja (sprzedaż?) wycofana bo cosik z nią jest nie tak:roll: Słyszeliście coś?

Napisałam do Payook'a on jest dystrybutorem ale narazie cisza:roll:

Link to comment
Share on other sites

nic takiego nie słyszałam, dowiedziałam się natomiast, że mogą być z dostępnością Acany i Orijena problemy, bo dystrybutor na Polskę jest trudny w kontaktach... mam nadzieję, że tak się jednak nie stanie, nie mam ochoty na kolejne miesiące eksperymentów z karmami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Po reakcji organizmu :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]

kazdy organizm reaguje inaczej :) więc to jest indywidualna sprawa..
a co do dostepnosci na rynku polskim to moge powiedziec tyle.. bedzie lepiej

obecnie jest przeprowadzka magazynow na europe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Znajoma chciała kupić Acanę Light! W dobrym! sklepie zoologicznym poinformowano ją że produkcja (sprzedaż?) wycofana bo cosik z nią jest nie tak:roll: Słyszeliście coś?

Napisałam do Payook'a on jest dystrybutorem ale narazie cisza:roll:[/quote]

Prosimy o info jeśli coś się dowiesz ale myślę, że to ściema. Może jest problem z dystrybucją ale sprzedawca chciał wcisnąć inną karmę więc sprzedał taką bajeczkę. Mam nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']nic takiego nie słyszałam, dowiedziałam się natomiast, że mogą być z dostępnością Acany i Orijena problemy, bo dystrybutor na Polskę jest trudny w kontaktach... mam nadzieję, że tak się jednak nie stanie, nie mam ochoty na kolejne miesiące eksperymentów z karmami[/quote]

No własnie ja kokosowi pół roku szukałam karmy az trafilam na acane i nie chce jej zmieniac :mad:
to jedyna karma na której tak super wyglada, tzn chodzi o futerko i kupki ;) no i o kondycje ;)

Link to comment
Share on other sites

słyszałam od kilku sprzedawców, że są problemy z rybnymi karmami. Mają problemy z dostawami, jak zapytałam się o Acanę, pan powiedział że jest problem, w tym tygodniu dostali małą dostawę i jak się teraz zdecyduję to jeszcze powinien być ostatni worek w magazynie :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...