Jump to content
Dogomania

Zarazah

Members
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Zarazah

 • Rank
  Advanced Member
 1. Zarazah

  Karma wróciła!

  Nie zważę ci szklanki (250 ml), bo nie mam wagi, ale podam ci, ile waży kubeczek 200ml płatków (wg ulotki): Auslese = 100g 23M = 100g Supermix GJ = 80g Light = 50g Bez problemu przeliczysz to sobie na "szklanki". Jedna próbka (taki mały woreczek) zawiera 1 kubeczek karmy (200ml).
 2. Zarazah

  Karma wróciła!

  Dla mnie to spora oszczędność. 1 worek Auslesse (tym będę karmić od listopada) wystarczy na utrzymanie 2 psów przez 28 dni. Jeśli dodam do tego, że niektóre posiłki "wypadną" ze względu na podawanie smaczków, wyjdzie mi, że na miesiąc wydam na 2 psy 179zł. Dla mnie to spora różnica, zważywszy na to, że karmą którą wcześniej podawałam za tę samą kwotę mogłam wyżywić jednego psa :p
 3. Zarazah

  Dokladny sklad ilosciowy i jakosciowy

  I nie będzie wiadomo. Firmy raczej nie podają (z nielicznymi wyjątkami) dokładnego składu jakościowego i ilościowego (ile % mięsa z kurczaka, ile % tłuszczu z kurczaka, ile % mięska z udka, a ile z szyji, ile z nereczek). Dokładny skład każdej z karm można potraktować jako "tajną" recepturę producenta.
 4. Zarazah

  23M

  2 tygodnie na 23M. Po takim czasie coś można już powiedzieć. Smakowitość karmy nie spadła ani o pół punkta procentowego. Micha każdorazowo wylizywana do czysta. Niepokojących objawów skórnych nie odnotowano. Kupki ustabilizowały się już na początku i takie pozostały. Nie są to piłeczki pinpongowe, ale kupy w kształcie... kupy, a nie w kształcie kupy błota :evil_lol:. Waga, przy nie zmienionej aktywności utrzymuje się na stałym poziomie. Generalnie dodając do tego korzystną cenę - jestem na tak.
 5. Zarazah

  Karma Kober's

  A możecie powiedzieć, jakiej konkretnie karmy używacie? I jak dawkujecie - tak jak na opakowaniu, czy jakieś modyfikacje czynicie?
 6. Zarazah

  Karma wróciła!

  Strona już działa. Można zamiawiać i faktycznie -zamówinie realizowane jest błyskawicznie. Sympatyczny i szybki kontakt z obsługą, zatem mam nadzieję, że tym razem dystrybucja będzie OK. Ja w tej chwili (dosłownie) czekam na drugi worek. Karma jest fajna, bo ma 2 wersje: płatkową (do namaczania - moczy się ok. 3 minut i jest gotowa do podania, czyli jest bardzo praktyczna i szybka w przygotowaniu, a dodatkowo zimą zapewni psu ciepły posiłek) i oraz granulki. Mamy tę karmę od miesiąca i na razie jesteśmy z niej zadowoleni.
 7. Zarazah

  Pseudohodowla - Halinów

  [quote name='anea']Ostatnio jedna hodowczyni odebrala suke wlascicielom bo nie chcieli jej wysterylizowac a w umowie byl taki wymog jesli suka nie bedzie "wystarczajaco dobra" - nie chodzilo tu o wady dyskwalifikujace, poprostu hodowca nie chcial dopuscic do rozrodu przecietnych psow.(oczywiscie umowa byla nalezycie skonstruowana, a warunki byly opisane lepeij niz ja to zrobilam :) ) Tak wiec, WSZYTKO ZALEZY OD UMOWY!!![/quote]A wiadomo, jak została określona ta "wystarczająca dobroć" suki? Na jakiej podstawie, jakie kryteria musiały być spełnione, by suka nie była wystarczająco dobra? Bo rozumiem, że były to kryteria wyższe niż te, które są wystarczające do uzyskania uprawnień hodowlanych.
 8. Zarazah

  ACE - PKPR

  [quote name='Mraulina']Wlazłam na stronę PKPRu, a stamtąd się wchodzi na ich forum![/quote]Właśnie stamtąd wróciłam i nie znalazłam. Może trzeba się tam zalogować? Czy to był jakiś oficjalny komunikat zarządu? Jeśli tak, to dlaczego na forum a nie na stronie klubu?
 9. Zarazah

  O karmie ACANA...

  Właśnie dostałam info, że w zooexpresie mają w sprzedaży 15kg worki acana premium (niebieska).
 10. Zarazah

  Kopiowanie ( ogony i uszy)

  Ten rodzaj humoru chyba mieści się poza zasięgiem mojego zrozumienia. Przykro mi, ale dla mnie w tym nie ma nic zabawnego. Ale cóż, jeśli innych to bawi...
 11. Zarazah

  Kopiowanie ( ogony i uszy)

  To miało być zabawne?
 12. Zarazah

  O karmie ACANA...

  Dziękujemy :p
 13. Zarazah

  O karmie ACANA...

  Dołączam się do pytania. Mogłabyś podać ceny karm, jeśli je znasz. Jakie warunki trzeba spełnić, by zapisać się do klubu. Może być na priv, jeśli nie sprawiłoby ci to kłopotu.
 14. Zarazah

  Krycie cieczka w cieczke

  [quote name='YoungLADY']poród w np. listopadzie, a krycie w styczniu:roll:[/quote]W tej kolejności raczej trudne do zrealizowania. W odwrotnej - owszem :) Poza tym - działanie zgodne z regulaminem nie jest naginaniem przepisów.
 15. Zarazah

  Kolczatkowe szkolenia....

  A co to jest "kenelówka"?
×