Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

Ja właśnei teraz kupię Acane po raz pierwszy...myślałam, ze będę musiała zamawiać przez internet, ale okazało się, ze jest w tym sklepie, w którym do tej pory robiłam zakupy karmy.

Myślę, że w Warszawie tez karmę możn kupic w hurtowni cyz sklepie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja wolałabym nie kupować w sklepie bo to dla mnie za drogo (podwójne przebicie ceny)

Ja kupuję w sklepie, ale cenę mam taką jak na stronie Acany...oni zresztą zawsze mają ceny zblizone do tych internetowych, a co do Acany do co do złotówki.

Poszukaj jakiegos tańszego skleepu albo hurtowni i na pewno coś z najdizesz.

Link to comment
Share on other sites

Ciacho gdzies mozna kupic Acane (pisalam o tym wczesniej, chyba w tym temacie albo w innym o acanie), ale jesli jestes z Ursynowa to nie ma problemu z przywiezieniem Acany 4 kg:) P. Beata mieszka w Konstancinie, ale Jej maz pracuje na Ursynowie i jak trzeba przywioza bez dodatkowych kosztow 4 kg. Jesli mieszkasz gdzies dalej ja Ci moge zamowic 4 kg, bo na dniach sama bede zamawiac jedzonko dla psa u p. Beta:) Wtedy do mnie podjedziesz (Ursynow - Natolin) i problem z glowy;)

Link to comment
Share on other sites

Ciacho gdzies mozna kupic Acane (pisalam o tym wczesniej, chyba w tym temacie albo w innym o acanie), ale jesli jestes z Ursynowa to nie ma problemu z przywiezieniem Acany 4 kg:) P. Beata mieszka w Konstancinie, ale Jej maz pracuje na Ursynowie i jak trzeba przywioza bez dodatkowych kosztow 4 kg. Jesli mieszkasz gdzies dalej ja Ci moge zamowic 4 kg, bo na dniach sama bede zamawiac jedzonko dla psa u p. Beta:) Wtedy do mnie podjedziesz (Ursynow - Natolin) i problem z glowy;)

Link to comment
Share on other sites

potem wieksze opakowanie.

zależy jakiego się ma psa :lol: bo u mnie to by się raczej przeterminował taki 20 kg wór :wink: :lol:

ale mi rewela :lol: Moja 60 kg suka 15 kg wór suszu ma na 6 miesięcy

Każda karma dobra, ale jednak to co pancia ugotuje jest zawze lepsze :D I się cieszę, że ona tak ma,mój każdy pies był i będzie przede wszystkim na gotowanym a susz to dodatek :wink:

Link to comment
Share on other sites

dzieki wam za odpowiedzi i opinie !od jakiegos jusz czasu sam podaje acane i innym polecam i sie karma jak najbardziej sprawdzila ! ale piszcie jeszcze o karmie ! moze jeszcze dowiemy sie jeszcze czegos ciekawego- chcialbym sie dowiedziec cos jeszcze o prenium deluxe-czy moge podac swemu psakowi ma 15 mcy..!chodzi mi oto czy nie jest za tlusta itp...!? :wink:

Link to comment
Share on other sites

a-38 wszystko masz na stronie acany i tego sie trzymaj. Po co dawac karme dla psow pracujacych, skoro Twoj pies nie jest pracujacy, nie uprawia jakis sportow itp? Nie ma sensu, ta karma ma duzo tluszczu i moze byc jak pisze malawaszka:)

Large Breed jest dla psow duzych - mniej wiecej od 30 kg w gore...jesli masz mniejszego nie potrzeba go karmic taka karma.

Mozesz dawac Premium, czyli zwykla dla zwyklych psow doroslych (ja taka daje:))

Link to comment
Share on other sites

Od długiegi już czasu waham sie nad tym czy przejść na acanę, ale odradziła mi znajoma. Twierdzi że składniki są dużo gorsze niż w royalu i dlatego karma jest tańsza. Wiecie! Niby te same składniki ale niższej jakości. Ale nie wiem czy jest jakaś możliwość żeby to faktycznie sprawdzić a boję się eksperymentować na swoich psach

Link to comment
Share on other sites

Przypuszczam też, że cena dolarków jest b.niska i stąd niższa cena Acany (Canada), chociaż Royal (USA) też chyba powinien potanieć. No, ale cóż, wolny rynek.

Mi razem z Acaną przysłali taką ulotkę, gdzie szczegółowo podaje się skład poszczególnych rodzajów karm. I wydaje mi się, że jest w porządku. Naprawdę bogato to wygląda. Po piesku też nie widać zmian na gorsze (po Royal'u).

PS. kiedyś mówiłem do suni: "chodź, zjemy royal kaninka" i reagowała świetnie. teraz mówię: "chodź, zjemy akanki" a Ona patrzy mi w oczy i nie wie o co chodzi. To jedyna różnica na korzyść Royal'a :D

Link to comment
Share on other sites

JA TEŻ JAKIŚ MIESIĄC TEMU KUPIŁAM WOREK ACANY I MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE OSTATNIO MÓJ PRAWIE TRZYMIESIĘCZNY HASZCZAK ZACZYNA MIEĆ DLUGIE ZĄBKI :megagrin: DO TEGO JEDZONKA. NIE WIEM CZY TO Z POWODU JEGO WYBREDNOŚCI, CZY ISTNIEJE JAKIS INNY POWÓD ALE WIDZĘ, ŻE BEZ ZMIANY KARMY CHYBA RACZEJ SIĘ NIE OBĘDZIE.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanko odnośnie karmy SENIOR LIGHT - Czy ona jest tylko dla seniorów??? A jeśli ja potrzebuję lightową karmę dla młodego psa z tendencją do nadwagi. Wiecie coś ne ten temat?

I czy zauważyliście, że w porównaniu z Royalen dawki Acany są duzo wieksze? Moja koleżanka to zauważyla, bo ja dawno Royala nie kupowałam...

Link to comment
Share on other sites

duzo wieksze? chyba nie sadze...Premium dla psa ok 30 kg to jakies 300 gram, to raczej normalnie...pomijam eukanube, bo ta ma w ogole dziwne dawki.

Co do seniora - przeczytaj na stronie jak jest napisane...z tego co wiem to jest karma i dla psow starszych i z nadwaga

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanko odnośnie karmy SENIOR LIGHT - Czy ona jest tylko dla seniorów??? A jeśli ja potrzebuję lightową karmę dla młodego psa z tendencją do nadwagi. Wiecie coś ne ten temat?

I czy zauważyliście, że w porównaniu z Royalen dawki Acany są duzo wieksze? Moja koleżanka to zauważyla, bo ja dawno Royala nie kupowałam...

Dla takeigo psiaka jest Acana Adult light...specjalnei dla psów dorosłych z nasdwaga, albo tak jak moja sunia posterylizacji.

Ma wszystke skaldniki np. dla ras duzych na stawy a jednoczesnei jest light. Wiec nei tylko seniora maja:0

A co do ceny 15 kilo 130 złotych, a 20 chyba jakeis 170. My własnei kupilismy i niedlugo zaczneimy probowac...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...