Jump to content
Dogomania

Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dawno mnie tu nie było a tu takie dobre wieści. Malutka u Kasi czeka na domek !:lol: Oby jak najkrócej !

Popatrzyłam też na pierwsza stronę wątku...[B]dług 600 zł[/B]... Fatalnie !!:oops:
Może ktos bazarkiem wspomoże kruszynkę ?:modla:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przeczytałam cały wątek... nie mam możliwości wsparcia finansowego, ale jeśli znajdzie się chętna osoba do zrobienia bazarku, poproszę o adres na priv, mam troszkę fajnych rzeczy, które chętnie przeznaczę na bazarek - w poniedziałek mogłabym wysłać :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, cześc i czołem, wróciłam z banicji i przyszłam se tu do Pain, misski dogomanii.
Konto z 1 postów aktualne ?
Zajeb...ty ten rachunek z lecznicy, takie małe, śliczne, kudłate nic, taki okruszek, a taki dług wygenerowało, nieźle :) znaczy : nieźle :(

Jeszcze jedno - autorzy fotografii wyrażają zgodę na użycie fotek przeze mnie na adopcyjnego bloga ?
O tego: [URL]http://pieski-pieseczki-do-adopcji.blog.onet.pl/[/URL]

to zrobiłabym jej ogłoszenie.

Togaa, Bubu - ucałowania :loveu:

I dla Pain oczywiście też.

Link to comment
Share on other sites

Beata, paczka wysłana dziś priorytetem z Warszawy, pan był tak miły, że jeszcze okleił pudło dodatkową taśmą, żeby się nie rozsypało :crazyeye: pierwszy raz coś takiego mnie spotkało ze strony pracownika poczty, ale może zobaczył blondynkę zagubioną w akcji i się zlitował ;) jakbyś musiała odebrać pakę z poczty, to weź jakiegoś tragarza ze sobą, bo wyszło 6,5kg, ledwo wtaszczyłam z parkingu na pocztę :oops: mam nadzieję, że fanty dobrze się sprzedadzą i choć trochę się spłaci dług dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję !! Rzeczywiście ciężka paka :) damy radę :) Dług nie wygląda ciekawie .. A teraz trzeba jeszcze małą zaszczepić.

Za to Pain siedzi już na walizkach :) W środę przeprowadza się do nowego domku w Rudzie śl. Domek już po wizycie , czeka zniecierpliwiony :)

Link to comment
Share on other sites

O jeju!! Gdzieś właśnie przeczytałam że Pain ma domek, Alekxandra gdzieś wspomniała na jakimś wątku,
więc biegiem przypędziłam i nacieszam oczy i serce tą nowiną:-)
A było mówione, że domek się szykuje czy po cichutku go oglądałyście?

Link to comment
Share on other sites

Nie zapeszałam wcześniej. Domek znalazł Pain w jednym z ogłoszeń , nie pytałam w którym. To małżeństwo z 8-letnim synem. Wszyscy bardzo czekają na Pain. Mała będzie miała to co lubi najbardziej czyli towarzystwo przez całą dobę , wycieczki i długie spacerki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Nie zapeszałam wcześniej. Domek znalazł Pain w jednym z ogłoszeń , nie pytałam w którym. To małżeństwo z 8-letnim synem. Wszyscy bardzo czekają na Pain. Mała będzie miała to co lubi najbardziej czyli towarzystwo przez całą dobę , wycieczki i długie spacerki :)[/QUOTE]
a co wstrzymuje adopcję?

Link to comment
Share on other sites

A kto napisał , że coś wstrzymuje? :)

Pain zgodnie z planem dzisiaj pojechała do domku. Właśnie wróciłam z podróży :)
Rodzina bardzo cieplutko ją przywitała. Widać , że jest bardzo wyczekanym pieskiem :)
Wszystko przygotowane i zaplanowane od dawna. Myślę , że lepiej nie mogła trafić. Będzie rozpieszczana.
Powodzenia Kruszynko !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...