Jump to content
Dogomania

Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom


_bubu_

Recommended Posts

[QUOTE]Co chcialam zapytac, czy ona po takiej ciezkiej operacji bedzie mogla w miare normalnie chodzic [/QUOTE]

Jest malutka, Bedzie chodzić bez problemów. Tylko czasu trzeba.

Mój kurdupelek Pepi przeszedł to samo. Łapina wprawdzie krótsza, ale w ruchu jest to niewidoczne. Najszybszy w stadzie....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pain na dniach ma mieć sterylkę. Czuje się świetnie :) Każdego radośnie wita, potrafi wkupić się w łaski ;) Ładnie ćwiczy łapeczkę ale trzeba ją mobilizować bo najchętniej siedziałaby koło człowieka i tylko nastawiała główkę do głaskania :)
konto aktualne, bardzo dziękujemy za pomoc!!

Link to comment
Share on other sites

Pain po zabiegu czuje się dobrze, śmiga na spacerku aż miło patrzeć, tylko co kawałek musi odpoczywać bo nie nadąża z czwartą łapką. Zabieg udany ale przy okazji znaleziono małego guzka , który został wycięty i posłany do badania na hist-pat. Oby było to coś łagodnego...

Link to comment
Share on other sites

Poznałam Pain osobiście. To przekochana sunieczka. Bardzo miziasta, przyjacielska. Dziewczyny przeleję grosik dla niej. Zakochałam się w niej, ale niestety na straży niepowiększania liczebnego naszego zwierzyńca stoi TZ. Gdyby nie on Pain nosiłaby imię Happy i byłaby moja. Nie chcę nawet wiedzieć gdzie ona była te pierwsze dni po wypadku, bo mogłabym trafić za kratki za mord ze szczególnym okrucieństwem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...