Jump to content
Dogomania

Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estrella']nie ma za co, o Abim i Basterku też pomyślałam :) :) Całej trójce przydadzą się ogłoszenia
to ja spokojnie zaczekam na tekst :)[/QUOTE]

widzialam ten bazarek, 30 stron ogloszeniowych - fajnie ! :smile: :smile:
tak, chlopakom tez sie przyda, bardzo...
do domu czas ich pogonic ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tekst jest ok.
dopisalabym, ze zostawiona sama jest spokojna, nie ma z nia zadnych klopotow typu niszczy, piszczy, drapie.
zachowuje czystosc i ladnie chodzi na smyczny.
nie wybredna w jedzeniu, lubi jesc , dlugo spi - nie trzeba z nia ganiac rano na zewnatrz, wrecz sie ociaga....
rownie dobrze lubi mieszkanie jak i podworko ze wskazaniem na mieszkanie jednak
na jeze to jest killer , koty ktore uciekaja goni, ktore furcza omija - robi w tyl zwrot, kot nic nie robiacy sobie z 2 psow na posesji jest tylko obszczekany- nie rzuca sie jakos specjalnie, zeby zrobic krzywde, czy chwycic kotka
do dzieci stosunek przyjazny, ale znam tylko taki na odleglosc blizsza a nie zupelnie bezposredni, mysle,ze akceptuje
na krzyki nawet najbardziej dzikie dzieci nie reaguje zle, nie boi sie, nie szczeka , patrzy spokojnie, macha ogonkiem..
lubi male dolki kopac w ogrodku, od czasu do czasu....
fajnie sie bawi z moim psem, natomiast na posesje nie wpusci obcego, wygoni, chociaz wczoraj przyszedl szczenior wyrosniety- taki pod rok- to mu odpuscila, choc mala scesja pozniej byla, piesek uciekl, pozniej wrocil i znow sie bawili...
do mezczyzn roznie, po czasie jak sie przekona jest ok - do mojego syna trwalo to jednak 2 mce, do dziadka coraz lepiej, ale trzeba stanowczo krzyknac nie wolno, w tym najlepsza jest moja corka, bo ja za spokojna ogolnie jestem ...
Sonia wpuscila ostatnio Panow , ktorzy przywiezli drzewo na opal, takze ok
niestety, jeden z nich chcial pociac grubsze klody , chwycil siekiere i zaczal ciac i juz bylo niedobrze
mimo wszystko, calej Jej wscieklosci i rzucania sie do nog nikogo nie ugryzla przez caly pobyt u mnie..
wydaje mi sie, ze to bardziej straszenie jest i to calkiem porzadne, gdyby naprawde chciala to by to zrobila nie raz
fakt, ze wrazenie robi straszne malpka jedna , no i trzeba uwazac i reagowac.. na rozne niby zwykle, a dla Soni jednak - nie - sytuacje
trzeba czasami przewidziec , co ja moze ,, sprowokowac''.

odn. weta - zaplacilam juz z tych przeslanych 100 zł.

odn. zaleglosci na dt - Sonia nie ma zadnych - nie moze wejsc na nowa droge z jakimis zaleglosciami, nie pozwole na to ...
dalismy rade i tyle:loveu:
edit

Sonia zna pare komend- daj lapke, chodz, zostan, nie wolno ( nie dot. niestety jeza-
potrafi nosic w pysku, gryzie igly - musze leciec z smycza i ja odciagnac- widziala pare razy jak Jej mlocil karme z miski - zlapala na ,, goracym uczynku'' no to nie ma zmiluj sie ;)
ale ogolnie jest b. posluszna, czujna i odwazna
na gwizdniecie tez leci szybciutko spowrotem

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję beataczl za dokładny opis Sonii i Jej zachowań. Później uzupełnię pierwszy post. Wczoraj nie dałem rady już nic zrobić poza wpisem. Rano musiałem wcześnie wstać.

Teraz pw, potem tekst.

[B]Nie podoba mi się takie postawienie sprawy odnośnie mojej zaległości. Rozmawialiśmy o tym i przypuszczałem, że tak napiszesz. Jest mi i tak bardzo głupio. To ja zaniedbałem sprawę. Na pewno jakoś to zrekompensuję. [/B]

[B]Nową drogę zaczęła u Ciebie i to dzięki Tobie żyje.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...