Jump to content
Dogomania

Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bo prowadzący nie dba o wątek.

Dziś zacznę rozpisywać wpłaty, ale trochę to potrwa. Umieszczę też zdjęcia tutaj. Zaktualizuję pierwszą stronę. Postaram się napisać nowy tekst.

Ktoś może wystawić Dinowi allegro? Zapłacę za wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Bo prowadzący nie dba o wątek.
Dziś zacznę rozpisywać wpłaty, ale trochę to potrwa. Umieszczę też zdjęcia tutaj. Zaktualizuję pierwszą stronę. Postaram się napisać nowy tekst.
[B]Ktoś może wystawić Dinowi allegro?[/B] Zapłacę za wyróżnienie.[/QUOTE]
Ja mogę :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Bo prowadzący nie dba o wątek.
Dziś zacznę rozpisywać wpłaty, ale trochę to potrwa. Umieszczę też zdjęcia tutaj. Zaktualizuję pierwszą stronę. Postaram się napisać nowy tekst.
Ktoś może wystawić Dinowi allegro? Zapłacę za wyróżnienie.[/QUOTE]
Ooooo,witaj!
Może w grudniu uda mi się wpłacic pare złotych dla Dinusia. Zrób rozliczenie, daj znac, że ono juz jest, a ja w międzyczasie zorientuję się, ile kaski zostało dla psiaków,OK?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Również pozdrawiam ciepło,
Moja mama znalazła w centrum Gdańska starutkiego i bardzo wycieńczonego jamnika. ma go u siebie w domu, ale nie da rady trzymać go dłużej niż dwa, trzy dni - sama ma dwa psy, mieszka sama, na drugim piętrze kamienicy i wychodzi do pracy o 6.00.
Może słyszeliście gdzieś o zagubionym jamniku, albo może ktoś z Was jest z Gdańska i mógłby pomóc mojej mamie np. w wyprowadzeniu psa - zniesieniu go i wniesieniu - sam chodzi słabo.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, odstapię niedrogo karmę Hillsa canin adult chicken około 10 kg ( bo 2 kg mogą być podjedzone) z powodu tego, że mój podopieczny Igor jest alergikiem i jej nie toleruje- szukam psiaka, który jest u Donki5 bo tam też jest dopiero co zamówiona owa karma;-), zapraszam ew. na pw

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...