Jump to content
Dogomania

Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!


Fiona.22

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alka6']Może jakieś gnojki próbowały mu głowę odciąć? U nas rozrywali koty pomiędzy drzwiami o przeciwnym otwieraniu. Zwyrodnialców jest dostatek.[/QUOTE]
alka6 co Ty mówisz,to koszmar. Czarli trzymaj się !

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]Czy wiadomo jak czuje sie nasze poszarpane gardziołko? NA pewno Panie doktor wspaniale się nim zajmują!
[/COLOR] [COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Navy]Trzeba za każdym razem przypominać link do allegro cegiełkowego![/COLOR]
[SIZE=3][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1079398964[/URL][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica'][COLOR=Navy]Czy wiadomo jak czuje sie nasze poszarpane gardziołko? NA pewno Panie doktor wspaniale się nim zajmują!
[/COLOR] [COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Navy]Trzeba za każdym razem przypominać link do allegro cegiełkowego![/COLOR]
[SIZE=3][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1079398964[/URL][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]


A wiadomo :) Czarlik ma się całkiem dobrze, wygląda na zadowolonego mieszkańca dolnej półki pomieszczenia gospodarczego wetek :)
Byłam dziś u niego ale był tłum klientów więc nie ma zdjęć .
Czarli mnie zadziwił bardzo , przyszedł się przywitać a ponieważ było kilka psów nie chciałam żeby przekładał łebek przez płotek ;) i kazałam mu iść do legowiska a on bez żadnego ociągania poszedł i położył się - moje tak nie potrafią ;)

Nie obiecuję że jeszcze w tym tygodniu go odwiedzę , ale na pewno początek przyszłego będzie fotorelacja :)

Link to comment
Share on other sites

Ciężko będzie zrobić rozliczenie w tej chwili, bo za leczenie w Myślenicach zapłacimy dopiero odbierając psa.

Na tę chwilę zakupiono 80 cegiełek, czyli na konto Czarliego powinno wpłynąć 400 zł z aukcji cegiełkowej. Te pieniądze zostaną przeznaczone na zapłacenie za leczenie i pobyt psiaka w Myślenicach.

Link to comment
Share on other sites

20 cegiełek kupił mój przyjaciel ;) , na dniach jeszcze jeden przyjaciel kupi pewnie podobną sumę lub większą. Niestety trezba zaczekac bo kolega zza oceanu i musi przez paypala którego nei mam stąd zwłoka bo będzie przez kolejnego znajomego przesyłane.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...