Jump to content
Dogomania

Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!


Fiona.22

Recommended Posts

To ja może przypomnę link do aukcji cegiełkowej: [url]http://allegro.pl/item1079398964.html[/url]

Uwaga!!! Numer konta podany w opisie aukcji jest poprawny i kompletny i i na taki należy dokonywać ewentualnych wpłat. Natomiast numer konta, który przychodzi z allegro po zakupieniu cegiełek dla Czarliego, jest niepełny - brakuje kilku ostatnich cyfr.

Oto raz jeszcze dane do przelewu:
VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001
Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
Ul. Jagiełły 5/19 14-100 Ostróda
koniecznie z dopiskiem "Ogony u Fiony - Czarli"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze strasznie mało pieniążków wpłynęło dla Czarliego :-(
Obawiam się, że nie uda nam się nawet pokryć rachunku w Myślenicach :placz:
nie mówiąc o przyszłości.

Zapraszam do kupowania Czarlisiowych cegiełek
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1079398964[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze chyba troszkę w panikę popadam :oops:
Rozmawiałam przed chwila z Panią doktor w razie czego jest mozliwość rozłożenia leczenia na raty :multi: Koszty ciężko oszacować ale w 500 zł powinniśmy się zmieścić.
Czarli okazało się, ze jest wnętrem więc przy kastracji będą dodatkowe kombinacje i znając życie pewnie weci więcej za zabieg policzą...ale kastracja to już na spokojnie po wygojeniu.

Poza tym Czarli bardzo dobrze się miewa. Jest bardzo grzeczny i zdecydowanie woli legowisko w szafce wywalając przy tym wszystkie reczniki i inne rzeczy na środek :loveu:

Jest psem bezproblemowym a przyszły właściciel będzie miał na prawde wspaniałego przyjaciela :loveu:

wujek & ciocia bardzo dziękuję za wsparcie. Z Czarlim jeszcze dużo do zrobienia więc pieniążki na pewno się przydadzą :loveu:

A ja spadam bazarek robić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzielny psiak. Trzeba będzie zabrać się za szukanie domku za jakiś czas. Tyle przeszedł nasz dzielny chłopak. Czy brakuje jeszcze pieniędzy na Czarliego. Kilkoro moich znajomych kupiło cegiełki. Jak teraz to wygląda od strony finansowej??

Link to comment
Share on other sites

Nie ma jeszcze kolejnego rozliczenia. Myślę, że na rachunek w Myślenicach wystarczy ale po wyjściu ze szpitala trzeba będzie jeszcze odrobaczyć, szczepić, kastrować, kupić karmę.
wydatki będą jeszcze spore :-(
Dt dla niego stanął pod znakiem zapytania, nie wiadomo czy nie będziemy musieli hotelu szukać :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...