Jump to content
Dogomania

Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy


Pipi

Recommended Posts

[quote name='E-S']ale moment ??? Coś jest przesądzone ? bo ja nic takiego nie widzę, dlaczego nie do Igiełki ?



Erica jest z Trzebnicy ! To jeszcze dalej niż z Rybnika do Białegostoku ![/QUOTE]
Podalam tylko propozycję.
Dt jest 20 km od Zamościa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o to Białystok.... dzięki Ania za cynk;)

co tak na tym wątku mało osób z tych rejonów? trzeba szybciutko porozsyłać! TOZ nie może pomóc? w białymstoku też są jakieś dt przecież, skoro już płatny jest szukany to tam też znajdzie się.

Link to comment
Share on other sites

nie no dziewczyny, nic jeszcze przesadzone nie jest. Nikt nic takiego nie napisał.
Pewnei zadecyduje o wszytskim transport bo nie am co ukrywac ze przy takich odległościach (300 km) i stanie psa jest to wazny argument.

a propos; zapytalam sie o to czy jest miejsce na tymczasie w Warszawie i zdaje sie ze cos jest

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie wiem o co chodzi. Igiełka zaporponowała Dt do uzgodnienia za co i teraz nagle cos ja ugryzlo i twierdzi, ze sunia do niej nie ma jak przyjechac.
Igiełka, nie zostalo nigdzie napisane, ze nie chemy bys wziela mała, wiec nie zakladaj z gory, tego co zakldasz.

Link to comment
Share on other sites

Mówię Wam,jaka ona biedna jest.Patrzę przez okno,a w koło niej tłum dzieciaków.Patrzyłam może z 10 minut i już kręciły się,żeby jej dokopać.Nie wiedziałam,że u nas tyle dzieci jest.Jeździły prawie po niej rowerami.Wyszłam i pytam,a co wy dzieciaczki tu robicie,chcecie pieska?kto z was nie ma pieska?. . . . ."to nie pies,to suka. . . .a po co nam suka i to jeszcze gruba. . . .trzeba ją zabić,bo szczeniaki urodzi i bedom sie wałęsali potem". . . . .zaczęłam pytać,czy oni wiedzą,co to jest sterylizacja i tylko jedna dziewczynka wiedziała i powiedziała,że u niej jest taka suczka,którą ktoś wyrzucił i tatuś zawiózł ją do sterylizacji.Poprosiłam,żeby dały jej spokój,bo ona musi odpoczywać.Niby pojechali,ale za chwilę byłoto samo.Zabrałam kurczaczka do kojca.
Muszę kończyć,bo pioruny walą,wyłączę korki,bo chata stara,drewniana i boję się.Dobranoc Wszystkim,śpijcie spokojnie,mała bezpieczna.Jutro wkleję zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']a ja znowu zgubiłam się:( może mi ktoś rozpisać to dokładniej? sunia była na wsi uwiązana na łańcuchu cięższym od niej samej, dziś zabrała ją Pipi to gdzie te dzieciaki chciały ją przejechać? i gdzie ona teraz jest?[/QUOTE]

No aktualnie to chyba w kojcu ale wczesniej:
[QUOTE]Postanowiłam,że zabiorę małą do mojej wsi,uczepię ją na ulicy,żeby nie było,że na mojej posesji,to już moja.Tak też zrobiłam.Za chwilę zaciągnę jej kawałek takiej prowizorycznej budki,zrobionej z szafki i zobaczę jak dalej się potoczą sprawy.Wcześniej,jak ją zabrałam od tych ludzi,to pojechałam do lecznicy.Wet sprawdził ciążę i okazało się,że tak,jest ok.połowa ciąży.Została zaszczepiona od wścieklizny,a na poniedziałek od wirusówek,ponieważ jest upał.Żabcia chciała wszystkich gryźć,trzeba było w kagańcu.W tej chwili zjadła,już drugi raz dzisiaj,napiła się i szczęśliwa śpi sobie na trawce w cieniu oczywiście.Jest duże zainteresowanie sąsiadów,ale wyjaśniłam,że zabrana,że nie mogę wziąć do siebie.Nikt nic nie powiedział,niektórzy nawet pogłaskali i sie rozeszli.Nie wiem tylko,co będzie w nocy,czy np.ktoś "życzliwy"jej nie odczepi,albo nie skrzywdzi.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

oryginalny pomysł.... może trzeba ją już na sterylkę umawiać? rozumiem, że teraz sunia ma status bezdomnej? szukacie płatnych dt po całej Polsce, a może jednak lepiej znaleźć taki dom w okolicach Białegostoku? poza tym czy są jakieś deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']oryginalny pomysł.... może trzeba ją już na sterylkę umawiać? rozumiem, że teraz sunia ma status bezdomnej? szukacie płatnych dt po całej Polsce, a może jednak lepiej znaleźć taki dom w okolicach Białegostoku? poza tym czy są jakieś deklaracje?[/QUOTE]
Jednorazowe chyba są, nie pamiętam, czy stałe.
Tripti, w ogóle kojarzysz kogoś z białegostoku ???
Ja pokićkałam, powysyłałam maile i Pw do ... Bielska Białej :oops:
A szukamy dla niej czegokolwiek bo czasu nie ma ...

Link to comment
Share on other sites

wysłałam kilka pw, wkleiłam też link na wątku ogólnym bstoku, a kiedyś tam mieszkałam, ale mimo wszystko wydaje MI się, że dobrze by było, aby tam została, bo dziewczyny stamtąd mogą pomóc w sterylizacji. Gdzie ten wątek został zołożony, w którym dziale? dlaczego tu nie ma ludzi z Białegostoku???

Link to comment
Share on other sites

Ja mam kogoś z Białegostoku !!! Napiszcie do joanna83 (robiłam dla jej psa wizytę w piatek i powiedziałam, że będę szukać rewanżu;)
Powołajcie sie na mnie ;) Ja muszę teraz uciekać na działkę z futrami, ale wyśle jej smsa, że ktoś do niej zapuka w sprawie suni :)

Link to comment
Share on other sites

Dt które znam i z którymi jestem w kontakcie są nabite do granic możliwości, razem ze swoimi zwierzakami w jednym 3 dorosłe szt + kot, w drugim, 3 dorosłe szt+ 7 szczeniąt + 3 koty, w trzecim 4 dorosłe szt, w czwartym awaryjnym 3 dorosłe + 2 szczeniaki + 3 koty. Pisałam już na białostockim i napiszę tu, białostocki toz na ten moment nie ma możliwości wzięcia żadnego psa. Może ktoś spoza tozu ale tu będzie ciężko większość ludzi z naszego wątku mieszka z rodzicami, a wiecie jak to jest...

Link to comment
Share on other sites

Wczorajsze,z podróży do weta

[IMG]http://images39.fotosik.pl/299/4af1c2fae38c8460med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/304/4e90fd4c662a6cf9med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/303/d8fae62314e0726fmed.jpg[/IMG]
tu przy lecznicy,bardzo słabo widać,ale siedzi zadowolona w środku/straszne słonko było,a ja nie potrafię ustawić aparatu/
[IMG]http://images36.fotosik.pl/190/6c431b250135cb06med.jpg[/IMG]

ładują się akumulatorki,za jakiś czas będą dzisiejsze - w mieszkaniu
zachowuje się bardzo dobrze,tylko niestety ze strachu przed dużymi psami warczy i "podskakuje" i może być szczepa,ale panuję nad tym

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Żabka otrzymała od Ciebie ciepło- poczuła się bezpieczniej - staje się troszeczkę pewniejsza siebie.
A z fotek wynika że prawdziwa podróżniczka- oczka wesołe- pyszczek zadowolony- i rozgląda się co tu jeszcze nowego można zobaczyć. Na fotelu samochodowym zachowuje się jak prawdziwy kanapowiec-Pipi dziekuje za zdjęcia. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Dt które znam i z którymi jestem w kontakcie są nabite do granic możliwości, razem ze swoimi zwierzakami w jednym 3 dorosłe szt + kot, w drugim, 3 dorosłe szt+ 7 szczeniąt + 3 koty, w trzecim 4 dorosłe szt, w czwartym awaryjnym 3 dorosłe + 2 szczeniaki + 3 koty. Pisałam już na białostockim i napiszę tu, białostocki toz na ten moment nie ma możliwości wzięcia żadnego psa. Może ktoś spoza tozu ale tu będzie ciężko większość ludzi z naszego wątku mieszka z rodzicami, a wiecie jak to jest...[/QUOTE]

Joanna 019 - dzięki za obecność, ale popytaj, bardzo proszę, choćby na parę dni, nawet w garażu, dopóki nie znajdziemy transportu do Igiełki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...