Jump to content
Dogomania

Kreska w dalszym ciągu szuka swojego miejsca:-(. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu!!!!


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='go-ja']Bardzo dziękujemy! :) Proszę jeszcze o info czy to jest deklaracja stała czy jednorazowa?[/QUOTE]
Witaj, deklaracja stala 10 zl, platne za 6 miesiecy z gory liczac od lipca czyli do 1 stycznia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta220978']Ciesze się że dzięki am wszystkim dwie sunie trafią do hoteliku, oby jak najszybciej znalazły domek, potem można wziąść dwie następne Dziękuje w imieniu dziewczynek[/QUOTE]

:) :) :) My się też wszyscy cieszymy, bo cała sytuacja wydawała się być taka trudna, o tutaj RAZEM daliśmy radę :). Oby te drugie dwie sunieczki też udało się zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki - Wy piszcie coś, bo mnie się tu trochę dużo postów naprodukowało. Właśnie rozmawiałam z osobą, która jutro jedzie do hoteliku, by zawieźć dwie sunieczki :) :) :). Ma zadzwonić wcześniej do właścicielki hoteliku i jeszcze tam omówić szczegóły. Prawdopodobnie tak około 15.00 dziewczyny będą na miejscu. Jedzie też druga osoba do pomocy - także fajnie :) ! :) Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc i za nowe deklaracje :). Od jutro nowe zadania przed nami :). A wieczorem chyba ruszy bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki - Wy piszcie coś, bo mnie się tu trochę dużo postów naprodukowało. Właśnie rozmawiałam z osobą, która jutro jedzie do hoteliku, by zawieźć dwie sunieczki :) :) :). Pojedzie jedna sunia większa i druga mniejsza - żeby w adopcji był wybór. Zostają też dwie takie same - (włochata i z krótszym włosem). Ma zadzwonić wcześniej do właścicielki hoteliku i jeszcze tam omówić szczegóły. Prawdopodobnie tak około 15.00 dziewczyny będą na miejscu. Jedzie też druga osoba do pomocy - także fajnie :) ! :) Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc i za nowe deklaracje :). Od jutro nowe zadania przed nami :). A wieczorem chyba ruszy bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nic nie wiem. Nie chcę przeszkadzać kobiecie, gdy jedzie autem. Postaram się dodzwonić, gdy będą na miejscu, w hoteliku :). Obraczusiu, Mała_czarna bardzo Wam dziękuję za rozmowy, maile, pomoc w całej akcji i to, że mi pomagacie, a nie krytykujecie. Tak można razem coś zdziałać, a doświadczenia mam już różne. Niektóre podcinają skrzydła. Proszę Was też o dalsze instrukcje, co dalej... Jak przygotować ogłoszenia. Jestem grafikiem, mogę coś przygotować.
Kinia, a co z bazarkiem?
DZIĘKUJĘ Wam za zgodę! I atmosferę jaka jest na tym wątku (bo na wielu kłótnia)! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze jedną stałą deklarację od mojej koleżanki z FB - JustynaW - 20 pln
Obraczusiu - czy możesz zmienić info w 1 poście, że już nie brakuje te 32 pln

I jest tak:
[B]deklaracje stałe m-c:[/B]

- 20 zł - go-ja
- 120 zł - 1barto (z FB)
- 200zł - Monika K. z FB (płatne w dwóch ratach po 100zł)
- 10 zł - Ellig (zapłacone za 6 m-cy z góry)
- 20 zł - papryka
- 20 zł - JustynaW (z FB)

jednorazowo:
- 50 zł - go-ja
- 40 zł - AnnaA (poszło do obraczus87)
- 70 pln - Ewa Marta

inne - Ellig - karma hill'sa 30 kg = 460 zł


Czyli mamy 550 pln na start (czerwiec)
[COLOR="red"][B]STAŁE: 390 pln[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Bardzo sie cieszę, że udało sie zebrac deklaracje! Ta nadwyżka bardzo sie przyda choćby na wyróżnione allegro dla Niuniek!!! :)

POWODZENIA DZIEWCZYNKI! :)[/QUOTE]

Justyna też zgadza się by jej deklaracja przeszła na dwie drugie sunie w razie czego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go-ja']Mam problemy z aktualizowaniem deklaracji na początku wątku, bo mi dogo muli i nie odświeża, więc jak coś o się nie martwcie. Będą aktualizować do skutku. Wrzucę też wpłaty, bo już spływają :loveu:[/QUOTE]

Ja też mam problem niestety ;/ nie wiem o co chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...