Jump to content
Dogomania

STERYLIZACJA ZAMIAST EUTANAZJI!!!Film Roberta Valentine "W nadziei..."


lewkonia

Recommended Posts

Czy ktoś mógłby sprawdzić możliwość nawiązania kontaktu z autorami filmu za pośrednictwem formularza kontaktowego witryny [B][url]www.brihtlion.com[/url][/B] ?

Mam już gotową prezentację Power Point zawierającą film do rozpowszechniania off-line i wypadałoby zawiadomić o tym autorów ale formularz kontaktowy u mnie nie akceptuje żadnego adresu e-mail :shake:

Próbowałem na dwu różnych komputerach, różnych przeglądarkach i różnych systemach operacyjnych a efekt ciągle ten sam - brak możliwości wysłania czegokolwiek ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wlodi']Dzięki Lewkonia. Wysłałem powiadomienie o powstaniu przezentacji.

Jest ona do pobrania na stronie:
[URL="http://www.schronisko.radom.pl/?p=productsList&iCategory=38"][B][URL="http://www.schronisko.radom.pl/?p=productsList&iCategory=38"]http://www.schronisko.radom.pl/?p=productsList&iCategory=38[/URL][/B][/URL][/quote]
-----------------------------------------------------------------------
:placz: :placz: :placz: :cry: :cry: :wallbash: przerażająca realność-dobrze, że tak to Wlodi umieściłeś na tej stronie -niech ludzie w końcu zaczną się czasem zastanawiać-czy cokolwiek skłoni ich do refleksji?
bardzo podoba mi się ta strona Wlodi-chociaż niektóre działy są w budowie-ale jest inna niż wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za dobre słowo :roll:

Płytę można komuś dać - zawsze to zwiększa szanse, że kiedyś obejrzy. Ech - gdyby tak jeszcze ktoś mógł utworzyć prezentację w postaci pliku mpeg aby można ją było obejrzeć w odtwarzaczu dvd - ja nie mam odpowiedniego oprogramowania. Z witryny Brightlion można co prawda po zarejestrowaniu się takowy plik pobrać ale dostępna jest jedynie wersja angielska :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wlodi']
Dzieki za dobre słowo :roll:

Płytę można komuś dać - zawsze to zwiększa szanse, że kiedyś obejrzy. Ech - gdyby tak jeszcze ktoś mógł utworzyć prezentację w postaci pliku mpeg aby można ją było obejrzeć w odtwarzaczu dvd - ja nie mam odpowiedniego oprogramowania. Z witryny Brightlion można co prawda po zarejestrowaniu się takowy plik pobrać ale dostępna jest jedynie wersja angielska :shake:
[/quote]

Wlodi-a jak ja bym zamówiła tę płytę z filmem? Czy można ją potem powielić? rozdawałbym ją gdzie się da:lol: mieszkam w Warszawie-napisz co o tym sądzisz-wszyscy sąsiedzi z psami by mieli;)

Link to comment
Share on other sites

Płyta da się bez problemu powielać z tym, że można ją "przyrządzić" w trzech wersjach:

- samostartująca na wszystkie komputery z zainstalowanym Power Pointem
- samostartująca na w miarę nowe komputery (Power Point nie wymagany)
- dwa w jednym ale trzeba uruchomić ręcznie klikając odpowiedni plik

Wersja nr 3 dostępna od zaraz a nad pozostałymi musiałbym popracować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wlodi']
Płyta da się bez problemu powielać z tym, że można ją "przyrządzić" w trzech wersjach:

- samostartująca na wszystkie komputery z zainstalowanym Power Pointem
- samostartująca na w miarę nowe komputery (Power Point nie wymagany)
- dwa w jednym ale trzeba uruchomić ręcznie klikając odpowiedni plik

Wersja nr 3 dostępna od zaraz a nad pozostałymi musiałbym popracować...
[/quote]

to....jakawersja jest najlepsza?:hmmmm: a może wszystkoe 3 wersje zamówić na wszelki wypadek?

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ jak sie dowiaduję chętnych może być więcej to żebym nie zbankrutował postaram sie przygotować wersję nr 3 w takiej formie aby mogła posłużyć do samodzielnego powielenia również w postaci wersji 1 lub 2. Instrukcja postępowania byłaby wtedy zawarta na tej płycie "3 in 1". Będę tylko potrzebował troszkę czasu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Moja Zuzia będzie sterylizowana! Namówiłam mamę.[/quote]

Gratulacje! :multi: :multi: :multi:
Mama będzie mile zaskoczona brakiem plam na podłodze, chęci ucieczki na spacerach, brakiem ciąż urojonych, o innych poważniejszych sprawach nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś - na pewno w dobrej wierze - zamieiścił link do filmu Roberta Valentine tutaj:

[URL]http://www.maxior.pl/?p=index&id=24982&2[/URL]

Komentarze w większości przypadków mnie zszokowały. :crazyeye:
Niewielu zrozumiało przesłanie tego filmu.:shake:


Ręce opadają:shake:
Wydawało mi się, że prościej wytłumaczyć konieczności zahamowania rozrodu psów i kotów się nie da. Ale teraz widzę, że trzeba bardziej łopatologicznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

może ktos z dogomaniaków zrobi filmik na temat warunków w polskich schronach i jednoczesnie jak wygladaja pieski tam przebywające a pózniej w domkach czyli takie metamorfozy psie( np. Serwo). Może to przemówi to tych pustych głów które twierdza że w schronach nie jest tak żle bo maja jedzenie i picie.osobiscie spotkala się z taka opinia " a bo to w Stanach" a u nas jest inaczej. Tylko walic w te puste łby. ja z checia chciałabym taki filmi aby niektórym przedstawic bo jak słysze że sunia to ciagle ma szczeniaki ale wszystkie rozdaja to az mna trzesie i walibabym gdzie popadnie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Przypominam niezdecydowanym - sterylizacja to najskuteczniejszy sposób na ograniczenie bezdomności.[/B]

[B]Pies [/B]
- nie oddala się "w siną dal" na spacerach w poszukiwaniu suni z cieczką;
- nie wdaje się w bójki i innymi psami, gdy sunie w sąsiedztwie tak kusząco pachną:razz: ;
- wystarczają mu krótsze spacery na siusiu i koopkę (nie mówię o obowiązkowym dłuższym spacerku na wybieganie!)
- nie zapada na raka jąder

[B]Sunia[/B]
- nie wystawia pupy na widok każdego psa;
- nie ma cieczki - więc nie brudzi w domu;
- nie jest narażona na napastowanie ze strony czyhających pod domem adoratorów;
- nie ma niebezpieczneństwa zachorowania na raka sutka i ropomacicze.


[B]Koszt zabiegu zwraca się po roku, bo nie wydajemy pieniędzy na antykoncepcję hormonalną.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']może ktos z dogomaniaków zrobi filmik na temat warunków w polskich schronach i jednoczesnie jak wygladaja pieski tam przebywające a pózniej w domkach czyli takie metamorfozy psie( np. Serwo). Może to przemówi to tych pustych głów które twierdza że w schronach nie jest tak żle bo maja jedzenie i picie.osobiscie spotkala się z taka opinia " a bo to w Stanach" a u nas jest inaczej. Tylko walic w te puste łby. ja z checia chciałabym taki filmi aby niektórym przedstawic bo jak słysze że sunia to ciagle ma szczeniaki ale wszystkie rozdaja to az mna trzesie i walibabym gdzie popadnie.[/quote]


To musiałby być zupełnie inny film - o tym jak można pomóc zabierając psa ze schronu!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Taki filmik bardzo by się przydał, bo ludzie przeważnie nie mają bladego pojęcia, jak wygląda życie zwierząt w schroniskach.[/FONT]
[FONT=Verdana]W filmiku proponuję uwzględnić zagryzanie się psów w przepełnionych boksach, choroby zakaźne, koniecznie obrazek wynoszonych czarnych worków…[/FONT]
[FONT=Verdana]I widok boksu zimą np. w schronisku w Łodzi. Kiedyś w gazecie była fotka psa przymarzniętego do podłogi (mam ją do dzisiaj).[/FONT]
[FONT=Verdana]Ludzie nie wierzą, kiedy się im o tym opowiada, może film będzie bardziej przekonujący.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...