Jump to content
Dogomania

Szpice w potrzebie!!!


PaYooK

Recommended Posts

[quote]Z przykrością informuję, że oddam 3 letnią sunie rasy Alaskan
Malamut.Nauczona czystości, wychowana z dziećmi.Niestety zmieniły się bardzo
nasze warunki życiowe i nie możemy już pozwolić sobie na trzymanie
psa.Najlepiej, jeśli nowy właściciel posiadałby "kawałek" ogródka.

Pochodzimy z okolic Warszawy.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt [email][email protected][/email]


[/quote]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=664&w=21347251&v=2&s=0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Dzis rano 8 marca zagineły dwie suki, jedna ma rok Tajga, druga 8 miesiecy Handra (szczeniak od Witka Płanety). Zagineły gmina Kocmyrzów- Luborzyca miejscowosci Łososkowice, Rawałowice, Polekarcice, Biórków Wielki Proszowice. Tajga jest grubej kości
niebieskooka bez rodowodu Handra posiada rodowo, tatuaż i oczy mix niebieskobrazowy umaszczone na ciemno. Były w szorkach.
Prosze o kazda informacjie 880148048
czeka mała córka i ja cała we łzach
Lidka 0123869620
[email][email protected][/email] "

Link to comment
Share on other sites

Szukam domu dla srebrnej, 1,5 rocznej suczki husky bez rodowodu. Suczka zniszczyła mieszkanie swoim pierwszym właścicielom. Zabrana od nich, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z suczką ONa i właściciel zdecydował się oddać ją (tylko do dobrego domu).
Suczka mieszka obecnie w Skoczowie (woj. śląskie). Tel komórkowy do obecnego właściciela: 0601990964

Link to comment
Share on other sites

Meil z listy dyskusyjnej:
"Dzis na lakach przy terminalu Cargo lotniska Okecie w Warszawie znalazlam
bardzo zziebnietego, wyczerpanego i przestraszonego psa, podobnego do
szpica. Jest dlugowlosy, na grzbiecie szary, reszta w kolorze piaskowym
(takie zbyt duze "podpalania"). Uszy stojace, na koncach lekko zalamane,
wysokosc w klebie ok. 40cm. Nie mial obrozy.
Jest zupelnie nieagresywny, nawet gdy bardzo sie boi, nie probuje uzywac
zebow, nie warczy. Bez problemu pozwolil zalozyc sobie obroze i wsadzic sie
do samochodu. Kontaktu z moimi psami unika, ale nie probuje gryzc. Na razie
nie chce jesc.
Szukam dla niego domu. Bede wdzieczna za przeslanie tej wiadomosci na inne
listy dyskusyjne.
Kontakt:
Anna Szymaniak
0 604 282 621
[email][email protected][/email] "

Link to comment
Share on other sites

Szukam jakiegoś SH do adopcji. Najlepiej jakby to była suczka, młoda do 2 lat, spokojna, nieagresywna w stosunku do ludzi i innych suczek, nadająca się do mini zaprzęgu ;). Szukam poprostu towarzyszki zabaw dla mojej rocznej suczki...ale chciałabym żeby była od niej troszkę spokojniejsza. Jeśli będziecie wiedzieć o jakimś super piesku do adopcji to dajcie mi znać.
Ahaaa...i prosze o zrozumienie jeżeli będę "wybrzydzać" jakimiś psiakami... ale o adopcji decydują moi rodzice i poprostu piesek którego weźmiemy musi im się spodobać :(:(... Ja najchętniej to bym wzieła jakiegoś najbiedniejszego jakiego można... tylko że to oni będą płacić za jego utrzymanie a nie ja więc muszę się podpożądkować... A dlaczego akurat chcę przygarnąć a nie kupić powód jest prosty... Gdybym chciała kupić szczeniaka musiałabym kupić jakiegoś z rodowodem żeby nie wspomagać jakiś "pseudohodowli"... a taki psiak wacha się w granicach 1000 zł potem takiego maluszka trzeba wychować... a rodzice nie kupią mi drugiego psiaka z rodowodem :(... a tak przynajmniej pomogę jakiemuś pieskowi potrzebującemu miłości :roll: a u mnie napewno ją znajdzie... Najważniejsze żeby rzucił moich rodziców na kolana :)... Więc z góry przepraszam za odrzucanie propozycji :(:(

Link to comment
Share on other sites

ETM w sumie to nie chodzi o to żeby on był aniołem i leżał cały dzień i sie nie ruszał...tylko np lubił się przytulać i tarmosić ;)... bo moja suczka np strasznie nie lubi się przytulać :-? jak tylko ktoś się do niej przytuli to od razu odskakuje ... nie wiem czy to jakiś uraz z dzieciństwa bo kupiłam ją jak miała 5 miesięcy... a może poprostu taka bojaźliwa jest... No ale wracając do nowego psiaka to wiem że raczej trudno o grzeczniutkiego i spokoiniuśkiego huskiego :-? ale żeby chociaż z niego przylepa była :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauliczek']Każdy haszczak to przylepa! jak nie jest dręczony w dzieciństwie to oddaje ciepło które mu się poświęca! Jak się przywiąże to na zawsze (nie biorąc pod uwagę ewentualnej ucieczki :lol: ) ale tak to zawsze[/quote]

Eeee.... Nie każdy.... :roll:
Są i wśród Husky indywidualiści, którym do szczęścia potrzebne są jedynie: papu, treningi i święty spokój.
Osobiście znam dwa takie Haszczaki i są to matka i córka.
Reszta ich rodziny jest do tarmoszenia idealna :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kolejny z poznańskiego schroniska. Być może dojrzycie na jego pysku obtarcia - to od ciągłego wkładania pyska między pręty boksu... Wczoraj przyprowadzono kolejnego...jeśli w ciągu dwóch tygodni nikt się po niego nie zgłosi, i on pewnie znajdzie się na tej stronie...


[url]http://schronisko.boo.pl/photo/psy/index.php?show=2[/url]

Link to comment
Share on other sites

Skopiowalam z PwP
"Właśnie dostałam iformację, że 5 letnia rasowa (ma papiery) suczka akita inu już wkrótce trafo do schroniska.
Pan miał domek w Radzyminie, kupił sobie efektowną psicę, która całe swoje życie spędziła na podwórku (podobno nigdy nie miała przypiętej smyczy!), teraz pańcio ma młodą żonę, małe dziecko, sprzedał dom i wyprowadził się do apartamentowca. A pies idzie do schroniska.
To jest wiadomość z drugiej ręki, pani, która jest znajomą czy sąsiadką tego gościa próbuje coś zrobić i szuka jakiegoś domu dla suni, bo obawia się, że jak psina trafo do schroniska, to ją wyekspediują do jakiejś rozmnażalni (i chyba się nie myli). Nie mam zdjęć, poprosiłam tę panią, aby spróbowała się dowiedzieć, z jakiej hodowli jwst suczka.
Można się do mnie odzywać na priv do godz. 17, a później wymyślę jakiś kontakt, może coś da się zrobić. Przykra sprawa, ale jestem chyba bardzie zła niż zmartwiona, wkurzyłam się i ciśnienie mi skoczyło."

Ogloszenie zamiescila Mokka, tak wiec na pw mozna kontaktowac sie z Nia, jak tylko zdobedzie jakis tel. kontaktowy dodam go do ogloszenie.

Link to comment
Share on other sites

[b]Mokka!!![/b] :P Mam pewne "podejrzenia " do tej akitki.Super byłoby ,gdybyś dowiedziała sie kto ona zacz :wink: Jeżeli jest ,jak myślę,to wróci ona do hodowcy i tak będzie najlepiej :P Hodowce znam :P Ciekawostką jest to,że jak sie domyślam,brata tej suni ma Kasia Figura....
Ojjjjjjjjjjjjj,smutne to :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...