Jump to content
Dogomania

Szpice w potrzebie!!!


PaYooK

Recommended Posts

kochani
dzis w godzinach przedpoludniowych w okolicach Wroclawia tzn w lasach niedaleko miejscowosci Lutynia, Ratyn ,Galkow zaginal 6 letni karelski pies na niedzwiedzie,
byl z drugim mlodym polrocznym karelczykiem i wlascicielami( mysliwy z zona) ... szczeniak wrocil natomiast po starszym slad zaginal
wlasciciele caly czas poszukuja psa w tych okolicach,
odpowiednie sluzby lesne sa powiadomione
gdyby ktos cos slyszal badz widzial prosimy o kontakt na moj mail ew. nr telefonu do wlascicieli
0601150174
pies ma tatuaz czeski... tylko nie pamietam czy w uchu czy pachwinie
w imieniu wlascicieli prosze o pomoc
pies wyglada tak

a & malamuty

][/img]http://www.hund.ch/fotos/fkarjalankarhukoira9.jpg[img][/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11.01.05 zaginął dorosły pies rasy siberian husky, czarno-biały, brązowooki. Ma na imię Bergen. Skierniewice, tel. 0601/31-80-45

Rocznego alaskan malamuta znaleziono ósmego grudnia, koło południa w rejonie Szpitala Rydygiera. Pies jest zadbany i zdrowy. Czeka na swojego pana. Tel: 606 757 065 więcej informacji na [url]http://homepage.mac.com/czarodziej/Personal29.html[/url]

Znaleziono psa rasy Husky. Telefon kontaktowy 0603-476-642
Dodano: 2005-02-02


Piesek na oko (jak stwierdził weterynarz)ma więcej niż5 latek. Suczka. Była chora więc siłą żeczy zafundowałam jej operacje. Prawdziwemu właścicielowi bądz osobie chętnej opieki nad psinką oddam suczke bez zwrotu kosztów za leczenie poniesionego przeze mnie!!!!!!piesek przyzwyczajony do podwórka-łańcuch odpada!!!!!
irma
tel. 503121064

07.01.05 w Poznaniu na os. Kwiatowym - Junikowo, zaginęła 9-miesięczna suczka rasy siberian husky. Ma na imię Atima, umaszczenie biało-szaro-czarne (grzbiet czarny), jedno oko niebieskie, drugie brązowe. Nie miała obroży. Nagroda za odprowadzenie. Tel. 061/867-84-93

Link to comment
Share on other sites

8-mio miesięczny syberian husky potrzebuje pomocy został potrącony
przez samochód i ma sparaliżowane tylnie łapy leczenie jest bardzo
długie i kosztowne. szukam kogoś kto podejmie sie opieki i leczenia
ja jestem bezrobotna i nie stac mnie na to.Pies wabi sie Diabeł jest
śliczny i bardzo wesoły.szkoda przekreślić jego szanse na dalsze
życie jedenak stanie sie tak jezeli nie znajde nikogo ponieważ ja
nie jestem w stanie zapewnic mu leków > błagam o pomoc
.Zrozpatrzona

czajer agata
Śląskie
sosnowiec
Telefon: - 500370185
E-Mail: agata,[email protected]
Dodał: diabeł (14.02.2005)

Link to comment
Share on other sites

Posluchajcie, jesli znacie kogos kto ma wielkie serce, przekazcie mu te wiadomosc:

trzeba szybko znalezc dobry dom dla 10-letniej malamutki!
Shadow od 4 lat przebywala u ludzi, ktorych wlascicielka jej, Ola, znalazla jako opiekunow kiedy wyjechala za praca do Kanady. Byla pewna, ze to tylko na chwile, chciala sprowadzic suczke do siebie, ale ... krotko mowiac, kiedy przyjechala na miejsce, okazalo sie, ze warunki jakie jej przedstawiano, "nie calkiem" byly takie jakich sie spodziewala. Sama wpadla w tarapaty, a o psie wogole nie bylo mowy. Przez 4 lat placila ludziom u ktorych Shadow przebywala, ostatnio wpadla w jeszcze wieksza biede (urodzila dziecko, malenkiego wczesniaczka, ktore sama wychowuje) no i ... nie jest w stanie juz placic.
Ludzie zdecydowali, ze niepotrzebny im ten klopot i maja zamiar odwiezc Shadow do mamy Oli, gdzie w malenkim mieszkaniu mieszka kilka doroslych osob i dwa koty...
Oczywiscie, jesli sie nikt nie znajdzie, to sunia tam pozostanie, ale to bedzie meka i dla niej i dla wszystkich domownikow.
Dlatego Ola blaga kogos, kto mialby tak wielkie serce zeby przyjac do siebie, najchetniej do ogrodu sunie, na te pare lat, jakie jej jeszcze pozostalo.
Shadow jest suka rodowodowa, czarno biala, o ile pamietam, jest championka Polski. Jest wysterylizowana, bardzo karna, slucha polecen jak owczarek, chodzi bez smyczy... Podobno jest zdrowa. Przez kilka lat mieszkala w mieszkaniu, ostatnie 4 na wsi.
Wiadomo, kazdy kto chce miec psa, marzy o tym zeby z nim spedzic co najmniej 10 lat, tutaj nie mozna na to liczyc. Mozna jednak pomoc tej biednej suni i zapewnic jej dobre warunki przez tyle czasu, ile jej jeszcze zostalo!
Ktokolwiek moglby pomoc, prosze o kontakt ze mna
Slawanka
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Czeladź-Piaski (woj. śląskie ok. Sosnowca) - 27.02.05 r. znaleziono wilczastą suczkę rasy Alaskan Malamute. Oczy brązowe, szczupła. Wiek ok. 1-1,5 roku (ale nie koniecznie, mogę się mylić). Wygląda na zadbaną. W chwili znalezienia nie miała na sobie obroży. Jest spokojna i przyjaznie nastawiona do ludzi i psów. Narazie przygarnęła ją koleżanka.

[b][color=darkblue]Suczka jest już w swoim domku. Właściciel ją odnazalł :D [/color][/b]

Link to comment
Share on other sites

Byłam się jej dokładniej przyjżeć. Jest szczupła i wysoka. Ma ok. 60 cm w kłębie, a wygląda gdzieś na roczną lub półtora roczną psinę. Jest bardzo spokojna, łasa na pieszczoty. Widać, że była "domowym" pieskiem. Nie znalazłam tatuażu ani w uchu ani na pachwinie. Jest bardzo zadbana. Koleżanka nie będzie mogła jej trzymać bo ma już jednego psa i nie stać ją na utrzymanie kolejnego. Planuję zadzwonić jutro do schroniska w Sosnowcu. Ewentualnie tam będzie można ją odebrać. Fotki już zrobiłam bo myślałam żeby powywieszać ogłoszenia o znalezieniu psa w okolicach.
Manu najlepiej byłoby przesłać je na gg (gdyż nie mam sprawnej poczty a koleżanka nie ma zdjęć, zresztą jej maila nie znam).

Link to comment
Share on other sites

W okolicy ulicy Strzeleckiej w Katowicach znaleziono psa rasy Siberian Husky ( przyplątał się do firmy Ergo Tel ) . Jutro będę wiedziała więcej , bo na razie wiem tylko tyle ( kumpela ochroniarza tej firmy pytała czy nie chcę trzeciego psa i tak sie o nim dowiedziałam ) . Ma potpytac meża o szczegóły więc przekażę jutro.

Link to comment
Share on other sites

W związku ze znalezioną w Czeladzi suczką sytuacja uległa zmianie. Psina jest w tej chwili w dobrych rękach, u ludzi którzy kochają zwierzęta. Zaniedługo zostaną rozwieszone ogłoszenia o znalezieniu psa, więc jest szansa, że właścieciel się znajdzie. Jeśli jednak tak się nie stanie to suczka będzie mogła tam zostać.
Kontakt: (0) 502-510-702 lub (0) 505-868-642

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chippewa1']W okolicy ulicy Strzeleckiej w Katowicach znaleziono psa rasy Siberian Husky ( przyplątał się do firmy Ergo Tel ) . Jutro będę wiedziała więcej , bo na razie wiem tylko tyle ( kumpela ochroniarza tej firmy pytała czy nie chcę trzeciego psa i tak sie o nim dowiedziałam ) . Ma potpytac meża o szczegóły więc przekażę jutro.[/quote]


Wiec ja pytam o szczegóły! Tzn maść wiek kolor oczu itp. Jak beda jakies konkretne informacje albo fotki to fajnie by bylo :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chey']Posluchajcie, jesli znacie kogos kto ma wielkie serce, przekazcie mu te wiadomosc:

trzeba szybko znalezc dobry dom dla 10-letniej malamutki!
[/quote]

Witam wszystkich !! Dziekuje Sławance za umieszzcenie ogłoszenia o Shadow w imieniu Oli.
Sławanka masz rację, Shadow jest Ch.PL :)

Tutaj są 2 zdjęcia Shadow:

[img]http://www.quanewhite.webpark.pl/shadow.jpg[/img]

To zdjęcie zrobione było podczas wystawy Championów w Lesznie:

[img]http://www.quanewhite.webpark.pl/leszno1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']W poznańskim schronisku czeka na dom suczka husky, która straciła kawałek tylnej łapy w wyniku wypadku.
[url]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=664&w=20728931&a=21179373[/url][/quote]

O tej suczce napisałam post na Waszym forum; jest tam też zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauliczek']jejuniu biedna psinka!!!!!!!! co za kierowca!!! powinien tego psa przygarnąć po tym jak mu taka krzywde zrobil![/quote]

Zgodnie z tym, co usłyszałam w schronisku, to nie sprawka kierowcy, a pociągu - o szczegółach nic nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BB']

Witam wszystkich !! Dziekuje Sławance za umieszzcenie ogłoszenia o Shadow w imieniu Oli.
[/quote] :D :D :D

Dostalam wiadomosc (ale jeszcze nie od Oli) ze SHADOW MA NOWY DOM!!!! Nie wiem zupelnie nic, ale ciesze sie ogromnie!
Wiem tez, ze sa starajacy sie o sunie w schronisku, te z ranna lapka, a wiec... oby Was takich bylo wiecej! Dziekuje wszystkim za starania w znalezieniu domu dla Shadow! :D
Slawanka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...