Jump to content
Dogomania

Chruślin koło Łowicza, brak wieści o Maxiu:( !


amica

Recommended Posts

[quote name='Ajula']Amica widzę, że ostro się bierzesz za tą sprawę :)
jedziesz robić foty, czy już go łapać?[/QUOTE]
Łapać jedziemy go w czwartek:)
Dziś była to wizyta przed łapankowa. Właściwie udało się jedynie porozmawiać z Pani Maxa, która nie żyje. Sąsiedzi twierdzą, że pies ma 8 lat i że był zadbany, dopóki
żyła właścicielka. Niestety mimo, że biegaliśmy po wszystkich ulicach, na których był ostatnio widziany nie udało się nam go spotkać.
Ostatnio (2 dni temu) widziała go dziewczyna mieszkająca na ul. Moniuszki, czyli właśnie tam gdzie najczęściej się błąka.
Czwartek od rana przeznaczamy na łapankę. Zobaczymy, jak będzie trzeba to będziemy go szukać do wieczora , oby nie ;)
Maxiu się przypomina:
[IMG]http://i48.tinypic.com/fkxzs3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amica, w hoteliku u Astaroth jestem ciagle w kolejce, ale to idzie wolno. Po uaktualnieniu listy przez Aste okazuje sie, ze jestem dopiero czwarta. Chyba miejsce, ktore mialo byc zwolnione w zeszly weekend, nie zostalo zwolnione. W takiej sytuacji, jesli zlapiesz Maxa, to trzeba go gdzies przetrzymac, i to nie wiem nie na wiem jak dlugo. Druga sprawa, to fundusze. Brakuje jeszcze sporo deklaracji, a miesiac minie szybko. Czy Twoi znajomi moga go wziasc na dzialke dopoki sytuacja z hotelem i finansami sie nie wyklaruje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Amica, w hoteliku u Astaroth jestem ciagle w kolejce, ale to idzie wolno. Po uaktualnieniu listy przez Aste okazuje sie, ze jestem dopiero czwarta. Chyba miejsce, ktore mialo byc zwolnione w zeszly weekend, nie zostalo zwolnione. W takiej sytuacji, jesli zlapiesz Maxa, to trzeba go gdzies przetrzymac, i to nie wiem nie na wiem jak dlugo. Druga sprawa, to fundusze. Brakuje jeszcze sporo deklaracji, a miesiac minie szybko. Czy Twoi znajomi moga go wziasc na dzialke dopoki sytuacja z hotelem i finansami sie nie wyklaruje?[/QUOTE]
Dziś będę to ustalała. No i tak dobrze, że w ogóle jest miejsce, nawet jeśli czwarte w kolejce.
W takim razie myślę, że pora oficjalnie ogłosić, że zbieramy deklaracje na hotelik.
Co myślicie o ewentualnym płatnym DT, gdyby takowy udało się znaleźć?
O darmowy na dłuższy czas to może być ciężko, a skoro trudno powiedzieć kiedy zwolni się hotelik, to może spróbuje poszukać jakiegos sensownego DT.
Doradźcie!
Dziś zbiorę do kupy wszystkie dotychczasowe potencjalne deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica']
W takim razie myślę, że pora oficjalnie ogłosić, że zbieramy deklaracje na hotelik.
Co myślicie o ewentualnym płatnym DT, gdyby takowy udało się znaleźć?
O darmowy na dłuższy czas to może być ciężko, a skoro trudno powiedzieć kiedy zwolni się hotelik, to może spróbuje poszukać jakiegos sensownego DT.
[/QUOTE]
Jak radzila Majqa, trzeba jak najszybciej zbierac deklaracje. Dobry (platny, czy nie) DT jest moim zdaniem lepszy niz hotelik. Tylko tez ciezko go znalezc. Tak, czy inaczej trzeba szybko zbierac deklaracje i szukac kogokolwiek, kto go przetrzyma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Jak radzila Majqa, trzeba jak najszybciej zbierac deklaracje. Dobry (platny, czy nie) DT jest moim zdaniem lepszy niz hotelik. Tylko tez ciezko go znalezc. Tak, czy inaczej trzeba szybko zbierac deklaracje i szukac kogokolwiek, kto go przetrzyma.[/QUOTE]
[B]
Szukam, szukam!
Jutro porozsyłam dalsze PW bo dziś padam na twarz.
Jestem na razie dobrej myśli. Trzymajcie wszyscy kciuki, przydadzą się:)![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Ja jestem w kolejce w hoteliku u Ani z Brodnicy.
Zaraz zapytam, na którym miejscu...

[COLOR=Blue][B]Ważne[/B][/COLOR] - jeżeli macie problem z pisaniem i edytowaniem postów na dogo - skorzystajcie z przeglądarki [B]Mozilla Firefox.[/B][/QUOTE]

Jak tylko uda Ci się czegoś dowiedziec, napisz od razu:) please!
Widziałam, że umieszczałaś Misia u kikou. Mylisz, że jest tam szansa dla Maxa?

[B][FONT=Arial][COLOR=Purple]Miałam iść spać, ale jakoś Max nie daje mi spokoju;)
Wysłałam trochę PW i wzięłam się za wertowania wątków z DT i hotelikami.
Musi się udać!!!!!!!!![/COLOR][/FONT][/B]
Wszelkie propozycje piszcie na wątku lub od razu na PW do mnie.

Link to comment
Share on other sites

amico ja za swojej strony jako że gapinder wyjeżdża i kaskę która jest po nim rozdzielam między naszego malucha a inną bidę daję co miesiąc na pewniaka niestety tylko 5. mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie zadeklarować większej kwoty. jednak w miarę możliwośći jeżeli bym miała coś więcej dorzucę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']amico ja za swojej strony jako że gapinder wyjeżdża i kaskę która jest po nim rozdzielam między naszego malucha a inną bidę daję co miesiąc na pewniaka niestety tylko 5. mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie zadeklarować większej kwoty. jednak w miarę możliwośći jeżeli bym miała coś więcej dorzucę[/QUOTE]
Wcale nie niestety, 5 zł to też bardzo cenna deklaracja:)!!!!

Link to comment
Share on other sites

Drogie cioteczki czekam cały czas na odpowiedź w sprawie ewentualnego tymczasu u jednej zaufanej mi osoby.
Jeśli jednak to nie wypali, to jest mega problem, co zrobić z MAxem dopóki się nie znajdzie jakieś choćby tymczasowe schronienie??????????
Jeden mój kolega, który miał przechować Maxa, zadzwonił rano, że jednak nie może go wziąć :-(, mimo że w tej chwili nie pracuje, bo udało mu się załatwić sobie sanatorium i za kilka dni wyjeżdża na prawie miesiąc. :roll::-(
Nie wiem, nie oceniam, po prostu jestem zmartwiona sytuacją. W Hotelikach przepełnione kolejki, tak wiec prędko się nie dostaniemy...:roll:
Ciągle szukam DT...
Pytajcie i Wy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Wydaje mi sie, ze jest miejsce u Czarodziejki, warto spytac. Max chyba duzy nie jest ??
Jest u niej Grom ktorego wspieram.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/133889-Grom-sparalizowany-strachem-tak-zyje-od-trzech-lat....Pomocy-[/URL]!!![/QUOTE]

Dziękuję bardzo za info!!! Teraz cioteczki trzymajcie kciuki za wolne miejsce w hoteliku i przede wszystkich za deklaracje!
Proszę pomóżcie mi ściągać pozostałe złote duszyczki na wątek!
Powtórzę raz jeszcze, 5 zł to wcale nie jest mało:)!!!!!!!!!

[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]Napisałam do czarodziejki, zobaczymy co mi odpowie!!! Kciuki i jeszcze raz kciuki mocno trzymajcie![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...