Jump to content
Dogomania

Kudłate sunie Ines, Kropka i Iga - wszystkie w nowych domkach


leni356

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']na kiedy Iga potrzebuje transport i jaka jest duża?czy będzie jechać w klatce?[/QUOTE]

Iga ma jechać na miejsce po Mii, pytanie do ZuziM czy może ją przyjąć. Iga ma za 10 dni zdjęcie szwów, a za 2 miesiące wyjęcie tych śrub..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']dogo napisała do mnie prośbę o pomoc w transporcie, więc się dopytuję.Z tego wynika ,że sprawa nie jest jeszcze pilna.[/QUOTE]

Dzięki. Transporterek na pewno dałoby się zorganizować. To czekamy na info od Zuzi

Link to comment
Share on other sites

iga spokojnie tak jak pisałem jeżdzi samochodem nie jest potrzebny transporterek tylko że nie może być koło niej żaden wiekszy pies najlepiej jakby koło niej siedział człowiek ostatnio była z nami na działce bez smyczy i wcale się nie oddalała mysle że wie ze wszyscy chcą jej dobra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356'] To czekamy na info od Zuzi[/QUOTE]

Jesli moge prosic, to fajnie by bylo w czwartek lub w weckend.
Bedzie wtedy ... mam taka nadzieje... wolny kojec Tibbunia.
Po Mii na razie chwilowo zamieszkal Yogi, ale on ma docelowo byc w zagrodzie z Dagunia, tylko jeszcze nie mam dla niego gotowej budy.
Tak wiec, jesli kojczyk Tibbunia sie zwolni, to przeniose tam Yogiego, a po Mijuni zamieszka Iga.
Ale jesli bedzie potrzeba jednak przywiezienia Igi wczesniej, to jakos dam rade.
Zdjecie szwow jak najbardziej mozliwe, ale napiszcie, jak z wyjmowaniem srub ?
Gdzie to ma sie odbyc ? Czy Iga bedzie musiala pojechac do kliniki ?
Mam u siebie bardzo dobrego pana doktora, ktory chyba takie rzeczy tez robi.

Link to comment
Share on other sites

Ona nie jest duża, wielkości Mii mniej więcej. Dobrze byłoby ją przewieźć, rozmawiałam z Magdą i ona jest na tak, w hoteliku miałaby o wiele lepsze warunki, bardzo ważne żeby łapkę używała, więc dobrze żeby chodziła na spacerki lub biegała po ogrodzie.
W aucie nie potrzebuje dużo miejsca. Dzisiaj pojedzie na kontrolę do weta

Tylko jak ją potem z Wrocławia do Zgorzelca przewieźć? :(

Link to comment
Share on other sites

[B]adamo[/B] pozwoliłam sobie założyć wątek Maksiowi z Waszego schroniska, bo on ma marne szanse na adopcję schroniskową.

Wątek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186725-Piesek-si%C4%99-popsu%C5%82-wi%C4%99c-go-oddali.-Maksio-6-lat-uszkodzona-%C5%82apka-i-oko.?p=14790374#post14790374[/url]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=leni356;14788226
Tylko jak ją potem z Wrocławia do Zgorzelca przewieźć? :([/QUOTE]

trzeba główkować, zawsze bliżej z Wrocławia do Zgorzelca niż z Krotoszyna.
Ale jak pisałam , na razie niczego nie obiecuję.

Link to comment
Share on other sites

Transport Igi będzie możliwy najpóźniej za tydzień w niedzielę, chyba że znajomi załatwią coś szybciej.
Myślę tylko jak Igę wieźć , bo państwo mają nieduży samochód i 2.dzieci z tyłu na fotelikach .Czy da się ją wsadzić do bagażnika? czy zmieści się ewentualnie z przodu przy nogach pani ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Transport Igi będzie możliwy najpóźniej za tydzień w niedzielę, chyba że znajomi załatwią coś szybciej.
Myślę tylko jak Igę wieźć , bo państwo mają nieduży samochód i 2.dzieci z tyłu na fotelikach .Czy da się ją wsadzić do bagażnika? czy zmieści się ewentualnie z przodu przy nogach pani ?[/QUOTE]
Nie damy psa do bagażnika !!!!!!!!! Absolutnie odpada taki transport!!!! Nie wydaje mi się dobrym pomysłem wsadzenie Igi między dwa foteliki dziecięce. Ona musi mieć miejsce na wygodne położenie złamanej łapy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jaka ona jest duża? czy mogłaby siedzieć z dziećmi? Czy ze względu na łapki potrzebuje dużo miejsca? Niczego nie obiecuję ,ale próbuję kombinować przewóz z Krotoszyna do Wrocławia.[/QUOTE]

Magda779 , nie oburzaj się.Jak widzisz powyżej pytałam w jakich warunkach musi Iga jechać.
Nikt nie pisze ,że ma jechać między fotelikami dzieci. Pytam czy zmieści się koło nóg pani z przodu, bo nie znam gabarytów suni. Nie widzę nic strasznego w tym ,że pies mógłby jechać w klatce w bagażniku.
Jeżeli moja chęć pomocy ma wywoływać taką reakcję ,jakbym chciała psa zabić, to chyba lepiej ,żebym się nie udzielała.

Link to comment
Share on other sites

z wielkim szacunkiem poker nam zależy na tym by iga nam sie już nie stresowała obecnie iga jest wesoła i energiczna a po jeżdzie w klatce czy między fotelikami może sie dla suni nieciekawie skączyć a jeszce jej łapka sam widzisz że to nie za dobry pomysł ale wielkie dzięki za chęć pomocy pozdrawiam zapraszam na strone [URL]http://krotoszyn.schronisko.net/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

bo mnie zaraz licho porwie, przecież wyraźnie piszę ,że nie jechałaby między fotelikami dzieci.
Pytałam jak ma być transportowana, ale uzyskuję odpowiedź tylko jak ma NIE BYĆ transportowana. Nadal nie widzę niczego niewłaściwego w tym , by pies jechał w klatce, bo to nawet lepiej dla jego bezpieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Czy juz cos wiadomo w sprawie przyjazdu Igi do mnie ???
Jesli to mozliwe, to bardzo prosze, zeby to byla niedziela ..... mam nagly przypadek z jednym z psiakow.
I niedziela bylaby dla mnie korzystniejszym terminem niz sobota.
Da rade ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Bardzo prosze .... Siekierczyn 358 ... tel. 695 555 221
Dzieki, w niedziele bedzie super ! Pozdrawiam i czekam.[/QUOTE]

[quote name='adamo1974']to jesteśmy umuwieni na niedziele myśle że około 17 powinniśmy być już u ciebie pozdrawiam adamo[/QUOTE]

Adamo i Zuzia bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...