Jump to content
Dogomania

Boksery z piekła rodem czyli Imbir&Moira. Wiosenne przebudzenie:)


Ewkaa

Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co ?? Kiedyś podobało mi sie jak pies był grzeczny ( idz na miejsce, nie rusz, cicho, i takie tam, ) ale teraz znam Mojre i terroryzuje moje psy , co by zaczeły skakać i bawic sie jak warjaty, nawet zaczeły łapać że na spacerku wolno wszysto.
Mojra to moja ulubienica wiec olek :mad: :mad: :mad: - killer i wszystko jasne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa']I nie pojedziemy bo jest burza:stormy-sad:[/QUOTE]

Ta i to pewnie było jak ostatnio trochę pogrzmiało i 5 kropelek spadło. ojciec mi mówił, że wczoraj u nas tylko pogrzmiało, a przydałoby się trochę deszczu :cool3:.

[quote name='majoka']Imbirek natomiast wyjątkowo masywny:evil_lol:[/QUOTE]

E tam, Moira jest masywniejsza :eviltong: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Cimi Imbir jest bardziej kształtny bo Moira jest jak pocisk;)
Zalewscy no mój Paweł będzie dumny że jego Moira jest ulubienicą czyjąś:evil_lol:
A ja tam czasem chciałabym miec dwa spokojne psy......ale pewnie szybko by mi się to znudziło:cool3:

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest odwrotnie to Sonia jest spokojna taka poważna, a Roki to warjat, ale jest z nami od samego poczatku i wie, że w domu trzeba umiec sie zachować :evil_lol: , powiedzmy ze wie.
Powiedz Pawłowi , że nie tylko Mojre podziwiam, Pawła podziwiam za to że ma ochote wstawać rano i szaleć z Mojra , moj tz rano otwiera drzwi i wypuszcza psy na ogród, a ja sie zastanawiam czy oby zabardzo sie tym nie meczy ???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Paweł poprostu musi miec ochotę:evil_lol: :mad: Psy to wspólny obowiązek nie tylko pasja, i im tez się coś nalezy zwłaszcza w takie upaly...
A swoją drogą Paweł nie przepadał za bokserami kiedyś:evil_lol: Zawsze mi wmawiał że będziemy mieli Onka lub cos tam, ale jakoś cały czas te boksie się zjawiają u nas w domu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

A chcieć to on chciał....:cool3: doga argentyńskiego też....i ca de bou też....(już widac w jakich rasach on gustuje) Niestety ja mam ostatnie stadium bokserowirozy, ciężko mi się przełamać na inną rasę, może kiedyś......
[I]Narazie planuję bokseropodobne, bo tych bid jest nadal w schroniskach wiele i nawet gdybym miała gotówkę na boksera z papierami, nie kupiłabym, okres wystaw już przerobiłam, wiem jak to wygląda, teraz wolę zajmowac się bokserami ze schronisk... był Borys, jest Imbir.... i oby był z nami jak najdlużej[/I]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa']A chcieć to on chciał....:cool3: doga argentyńskiego też....i ca de bou też....(już widac w jakich rasach on gustuje) Niestety ja mam ostatnie stadium bokserowirozy, ciężko mi się przełamać na inną rasę, może kiedyś......
[I]Narazie planuję bokseropodobne, bo tych bid jest nadal w schroniskach wiele i nawet gdybym miała gotówkę na boksera z papierami, nie kupiłabym, okres wystaw już przerobiłam, wiem jak to wygląda, teraz wolę zajmowac się bokserami ze schronisk... był Borys, jest Imbir.... i oby był z nami jak najdlużej[/I]:cool3:[/quote]

Ja tez nie mam zamiaru, kiedykolwiek kupować psa, w schroniska jest ich zbyt wiele. Do tego, żeby kochać psa wcale mi nie jest potrzebny rodowód.

Link to comment
Share on other sites

No to jutro albo w niedzielę bede cie frustrować bo znowu wybieram sie nad wode:evil_lol:
a ty będziesz na zlocie w Morsku, bo ja tak sobie planuję wpaść na dzień.... może bym cię więcej pofrustrowała....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa']No to jutro albo w niedzielę bede cie frustrować bo znowu wybieram sie nad wode:evil_lol:
a ty będziesz na zlocie w Morsku, bo ja tak sobie planuję wpaść na dzień.... może bym cię więcej pofrustrowała....:evil_lol:[/quote]

no nie co za co za co za.................FLAUSTRATOR :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

ja miałam jechać ale dostałam pracę........... z tym że może na weekend chociaż jednak nam się uda wpaść

ja kce być flustrowana w realu ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to miłe być frustrowanym w realu przez moje psy, Olek i Cimi coś wiedzą na ten temat:evil_lol:


Aha i sprostowanie... od jakiegos czasu moje psy nie chrapią, ale zdarza im sie wydawać inne odgłosy:diabloti: w czasie snu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...