Jump to content
Dogomania

z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(


Recommended Posts

hej, dziękuję za zaproszeni, niestety tradycyjnie bez kasy :( mam na utrzymaniu dobka znajdę i chociaż opieke ma nad nim ND to jednak takie drobiazgi jak paliwo spadają na moją głowe :( ale mogę służyć kocykiem, ręcznikiem, smyczkami i takimi tam... Gisic wie jak mnie znaleźć w razie potrzeby :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klementynkaa']hej, dziękuję za zaproszeni, niestety tradycyjnie bez kasy :( mam na utrzymaniu dobka znajdę i chociaż opieke ma nad nim ND to jednak takie drobiazgi jak paliwo spadają na moją głowe :( ale mogę służyć kocykiem, ręcznikiem, smyczkami i takimi tam... Gisic wie jak mnie znaleźć w razie potrzeby :)[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy klementynko za chęć pomocy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za pomoc:loveu:
Klementynko poprzednia partia smyczek już mi się rozeszła razem z tymczasami ale jeszcze coś tam zostało, jakby co będę wzywać;).
Dzisiaj czarna o 12 ma zabieg do tego poprzednia moja tymczasowiczka Rozi też. Kurcze trzymam kciuki by oba zabiegi obyły się bez żadnych komplikacji:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuanna']Dziękuję za zaproszenie, ale niestety - teraz nie dam rady :(. Majowe zakórniaki poszły na utopce - na początku czerwca zobaczę, co da się wyskrobać. Zapisuję[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy za chęć pomocy. W czerwcu też będzie potrzebna.:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

cyt maila od nataliahexe
"Wyślij mi nr konta [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nie mam czasu szukać na jego wątku, bo zaraz wychodzę do pracy a chciałabym pomóc psiakowi."
Bardzo Bardzo dziękujemy. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Justyna wyśle nr konta
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

cyt maila od Linssi
"Postaram sie znalezc pare groszy, jak dostane pensje, bo narazie sie splukalam darami dla Sandomierza i Tarnobrzega [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]"
Bardzo bardzo dziękujemy za chęć pomocy
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Justynka, ile jeszcze brakuje??
Moze jeszcze cos wplace...Kurcze...A ktory to potrzebuje?? Nie mam czasu czytac. Akurat strasznie duzo pracy mi sie nazbieralo.[/QUOTE]

Widze, ze mnie sie tutaj zupelnie olewa.:roll: Odpowiedzi sie nie doczekalam, wiec zmykam.:bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Widze, ze mnie sie tutaj zupelnie olewa.:roll: Odpowiedzi sie nie doczekalam, wiec zmykam.:bye:[/QUOTE]
:) :) nie olewa. Justynka chyba nie jest przy komputerze. Dwa potrzebują: staruszek-Kajtek i Sunia.
Dużo brakuje bo stałych deklaracji jest niewiele, niektóre jednorazowe na czerwiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']zapisuję się i ja po sąsiedzku

wyślijcie i mnie nr konta na pw, przynajmniej jednorazowo dam grosik[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Po sąsiedzku bardzo bardzo cioteczce dziękujemy
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj doszła tylko wpłata od nie wiem kogo-8 zł...nie jest wpisane w tytule od kogo...

Zaraz powysyłam konto,dziękuje...

Edit: przy ostatnim księgowaniu przyszły 40 zł od G.Z. z Częstochowy (brak nicku) i 100 zł od Gorki330.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Nie wiem czy dobrze policzyłam,ale brakuje jeszcze 397 zł.Musze jeszcze posprawdzać,bo od rana mam straszną migrene,ledwo funkcjonuje.

Bardzo dziękuje wszystkim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']A masz wiadomości jak się czuje po sterylce?[/QUOTE]

Wszystko w porządku :)

[quote name='burbono']Te skromne 40 zł z Częstochowy to ode mnie.Przepraszam ale zapomniałam dopisać nicka :oops:[/QUOTE]

Skromne? nie żartuj,to bardzo dużo.Dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)

Link to comment
Share on other sites

Alekssandra-dostałam 300zł,dziekuje bardzo Kochana:loveu:Zapłaciłam wetce za sterylkę suni,bo nie wiem kiedy byśmy na nią uzbierały:roll:

Sunia-Mania:loveu: z wczoraj;)
[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/182/pakamera115.jpg[/IMG]

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5605/pakamera121.jpg[/IMG]


I z dzisiaj...
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6359/pakamera130.jpg[/IMG]

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9982/pakamera133.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To mamy imię Mania? Ładnie. Śliczne Fotki.
Gdyby nas Aleksandra :loveu::loveu::loveu::loveu: nie poratowała to nie wiem co by było:(
Wysyłam wysyłam i nic. Tyle innych biedaków w gorszej sytuacji przez tą powódź.
Nie wiem jak my coś uzbieramy:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaas1']Widzę, ze Wam jest naprawdę ciężko, ale niestety mogę zadeklarować co najwyżej 20 zł/mc. Mam już troszkę tych biedaków......prześlijcie numer konta[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Bardzo Bardzo dziękujemy, to wcale nie jest "tylko"
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Justyna wyśle nr konta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...