Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Ja zrobiłam bazarek, ale mam tam 3 cele i napewno nic nie zostanie dla skarpety, ale się zastanawiam czy robiąc bazarek lepiej robić na skarpetę, czy na konkretnego psiaka??

[url]http://www.dogomania.pl/threads/188041-Dla-Ciebie-Psa-Kota-na-Mielec-i-nie-tylko-do-04.07?p=14927402#post14927402[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zasadniczo znamy sie tylko z dogomanii,ale Tallcot była mi bardzo bliska.Chciałabym zadedykować jej mój wiersz..:
,,Więc mówisz,że odchodzisz
I pożegnania nadszedł czas..
Zostajemy tu na ziemi sami
Jakże pusto wokól nas..
Nie będzie Ciebie więcej,
Uśmiechu Twego brak
Niczego tu już niema
A ból złagodzi czas..
Na pożegnanie przyjmij
Serdeczną łzę i żal..
Odchodzisz?Już Cię nie ma..
Pozostał smutek nam.
----------------
Tallcot to dla Ciebie z podziękowaniami.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, poproszę jeszcze 24 godziny cierpliwości. Wiem, strasznie długo to trwa, ja też myślałam, że się szybciej uwinę i rozpakuję, ale niestety... Obiecuję nauczyć się numeru ID na pamięć na przyszłość, bo hasło pamiętam. Amiśka która zbierała na wieniec, nie odpisała na mój e-mail, jutro czyli w zasadzie dziś jak się zaloguję, to napiszę, czy pieniądze dotarły. A jak nie dotarły no to nie wiem, co robić. Monika, czy mogłabyś przekopać wątek Talcott tam chyba dziewczyny się wymieniały telefonami przed pogrzebem, może będzie gdzieś telefon do Amiśki, pls :) Ja dosprzątuję właśnie dom po całym zamieszaniu z przeprowadzką, jutro muszę w końcu pobyć trochę z dzieckiem, tym bardziej, że TZ jedzie w delegację i znów cały dzień go nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']Dziewczyny, poproszę jeszcze 24 godziny cierpliwości. Wiem, strasznie długo to trwa, ja też myślałam, że się szybciej uwinę i rozpakuję, ale niestety... Obiecuję nauczyć się numeru ID na pamięć na przyszłość, bo hasło pamiętam. Amiśka która zbierała na wieniec, nie odpisała na mój e-mail, jutro czyli w zasadzie dziś jak się zaloguję, to napiszę, czy pieniądze dotarły. A jak nie dotarły no to nie wiem, co robić. Monika, czy mogłabyś przekopać wątek Talcott tam chyba dziewczyny się wymieniały telefonami przed pogrzebem, może będzie gdzieś telefon do Amiśki, pls :) Ja dosprzątuję właśnie dom po całym zamieszaniu z przeprowadzką, jutro muszę w końcu pobyć trochę z dzieckiem, tym bardziej, że TZ jedzie w delegację i znów cały dzień go nie będzie.[/QUOTE]

Oczywiście kochana!
Zaraz szukam na wątku Talcott tego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

6 kwietnia post 621 Isadora7 napisała, że po zakupie wieńca Talcott zostało 893 zł. Pieniążków na koncie nie ma, odpowiedzi od Amiśki też nie. Wysłałam więc e-mail do Isadory i poczekamy na odpowiedź. Uzupełniam pierwszą stronę o wpłaty, które dotarły i dziękuję za wyrozumiałość, teraz już będzie szło na bieżąco. Monika dzięki za sprawdzenie wątku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']a mi banerek skarpety nie chce wskoczyć, w ogóle ostatnio żadne banerki mi nie chcę wskoczyć w sygnaturę i nie wiem dlaczego, już różnie próbowałam i nic... :(
więc wstawiłam chociaż opis...[/QUOTE]
Bardzo dziękuję w imieniu Skarpety :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...